Jak grać w Imprezę w Spellbreak

Czas zebrać drużynę i wyruszyć na pole bitwy Hollow Lands. Spellbreak Protelariatu to bitewna ekstrawagancja pełna magii żywiołów i grabieży dla przewagi taktycznej. Członkowie drużyny nie są potrzebni do gry w Spellbreak, ale posiadanie drużyny może dać ci przewagę w obliczu potęgi innych drużyn magów bitewnych.

Jak grać w Imprezę w Spellbreak

Upewnij się, że masz wszystkie zalety na wyciągnięcie ręki. Naucz się grać w drużynach i odkryj inne informacje, które mogą być przydatne przed rozpoczęciem gry.

Jak grać w Imprezę w Spellbreak

Gra z kolegami z drużyny w Spellbreak jest tak prosta, jak naciśnięcie kilku przycisków. Sprawdź poniżej, jak zacząć:

 1. Uruchom grę i zaloguj się.
 2. Przejdź do ekranu Menu głównego i wybierz zakładkę „Znajomi” LUB poszukaj ikony Znajomi w prawym górnym rogu ekranu.

  Zabawa w łamanie czarów

 3. Wybierz „WSZYSCY PRZYJACIELE”, aby zobaczyć listę już dodanych znajomych. Jeśli nie dodałeś jeszcze identyfikatora znajomego, przejdź do „DODAJ PRZYJACIELA” i wprowadź jego identyfikator Spellbreak. Gdy obie strony zaakceptują zaproszenie, zobaczysz je dodane do listy znajomych. Możesz również sprawdzić oczekujące zaproszenia w sekcji „PROŚBY PRZYJACIÓŁ”.

  jak grać na imprezie?

 4. Po dodaniu identyfikatorów znajomych nadszedł czas, aby wprowadzić mecz. Przejdź do zakładki „PLAY” i wybierz „TRYB GRY” po lewej stronie ekranu. Możesz grać zarówno w trybach BATTLE-ROYALE, jak i CLASH z drużynami. Tryb CLASH wymaga dziewięciu graczy na drużynę, podczas gdy drużyny BATTLE-ROYALE składają się z trzech i obejmują gracza gospodarza.
 5. Dodaj członków swojego zespołu, wybierając zarys z kapturem ze znakiem plus obok swojego awatara. Jeśli nie dodałeś jeszcze znajomych, nastąpi przekierowanie z powrotem na stronę „DODAJ ZNAJOMYCH”. W przeciwnym razie wybierz swój zespół z listy znajomych.
 6. Naciśnij przycisk „GRAJ” w lewym rogu i rozpocznij bitwę!

Gra międzyplatformowa już dostępna dla graczy Spellbreak

Masz znajomych, którzy grają na różnych konsolach? Może chciałeś dodać znajomego PC do swojej imprezy Xbox? Protelariat ma dobrą wiadomość dla graczy, którzy chcą dodać znajomych, ale ograniczenia systemowe uniemożliwiły to w przeszłości:

Crossplay jest obsługiwany dla wszystkich graczy Spellbreak.

Nawet konsola PlayStation firmy Sony, która jest notorycznie powściągliwa w kwestii crossplayu w swoich grach, pozwala na crossplay Spellbreak na swoich systemach.

Zbierz więc wszystkich swoich znajomych, niezależnie od tego, czy biorą udział w wyścigu mistrzowskim na PC, czy też na konsoli, i ciesz się imprezą bez granic.

łamanie czarów

Jak opuścić imprezę w Spellbreak

Zapraszanie znajomych do gry to świetna funkcja, która może dać ci przewagę na polu bitwy. Ale jeśli jesteś gospodarzem lub liderem i zapomnisz uwolnić swoich przyjaciół; zasadniczo są zakładnikami, dopóki nie wrócisz. Nie mogą nawet przełączyć się w tryb Solo, aby poćwiczyć grę pod twoją nieobecność, ponieważ są przywiązani do twojej drużyny.

Więc zanim opuścisz grę, wyświadcz swoim kumplom przysługę i uwolnij ich z imprezy:

 • Przejdź do lobby gry lub ekranu zakładki „Graj”.
 • Wybierz swoją postać, gdy jesteś gospodarzem imprezy.
 • Kliknij „Opuść grupę”.

Dodatkowe często zadawane pytania

Czy Spellbreak jest trybem wieloosobowym?

Spellbreak to bitwa-royale dla wielu graczy, w której jedynym celem jest bycie ostatnim żyjącym magiem. Tylko dlatego, że jest to gra wieloosobowa, nie oznacza to, że nie możesz grać solo. u003cbru003eu003cbru003eSpellbreak ma do wyboru trzy tryby, które odpowiadają różnym rodzajom gry i intensywności.u003cbru003eu003cbru003ePierwszy tryb to tryb solo. Drużyny nie są wymagane, gdy grasz solo w Battle Royale. Nie musi to oznaczać, że nie staniesz w obliczu epickich bitew z innymi, którzy chcą wyrobić sobie markę. Oznacza to po prostu, że nie zostaniesz otoczony przez skoordynowane ataki. W trybie solo każdy mag bitewny jest dla siebie.u003cbru003eu003cbru003eGra oferuje również tryby w parach, które pozwalają sprowadzić przyjaciela do zabójczych kombinacji i wsparcia, ale nie potrzebujesz pełnego zespołu, aby wziąć udział. Tryb jest nieco bardziej intymny, ale nie mniej zabójczy niż gra w trybie drużynowym.u003cbru003eu003cbru003eJeśli szukasz typowego trybu wieloosobowego z pełnym zespołem, Squad to miejsce, w którym je znajdziesz. Pamiętaj tylko, że podczas gdy Ty możesz mieć większe wsparcie od znajomych, to samo robią inne zespoły.

Czy Spellbreak będzie darmowy?

u003cimg src=u0022//www.techjunkie.com/wp-content/uploads/2021/02/spellbreak-party.pngu0022 alt=u0022spellbreak partyu0022u003eu003cbru003eSpellbreak jest dostępny bezpłatnie na komputery PC, Microsoft Xbox, Sony PlayStation i Nintendo Switch. Jeśli jednak chcesz, aby twój awatar był ładny, będzie to kosztować prawdziwe pieniądze. Otrzymujesz kilka przedmiotów kosmetycznych dla swojego awatara, gdy osiągniesz określone kamienie milowe, ale nie możesz ich wybrać. Jeśli więc jesteś typem gracza, który lubi projektować wygląd swojej postaci, możesz liczyć na wydawanie pieniędzy w sklepie w grze.

Ilu graczy możesz grać w SpellBreak?

Lobby Spellbreak może pomieścić do 42 graczy na mecz. Nie musi to jednak oznaczać, że patrzysz na 41 wrogich magów, chyba że grasz solo. Ale ci, którzy grają w parach, mają do czynienia z 20 innymi drużynami Duo lub 13 wrogimi oddziałami złożonymi z trzech.u003cbru003eu003cbru003e42 to maksymalna liczba graczy na mecz, ale na mapie może być ich mniej. Wszystko zależy od tego, kto jest online i jednocześnie gra w tym samym trybie.

Jak grasz ze znajomym w SpellBreak?

Gra ze znajomymi jest łatwa w Spellbreak. Musisz tylko zrobić dwie rzeczy: u003cbru003eu003cbru003e1. Zaproś ich.u003cbru003e2. Dodaj ich do swojego zespołu.u003cbru003eu003cbru003eMożesz wykonywać wszystkie zadania związane z przyjaciółmi na karcie Znajomi. Obejmuje to sprawdzanie listy znajomych, wysyłanie zaproszeń i sprawdzanie oczekujących zaproszeń. Gdy znajomy zaakceptuje zaproszenie, zostanie dodany do Twojej listy i listy dostępnych członków drużyny.u003cbru003eu003cbru003ePamiętaj tylko, że niekoniecznie potrzebujesz pełnego składu trzech graczy, jeśli chcesz grać ze znajomymi. Protelariat niedawno odblokował tryb Duos dla bardziej intymnych meczów, więc jeśli po prostu masz tego „u003cemu003eone friendu003c/emu003e”, który dziesiątkuje pole bitwy, wyślij im zaproszenie do znajomych i dodaj ich do następnego meczu w parach.

Czas zaprzyjaźnić się

Nie ma lepszego czasu niż teraz, aby poznać przyjaciół i dodać ich do składu drużyny. Przyjaciele mogą nie tylko odwrócić losy przegranej bitwy, ale mogą również pomóc kupić trochę czasu, jeśli ktoś przegra. Zamiast odsyłać do lobby, gdy schodzisz na dół w trybie solo, gracze ze znajomymi mogą poczekać, aż znajomy ich ożywi, i wracają do gry. Koniec z natychmiastowymi przegranymi dzięki nieostrożnemu uderzeniu.

Z którego trybu wolisz korzystać w Spellbreak? Wolisz pary czy oddziały? Opowiedz nam o tym w sekcji komentarzy poniżej.