Jak oglądać amerykańską telewizję spoza USA

 • Oto jak kupić najlepszą sieć VPN, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo w Internecie
 • Jak oglądać amerykańską telewizję spoza USA
 • Najlepsze VPN dla Australii
 • Najlepsze VPN dla Kanady
 • Najlepsze VPN dla Hongkongu
 • Najlepsze VPN dla Indii
 • Najlepsze VPN dla Japonii
 • Najlepsze VPN dla Zjednoczonych Emiratów Arabskich
 • Najlepsze VPN dla USA

Żyjemy w złotej erze amerykańskiej telewizji, w której Stany Zjednoczone produkują jedne z najlepszych programów na świecie. Rośnie także globalna publiczność zajmująca się amerykańskim sportem, a nawet amerykańskimi wiadomościami i polityką.

Jak oglądać amerykańską telewizję spoza USA

Jednak chociaż Internet sprawił, że wszystkie te rzeczy są bardziej dostępne niż kiedykolwiek dla mieszkańców USA, nie zawsze jest łatwo je oglądać – a nawet jest to możliwe – jeśli podróżujesz lub mieszkasz poza Stanami Zjednoczonymi. Tutaj powiemy Ci, dlaczego i co dokładnie możesz zrobić, aby to naprawić.

Dlaczego chcesz amerykańską telewizję, ale nie możesz jej mieć?

Istnieje kilka całkowicie uzasadnionych powodów, dla których możesz chcieć streamować i oglądać amerykańską telewizję spoza Stanów Zjednoczonych. Oczywiście, obywatele USA chcą amerykańskich wiadomości i sportu, gdy odwiedzają lub mieszkają gdzie indziej, a jeśli płacisz za amerykańskie usługi przesyłania strumieniowego, takie jak Hulu, HBO Now lub Netflix, prawdopodobnie chcesz być na bieżąco z ulubionymi programami, nawet gdy jesteś za granicą.

Oferta limitowana: 3 miesiące ZA DARMO! Zdobądź ExpressVPN. Bezpieczny i przyjazny dla przesyłania strumieniowego.

30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy

Tymczasem wielu mieszkańców Wielkiej Brytanii i innych krajów może chcieć sposobu na oglądanie amerykańskich wiadomości lub amerykańskiego sportu. Wreszcie, nie można pominąć faktu, że Stany Zjednoczone mają fantastyczne usługi przesyłania strumieniowego wideo, do których nie mają dostępu mieszkańcy spoza USA – w tym Hulu i HBC Now – podczas gdy amerykańska wersja Netflix często zawiera filmy i programy, które są niedostępne w serwisie Netflix inne terytoria.

Problem polega na tym, że większość amerykańskich nadawców i usług przesyłania strumieniowego ogranicza przesyłanie strumieniowe do granic Stanów Zjednoczonych, używając adresu IP do określenia Twojej lokalizacji, a następnie blokując strumień, jeśli ta lokalizacja znajduje się poza Stanami Zjednoczonymi. Istnieje jednak kilka sposobów na obejście tego, z których najbardziej oczywistym jest użycie usługi VPN do ukrycia swojej prawdziwej lokalizacji.

Najpierw jednak kilka zastrzeżeń. Niektóre amerykańskie usługi przesyłania strumieniowego wymagają zarejestrowania się w usłudze przed oglądaniem. Może to wymagać posiadania amerykańskiej karty kredytowej i podania adresu w USA. Inne wymagają zalogowania się ze szczegółami abonamentu telewizji kablowej w USA; nie ma problemu, jeśli go masz, nie jest tak świetny, jeśli go nie masz.

Oferta limitowana: 3 miesiące ZA DARMO! Zdobądź ExpressVPN. Bezpieczny i przyjazny dla przesyłania strumieniowego.

30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy

Co więcej, duże usługi przesyłania strumieniowego stały się mądre dla widzów przesyłających strumieniowo przez VPN i wprowadziły środki wykrywania VPN i blokowania użytkownikom dostępu do usługi. Chociaż niektóre sieci VPN świetnie sobie radzą, pozostając o krok przed blokerami, nie ma gwarancji, że to, co teraz działa dobrze, nadal będzie działać za trzy tygodnie.

Jak oglądać amerykańską telewizję z zagranicy

Nie brakuje stron internetowych i usług do oglądania amerykańskiej telewizji, w tym transmisji na żywo online i usług nadrabiania zaległości. CBS, NBC i ABC oferują bezpłatne transmisje na żywo i Catch-up TV, ale tylko dla widzów łączących się z USA.

Kilka kanałów nie ma tego ograniczenia, więc możesz oglądać transmisje na żywo z CBS News lub ABC News z Wielkiej Brytanii, Europy lub gdzie indziej, ale ogólnie rzecz biorąc widzowie spoza USA będą zablokowani. Istnieją również płatne usługi online, które agregują i zapewniają transmisje telewizyjne na żywo z głównych kanałów w USA, w tym Oglądanie telewizji za granicą i USTV Now. Usługi te mogą, ale nie muszą działać w Twoim przypadku, i istnieją pewne obawy dotyczące ich legalności.

Oferta limitowana: 3 miesiące ZA DARMO! Zdobądź ExpressVPN. Bezpieczny i przyjazny dla przesyłania strumieniowego.

30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy

Oglądanie amerykańskiej telewizji z zagranicy z ExpressVPN na Windows i macOS

Najłatwiejszym sposobem oglądania amerykańskich usług telewizyjnych z zagranicy jest VPN. ExpressVPN to najlepszy wybór, ponieważ działa na komputerach PC, Mac, iOS i Android, a także współpracuje ze wszystkimi bezpłatnymi usługami transmisji strumieniowej i catch-up TV, nie wspominając o płatnych usługach przesyłania strumieniowego wideo, takich jak Hulu, HBO Now i Netflix. Dostępna jest również bezpłatna 30-dniowa wersja próbna, co oznacza, że ​​możesz anulować swoje konto, jeśli uważasz, że nie potrzebujesz VPN bez konieczności wydawania pieniędzy.

Załóż konto na ExpressVPN, a następnie zainstaluj aplikację na swoim komputerze; dostępne są wersje dla systemów Windows i macOS. Po zainstalowaniu uruchom aplikację i zaloguj się przy użyciu danych konta lub utwórz je, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Korzystanie z VPN jest naprawdę proste, więc postępuj zgodnie z tymi instrukcjami, aby uzyskać poprawkę na amerykańską telewizję:

 1. Otwórz klienta ExpressVPN w systemie Windows lub macOS i kliknij przycisk z trzema kropkami obok nazwy kraju na środkowym pasku.
 2. W oknie, które się otworzy, zobaczysz listę krajów, w tym Stany Zjednoczone. Tutaj masz dwie opcje.
 3. Możesz wybrać Stany Zjednoczone z listy, aby połączyć się z najszybszym serwerem w Twojej okolicy (zalecamy to).

 4. Możesz też kliknąć strzałkę obok Stanów Zjednoczonych, aby wyświetlić listę miast, z którymi możesz się połączyć.
 5. Ponieważ odległość jest czynnikiem, wschodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych zwykle daje najlepsze wyniki z Wielkiej Brytanii lub Europy, chociaż środkowe zachód Stanów Zjednoczonych może również dać dobre wyniki.
 6. Teraz naciśnij duży przycisk zasilania nad „Nie połączono”, aby włączyć VPN i połączyć się z wybranym serwerem w USA.

 7. Na koniec uruchom przeglądarkę i przejdź do wybranej usługi transmisji na żywo lub transmisji strumieniowej w USA. Niektóre będą działać natychmiast i powinieneś być w stanie połączyć się z dowolnymi bezpłatnymi usługami przesyłania strumieniowego lub w dowolnym miejscu, w którym masz istniejącą subskrypcję w USA. Jak wspomnieliśmy, niektóre usługi w USA, takie jak NBC, będą wymagały podania danych Twojego dostawcy telewizji kablowej lub satelitarnej w USA, zanim będziesz mógł się połączyć.

Jak oglądać amerykańską telewizję z zagranicy na smartfonie lub tablecie?

Oczywiście, jeśli podróżujesz na wakacje, a nie w interesach, prawdopodobnie nie masz przy sobie laptopa z systemem Windows lub macOS. W takim przypadku nadal możesz połączyć się z ExpressVPN na smartfonie lub tablecie z systemem Android lub iOS.

Możesz korzystać z ExpressVPN na pięciu urządzeniach jednocześnie, co czyni go świetną opcją dla całej rodziny, a nawet grupy przyjaciół.

 1. Najpierw załóż konto. Jest wolny od ryzyka przez 30 dni po rejestracji.
 2. Po zainstalowaniu i skonfigurowaniu aplikacji (wystarczy to zrobić tylko raz), otwórz aplikację ExpressVPN na smartfonie lub tablecie (używamy Androida, ale kroki będą podobne w iOS).
 3. Teraz kliknij trzy kropki obok nazwy kraju, którą widzisz na pasku na dole.

 4. W oknie, które się otworzy, zobaczysz listę krajów, w tym Stany Zjednoczone. Tutaj masz dwie opcje.
 5. Możesz wybrać Stany Zjednoczone z listy, aby połączyć się z najszybszym serwerem w Twojej okolicy (zalecamy to).

 6. Możesz też kliknąć strzałkę obok Stanów Zjednoczonych, aby wyświetlić listę miast, z którymi możesz się połączyć.
 7. Ponieważ odległość jest czynnikiem, wschodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych zwykle daje najlepsze wyniki z Wielkiej Brytanii lub Europy, chociaż środkowe zachód Stanów Zjednoczonych może również dać dobre wyniki.
 8. Po dokonaniu wyboru VPN automatycznie połączy się z wybranym amerykańskim miastem, a przycisk zasilania zmieni kolor na zielony, wskazując, że masz połączenie z serwerem w USA.

 9. Teraz otwórz aplikację, której chcesz używać do oglądania amerykańskiej telewizji na swoim urządzeniu, w tym Netflix, HBO Now lub Hulu.
 10. Niektóre będą działać natychmiast i powinieneś być w stanie połączyć się z dowolnymi bezpłatnymi usługami przesyłania strumieniowego lub w dowolnym miejscu, w którym masz istniejącą subskrypcję w USA. Jak wspomnieliśmy, niektóre usługi w USA, takie jak NBC, będą wymagały podania danych Twojego dostawcy telewizji kablowej lub satelitarnej w USA, zanim będziesz mógł się połączyć.

Często Zadawane Pytania

Czy mogę rozpocząć subskrypcję bez karty kredytowej w USA?

Tak! Wiele usług subskrypcji sprzedaje karty podarunkowe. Od Sling do Hulu, a nawet Disney Plus, możesz korzystać z Internetu, aby kupić kartę podarunkową, aktywować subskrypcję i sparować z VPN, oglądać treści z USA za granicą.

Czy mogę oglądać amerykańską telewizję za darmo podczas pobytu za granicą?

Tak. Istnieje kilka bezpłatnych usług telewizyjnych, takich jak PlutoTV, do których można się dostroić. Jeśli szukasz telewizji na żywo, może być konieczne zalogowanie się za pomocą amerykańskiego dostawcy telewizji kablowej lub usługi przesyłania strumieniowego, która oferuje telewizję na żywo.