Jak zmienić wyświetlaną nazwę w Spellbreak

Spellbreak to jeden z najnowszych tytułów typu battle royale, które zapuszczają się w ten rozwijający się gatunek, ze znaczącym zwrotem w porównaniu z bardziej znanymi tytułami, takimi jak PUBG, Apex Legends i Fortnite. W Spellbreak każdy gracz kontroluje maga dzierżącego potężne zaklęcia, które ulepsza lub wymienia podczas meczu.

Jak zmienić wyświetlaną nazwę w Spellbreak

Ponieważ tytuł jest dostępny na PC, Xbox, PlayStation i Nintendo Switch z pełną dostępnością crossplay, gracze mogą zapraszać znajomych z różnych platform i uzyskać takie same wrażenia z rozgrywki. Jednak znalezienie nazwy, której chcesz użyć jako nazwy wyświetlanej, lub zlokalizowanie znajomych w grze, może być nieco trudne.

Oto, co musisz wiedzieć o zmianie wyświetlanych nazw w Spellbreak.

Jak zmienić wyświetlaną nazwę w Spellbreak

Kiedy gra wyszła z fazy beta, twórca Proletariat zapewnił wszystkim użytkownikom unikalne konto, aby połączyć ze sobą różne platformy i umożliwić rozwój międzyplatformowy. Nazwy użytkownika wybrane podczas procesu tworzenia konta pozostały takie same, jak ich nazwa z początkowego pobrania platformy. Na przykład użytkownicy grający na Playstation 4 zachowali nazwę użytkownika Playstation jako swoją nazwę wyświetlaną i przenieśli ją na dowolne nowe konta.

Jednak wyświetlana nazwa nie jest powiązana z nazwą konta. Wyświetlane nazwy są tym, co zobaczą inni użytkownicy, gdy napotkają Cię w grze lub w menu przed grą. Wyświetlana nazwa jest powiązana z bieżącą platformą, na której się znajdujesz. Oznacza to, że aby zobaczyć efekt, musisz zmienić nazwę platformy, na której aktualnie grasz.

Pamiętaj, że zmiana nazwy wyświetlanej nie zmieni nazwy Twojego konta.

Jak zmienić wyświetlaną nazwę w Spellbreak na Steam?

Jeśli grasz w grę przez Steam, zmiana wyświetlanej nazwy oznacza zmianę nazwy Steam, której aktualnie używasz. Konta Steam zawierają nieograniczoną liczbę zmian nazw, a także możliwość wyświetlania poprzednich nazw użytkownikom. Zmiana nazwy Steam nie ma dość konsekwencji związanych z żmudnym procesem zmiany nazwy konta.

Oto jeden z wielu sposobów zmiany nazwy wyświetlanej na Steam:

 1. Kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę Steam na pasku narzędzi, aby otworzyć szybkie menu.

 2. Wybierz „Znajomi”, aby otworzyć listę znajomych.

 3. Kliknij małą strzałkę obok swojego imienia na górze.

 4. Wybierz „Edytuj nazwę profilu”.

 5. Zmień nazwę swojego profilu według własnego uznania.

 6. Kliknij „Potwierdź” i gotowe.

Alternatywnie możesz przejść przez główne menu Steam:

 1. Otwórz menu Steam.
 2. Kliknij swoją aktualną nazwę użytkownika w prawym górnym rogu.

 3. Wybierz "Wyświetl profil" z menu rozwijanego.

 4. Wybierz "Edytuj profil" po prawej stronie ekranu konta.

 5. Na karcie Ogólne zmień pole tekstowe zawierające nazwę użytkownika, jak chcesz.

 6. Kliknij „Zapisz” u dołu, aby zakończyć proces.

Jak zmienić wyświetlaną nazwę w Spellbreak w Epic Games

Jeśli grasz w grę za pośrednictwem sklepu Epic Games, musisz przejść do witryny Epic Games, aby zmienić nazwę wyświetlaną. Epic Games umożliwia graczom zmianę nazwy raz na dwa tygodnie. Na szczęście link do strony znajduje się bezpośrednio w kliencie gry. Oto, co musisz zrobić:

 1. Otwórz klienta Epic Games i kliknij swoją nazwę użytkownika w lewym dolnym rogu.

 2. Wybierz „Zarządzaj kontem” z ruchomego menu, aby otworzyć stronę zarządzania kontem. Alternatywnie, skorzystaj z tego linku. Może być konieczne zalogowanie się.

 3. W zakładce „Informacje o koncie” kliknij przycisk „Edytuj” obok pola tekstowego „Nazwa wyświetlana”. Gra wyświetli ostrzeżenie o zmianie nazwy użytkownika po najechaniu kursorem na przycisk. Pojawi się wyskakujące menu do zmiany nazwy.

 4. Wprowadź żądaną nazwę wyświetlaną w pierwszym polu tekstowym. Powtórz tę nazwę użytkownika dla drugiego pola.

 5. Zaznacz znacznik wyboru „Rozumiem” u dołu wyskakującego okienka.

 6. Kliknij „Potwierdź”, aby zakończyć proces zmiany nazwy.

Jak zmienić wyświetlaną nazwę w Spellbreak na Xbox?

Jeśli grasz w grę na konsoli Xbox, utworzyłeś konto przy użyciu tagu gracza Xbox. Niestety zmiana tego tagu gracza jest bezpłatna tylko raz, a za kolejne zmiany zostaną naliczone opłaty w zależności od regionu. Oto, co musisz zrobić, aby zmienić tag gracza online:

 1. Przejdź do oficjalnego linku Microsoft.
 2. Zaloguj się za pomocą swoich danych logowania (nazwy użytkownika i hasła). Potwierdź, że to jest konto, dla którego zmieniasz tag gracza, spoglądając w prawy górny róg, aby znaleźć bieżący tag gracza.
 3. Wprowadź żądany tag gracza w polu tekstowym.
 4. Wybierz „Sprawdź dostępność”.
 5. Jeśli pojawi się komunikat o błędzie, wybierz inną nazwę i sprawdź ponownie.
 6. Sprawdź, jak nowy tag gracza będzie wyglądał na wszystkich platformach. Możesz użyć cyfr po symbolu „#” jako sufiksu, jeśli wybrany tag gracza jest już używany.
 7. Gdy jesteś zadowolony z wybranego tagu gracza, wybierz „Odbierz go”.

Dodatkowe często zadawane pytania

Jak znaleźć swój identyfikator Spellbreak?

Jeśli chcesz znaleźć swój identyfikator Spellbreak, aby móc komunikować się i grać ze znajomymi na różnych platformach, proces jest stosunkowo prosty. Wykonaj następujące kroki:

1. Otwórz łamanie czarów.

2. Kliknij ikonę trzech linii w prawym górnym rogu, aby wyświetlić opcje gry.

3. Wybierz „Konto”.

4. Twój Spellbreak ID jest pokazany na tej stronie.

5. Możesz kliknąć ikonę kopiowania, aby wkleić identyfikator do schowka i wysłać go znajomym.

Czy mogę zmienić swój identyfikator Spellbreak?

Niestety, obecnie nie ma automatycznego sposobu zmiany identyfikatora Spellbreak. Oznacza to, że jesteś ograniczony do zmiany wyświetlanej nazwy.

Możesz skontaktować się bezpośrednio z pomocą techniczną Proletariatu w sprawie problemu z kontem. Ich zespół wsparcia może pomóc w odzyskaniu konta lub zmianie jego danych.

Nowa gra, nowa nazwa

Spellbreak to wspaniały dodatek do listy gier typu battle royale i otrzymuje stały strumień aktualizacji, aby konkurować z gigantami gatunku. Użyj swojej nowej nazwy wyświetlanej i identyfikatora Spellbreak, aby łączyć się ze znajomymi na różnych platformach i cieszyć się potężnymi przeciwnikami za pomocą magicznych bełtów.

Jaka historia kryje się za twoją nazwą wyświetlaną w Spellbreak? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.