Spotify Premium kosztuje teraz tylko 99 pensów przez trzy miesiące – a obecni użytkownicy mogą również zaoszczędzić pieniądze przed Czarnym Piątkiem

Spotify nie nazywa tego ofertą na Czarny Piątek, ale spada z hukiem w środku bonanzy z okazji Czarnego Piątku 2017 roku.

Spotify Premium kosztuje teraz tylko 99 pensów przez trzy miesiące – a obecni użytkownicy mogą również zaoszczędzić pieniądze przed Czarnym Piątkiem

Od 20 listopada do 31 grudnia 2017 r. każdy, kto po raz pierwszy zarejestruje się w Spotify Premium, może otrzymać usługę bez reklam za jedyne 99 pensów przez trzy miesiące.

Trzy miesiące Spotify Premium zapewniają również dostęp do wyższej jakości dźwięku w katalogu Spotify zawierającym 30 milionów utworów, w porównaniu do Spotify Free, który umożliwia pobieranie utworów na urządzenie do słuchania offline i zapewnia nieograniczoną liczbę przeskoków.

CZYTAJ DALEJ: Spotify vs Apple Music vs Amazon Music Unlimited

Pod koniec trzymiesięcznego okresu możesz anulować subskrypcję Premium lub zapłacić 9,99 GBP miesięcznie.

Zobacz powiązane Cyber ​​​​poniedziałek 2018: najlepsze oferty technologiczne od Johna Lewisa, Currysa, Argosa i nie tylko Amazon Music Unlimited Family to tylko 3 funty na trzy miesiące Spotify przedstawia „Who We Be” – wydarzenie muzyczne na żywo w Londynie, aby uczcić hip-hop i grime Amazon Muzyka bez ograniczeń dla studentów pojawia się w Wielkiej Brytanii Spotify vs Apple Music vs Amazon Music Unlimited: Która usługa strumieniowego przesyłania muzyki jest najlepsza?

Użytkownicy Spotify Premium po raz pierwszy

uzyskać ofertę, o ile nie podali wcześniej informacji o karcie kredytowej lub skorzystali z 30-dniowego okresu próbnego. Obecni użytkownicy Spotify Premium, którzy nie mieli aktywnego konta do 21 października 2017 r., mogą dodatkowo otrzymać trzy miesiące w cenie jednego (9,99 GBP).

Pełny regulamin znajduje się tutaj.

CZYTAJ DALEJ: Spotify przedstawia „Who We Be” – wydarzenie muzyczne na żywo w Londynie, aby uczcić hip-hop i grime

Dodatkowo możesz kupić subskrypcję Premium dla rodziny za 14,99 GBP miesięcznie, co jest idealnym rozwiązaniem, jeśli masz więcej niż dwie osoby w tym samym domu, które chcą korzystać z usługi bez reklam. Nawet pięć osób może otrzymać własne konto Premium za tę miesięczną opłatę.

Studenci otrzymują 50% zniżki na Spotify Premium, co zwykle obniża cenę do 4,99 GBP miesięcznie, jeśli masz ważną legitymację studencką, a Spotify niedawno dodał Spotify Music do PlayStation Music zarówno w ramach subskrypcji bezpłatnej, jak i Premium.

Prawdopodobnie Spotify uruchomił tę umowę przed Czarnym Piątkiem (ale nie tak naprawdę w Czarny Piątek) po tym, jak Amazon obniżył cenę swojej własnej Amazon Music Unlimited do zaledwie 99 pensów na trzy miesiące.

Możesz zarejestrować się w Amazon Music Unlimited tutaj i iść na całość z członkostwem Prime tutaj.