Jak zmienić postać w łamaniu czarów

Czy jesteś gotowy na walkę z innymi graczami z całego świata?

Jak zmienić postać w łamaniu czarów

Spellbreak to darmowa gra w stylu Battle Royale, w której możesz uwolnić swojego wewnętrznego maga bitewnego, aby osiągnąć ostateczne zwycięstwo. Rzucanie zaklęć i opanowanie elementów to ważna część rozgrywki, ale zanim wkroczysz na pole bitwy, potrzebujesz odpowiedniego charakteru.

Dowiedz się, jak zmienić skórki swojego awatara postaci i dowiedz się, jakie klasy są dostępne. Zanim wejdziesz do Hollow Lands, musisz upewnić się, że zbudujesz postać odpowiednią dla siebie.

Jak zmienić postać w łamaniu czarów

W przeciwieństwie do niektórych gier, Spellbreak nie zaczyna się od natychmiastowego dostosowania postaci. Kiedy po raz pierwszy zalogujesz się do gry, natychmiast otrzymasz samouczek.

Ale nie martw się.

Postać, której używasz w samouczkach, nie jest tą, która jest zastosowana do twojego konta, która pojawi się później.

Najpierw musisz ukończyć siedmiostopniowy samouczek.

Gdy opanujesz podstawy gry, zobaczysz nowe okno, w którym możesz „Wybrać strój”. Tutaj dokonujesz pierwszego wyboru postaci.

Zgadza się, twój pierwszy.

W przeciwieństwie do innych gier, nie ustawiasz wyglądu swojej postaci i używasz tego samego przez całą grę. Każda nowa skórka lub strój może drastycznie zmienić wygląd twojej postaci w grze. Pamiętaj jednak, że te skórki mają ustalony wygląd. Nie możesz więc dalej dostosowywać fizycznych atrybutów swojej postaci po wybraniu skórki. To, co widzisz, jest zdecydowanie tym, co dostajesz.

łamanie czarów, zmiana postaci

Istnieje kilka sposobów na zdobycie tych skórek.

Pierwszym sposobem jest osiągnięcie określonych kamieni milowych w grze.

Na przykład po ukończeniu samouczka będziesz mógł wybierać spośród ośmiu strojów. Są one równo podzielone na cztery możliwe wyglądy męskie i cztery wyglądy kobiece. To będzie ostatni raz, kiedy będziesz mieć tyle możliwości wyboru między strojami.

Następna opcja zdobycia darmowego stroju w grze nie pojawi się, dopóki nie ukończysz Prologu na poziomie 2. Ale wtedy jesteś ograniczony do jednego stroju o nazwie Huntsman, męskiej postaci. Potem nie znajdziesz w grze innego stroju, dopóki nie osiągniesz poziomu 7 w prologu.

Od czasu do czasu znajdziesz wydarzenia i prezenty, podczas których możesz zdobyć stroje z limitowanej edycji.

Jednak nagrody za kamienie milowe w grze i wydarzenia nie są jedynymi sposobami na zdobycie stroju dla Twojego Łamacza.

Jeśli posiadasz gotówkę, lub w tym przypadku złoto, możesz zakupić stroje do wykorzystania w grze.

Aby kupić strój w grze, potrzebujesz odpowiedniej waluty. Możesz wymienić swoją prawdziwą gotówkę na złoto w grze, przechodząc do sklepu swojej platformy do gier i wydaj je w grze.

jak zmienić postać podczas łamania pisowni

Alternatywnie możesz także kupić pakiety Spellbreak ze sklepu swojej platformy. Pakiety te zazwyczaj zawierają walutę w grze, a także specjalny strój. Pakiety dostępne w sklepie Steam obejmują:

  • Pakiet startowy
  • Pakiet rozdziałów czarodziejów
  • Pakiet rozdziałów Czarnoksiężnika

Zarówno Starter Pack, jak i Spellslinger Chapter Pack zawierają jeden strój i złotą walutę w grze. Pakiet rozdziałów czarnoksiężnika oferuje dwa stroje, a także inne gadżety i pokaźną ilość złota.

Jak zmienić klasę w Spellbreak

Klasy i rękawice idą w parze w Spellbreak. W przeciwieństwie do innych gier, możesz eksperymentować z różnymi elementami i stylami, aż znajdziesz taki, który będzie pasował do Twojego stylu gry. Dodatkowo na początku każdej gry możesz wybrać nową klasę.

Jest jednak kilka rzeczy, o których należy pamiętać przy wyborze klasy:

Bonusy kumulują się z każdą rundą na klasę

Za każdym razem, gdy przeżyjesz rundę w Spellbreak, otrzymasz specjalne bonusy związane z tą rękawicą klasową. I za każdym razem, gdy dotrzesz do nowego punktu, otrzymasz nową umiejętność dla tej klasy.

Tak więc, jeśli zgromadziłeś jakieś bonusy na rękawicy piromanty i zdecydujesz się przejść na Tempest, te bonusy nie zostaną zastosowane do Tempest. Co gorsza, jeśli nigdy wcześniej nie używałeś Tempesta, odrodzisz się ze zwykłą rękawicą Tempesta i będziesz musiał ponownie wspiąć się na górę.

łamanie czarów

Wprowadzaj zmiany tylko na początku gry

Ponadto nie możesz wprowadzać żadnych zmian w klasie, gdy jesteś w środku bitwy. Jeśli na przykład dowiesz się, że klasa Stone Shaper nie działa na ciebie, wiecie co? Nadal musisz przetrwać rundę dzięki posiadanym narzędziom. Jedyną alternatywą jest wyjście z gry i rozpoczęcie nowej.

Dodatkowe często zadawane pytania

Czy Spellbreak będzie bezpłatny?

Proletariat wydał Spellbreak 15 grudnia 2020 r. Można w niego grać za darmo na tych platformach: u003cbru003eu003cbru003e• Steamu003cbru003e• Epicu003cbru003e• Nintendo Switchu003cbru003e• Playstationu003cbru003e• Xboxu003cbru003eu003cbru003ePamiętaj jednak, że cała zawartość nie jest kompletna. u003cbru003ePamiętaj jednak, że powoli wypuszczają zawartość, a cała gra jest daleka od ukończenia.

Czy Spellbreak jest łatwy?

Stwierdzenie, że Spellbreak jest „łatwe”, zależy od tego, w jaki sposób gra gracz. Sterowanie jest łatwe do opanowania, ale przyzwyczajenie się do systemu zaklęć może zająć trochę czasu. Zrozumienie każdej podstawowej mocy i czarów, a także użycie kombinacji elementów, zajmuje trochę czasu.u003cbru003eu003cbru003eTak więc łatwo jest zacząć, ale uzyskanie pełnego mistrzostwa może zająć trochę więcej czasu. Zwłaszcza jeśli próbujesz opanować każdy element.

Jak zmienić swoją podstawową rękawicę w Spellbreak?

Jeśli chcesz zmienić swoją podstawową rękawicę w trakcie gry, nie masz szczęścia. Możesz wybrać klasę na początku każdej sesji gry. Ale kiedy już wybierzesz jeden, możesz go zachować na czas gry

Jaka jest najlepsza klasa w Spellbreak?

Najlepsza klasa w Spellbreak zależy od twojego stylu gry, ponieważ każda klasa ma inne cechy.u003cbru003eu003cbru003eCzy jesteś strzelcem wyborowym i wolisz strzelać do graczy na polu bitwy? Możesz rozważyć klasę Frostborn. Z drugiej strony, jeśli szukasz wzmocnienia pancerza i ataków mocy, rękawica Stone Shaper może być tym, czego szukasz.u003cbru003eu003cbru003eByć może będziesz musiał pobawić się różnymi klasami, zanim znajdziesz taką, która będzie dla ciebie odpowiednia. Pamiętaj tylko, że po przetrwaniu każdej rundy zbierasz bonusy. Ale są one stosowane do klasy rękawicy, którą wtedy wyposażyłeś.u003cbru003eu003cbru003eWięc kuszące jest skakanie i ciągłe zmienianie elementów, dopóki nie znajdziesz właściwej kombinacji. Ale nie przesadzaj, bo możesz mieć trudności z doładowaniem w jednej klasie.

Jakim rodzajem gry jest Spellbreak?

Spellbreak to darmowa, wieloosobowa, oparta na magii gra, w której walczysz z innymi przeciwnikami w bitwie królewskiej. Niektórzy gracze porównują ją do Fortnight i PlayerUnknown’s Battleground lub PUBG, ponieważ walczysz o to, by pozostać ostatnim. Jeśli szukasz dużo akcji, mapa w grze pomoże Ci odkryć miejsca, w których wpadają przeciwnicy.

Ruszaj do walki ze stylem

Kto powiedział, że musisz rzucić się do bitwy, wyglądając jak twój przeciwnik? u003cbru003eu003cbru003eSpellbreak oferuje wiele sposobów dostosowania twojej postaci do stylu gry. Od strojów zmieniających wygląd twojej postaci po klasy, możesz grać tak, jak chcesz.u003cbru003eu003cbru003eCzy masz ulubioną skórkę lub klasę? Opowiedz nam o tym w sekcji komentarzy poniżej.