Najlepszy Kodi VPN 2021: Najlepsze płatne i bezpłatne VPN dla XBMC

 • Co to jest Kodi? Wszystko, co MUSISZ wiedzieć o aplikacji do strumieniowego przesyłania telewizji
 • 9 najlepszych dodatków Kodi
 • 7 najlepszych skórek Kodi
 • Jak zainstalować Kodi na Fire TV Stick?
 • Jak korzystać z Kodi
 • 5 najlepszych VPN dla Kodi
 • 5 najlepszych pudełek Kodi
 • Jak zainstalować Kodi na Chromecaście?
 • Jak zainstalować Kodi na telewizorze z systemem Android
 • Jak zainstalować Kodi na Androidzie
 • Jak zaktualizować Kodi
 • Jak zatrzymać buforowanie Kodi?
 • Jak usunąć kompilację Kodi
 • Czy Kodi jest legalne?
 • Jak korzystać z Konfiguratora Kodi

Jeśli lubisz oglądać filmy, sport, programy telewizyjne lub po prostu przesyłać strumieniowo własne treści z lokalnego dysku twardego, prawdopodobnie pobrałeś Kodi. To najlepsze oprogramowanie do przesyłania strumieniowego, a ponieważ jest bezpłatne i typu open source, Kodi może być dostosowane do wszystkich Twoich potrzeb.

Najlepszy Kodi VPN 2021: Najlepsze płatne i bezpłatne VPN dla XBMC

Istnieje jednak sposób na ulepszenie Kodi, a to za pomocą wirtualnej sieci prywatnej (VPN). Zdobądź jeden z nich, a dzięki temu korzystanie z Kodi będzie bezpieczniejsze i prawdopodobnie szybsze.

Zainteresowany? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jakie są najlepsze sieci VPN dla Kodi w 2021 roku.

Oferta limitowana: 3 miesiące ZA DARMO! Zdobądź ExpressVPN. Bezpieczny i przyjazny dla przesyłania strumieniowego.

30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy

Należy pamiętać, że wiele dodatków zawiera treści, które nie są oficjalnie licencjonowane, a dostęp do takich treści może być nielegalny. Krótko mówiąc, jeśli treść jest bezpłatna, ale wygląda zbyt dobrze, aby była prawdziwa, prawdopodobnie tak jest.

Co to jest VPN?

Kiedy łączysz się z Internetem, Twój komputer otrzymuje adres IP, który informuje strony internetowe, z jakiego kraju się łączysz. Te informacje mogą spowodować, że witryna zablokuje treści, które zostaną uznane za niedostępne w Twoim regionie.

VPN omija to, zachowując się jak wirtualna pułapka, zasadniczo sprawiając, że wyglądasz, jakbyś był połączony z zupełnie innej części świata. Wynik? Twoja tożsamość pochodzenia jest ukryta i możesz uzyskać dostęp do usług z blokadą geograficzną, do których inaczej nie miałbyś dostępu, takich jak Hulu, HBO Go lub American Netflix.

Oferta limitowana: 3 miesiące ZA DARMO! Zdobądź ExpressVPN. Bezpieczny i przyjazny dla przesyłania strumieniowego.

30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy

Obecnie dostępnych jest kilka VPN, więc aby uprościć sprawę, przygotowaliśmy krótką listę VPN, które zalecamy podczas korzystania z Kodi. W przyszłości będziemy również aktualizować tę stronę o więcej sieci VPN, więc sprawdzaj ponownie.

4 najlepsze sieci VPN do użytku z Kodi

1. ExpressVPN (od 8,32 USD/miesiąc)

Chociaż ExpressVPN nie jest tak dobrze znany w społeczności Kodi, nadal jest jedną z najlepszych sieci VPN, których możesz używać dla Kodi. ExpressVPN nie przechowuje żadnych dzienników aktywności, więc Twoja prywatność jest zachowywana i jest to również historycznie jedna z najlepszych sieci VPN do oglądania amerykańskiego Netflixa w Wielkiej Brytanii. ExpressVPN oferuje również świetną sieć wsparcia, a jeśli nie masz pewności lub jesteś zadowolony z usługi, możesz skorzystać z jej 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy. Następnie ExpressVPN będzie kosztować 8 USD miesięcznie za 12-miesięczną umowę.

Chociaż cena może być wyższa, dostajesz to, za co płacisz. Zespół obsługi klienta ExpressVPN dokłada ogromnych starań w rozwiązywaniu problemów, takich jak dostęp do konta, łączenie urządzeń lub problemy z dostępem do Netflix i innych treści usług przesyłania strumieniowego za pośrednictwem sieci VPN.

Oferta limitowana: 3 miesiące ZA DARMO! Zdobądź ExpressVPN. Bezpieczny i przyjazny dla przesyłania strumieniowego.

30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy

Dostęp do 94 krajów, tysiące serwerów i adresów IP oraz brak połączenia lub rejestrowania ruchu to potężna rzecz, a wszystko to za jednym kliknięciem lub dwoma.

2. NordVPN (od 3,30 USD/miesiąc)

NordVPN jest obecnie jedną z najpotężniejszych sieci VPN, jakie możesz zdobyć. Opierając się na 695 lokalizacjach serwerów na całym świecie w 54 różnych krajach, NordVPN ma doskonały zasięg, umożliwiając łączenie się z i do praktycznie dowolnego miejsca na świecie. Co więcej, oprogramowanie NordVPN jest stosunkowo proste i, podobnie jak w przypadku innych sieci VPN, nie rejestruje ani nie przechowuje szczegółów połączenia. Wreszcie, podobnie jak inne wymienione tutaj sieci VPN, NordVPN używa wyłącznika awaryjnego, który wyłącza całe połączenie, jeśli Twoja sieć VPN kiedykolwiek przestanie działać. Oznacza to, że nie ma możliwości wycieku prawdziwych informacji IP. W chwili pisania tego tekstu możesz uzyskać NordVPN za jedyne 3,30 USD miesięcznie, ale musisz być gotów zobowiązać się do 2-letniego planu.

NordVPN UI z nagrodą Alphar

3. CyberGhost VPN (z darmowego)

CyberGhost szybko stał się naprawdę dobrze znaną usługą VPN, a po krótkim korzystaniu z niej łatwo zrozumieć, dlaczego. Mówiąc najprościej, CyberGhost jest jedną z najłatwiejszych w użyciu sieci VPN i umożliwia rozpoczęcie sesji przeglądarki obsługującej VPN za pomocą jednego kliknięcia. Podobnie jak inne płatne sieci VPN dostępne na rynku, CyberGhost również nie przechowuje szczegółów aktywności Twojego połączenia. CyberGhost może być również używany za darmo, co oznacza, że ​​jest to świetny sposób na wypróbowanie usługi i sprawdzenie, czy potrzebujesz VPN. Jedynym ograniczeniem darmowego poziomu jest szybkość połączenia i brak wolnych slotów dostępnych w sieciach, jeśli są one szczególnie zajęte. Obecnie możesz uzyskać CyberGhost za 4 GBP PAYG.

best_vpn_kodi_2016_uk_main

4. IPVanish (od 3,75 USD/miesiąc)

Obecnie istnieje kilka sieci VPN Kodi, ale IPVanish jest z pewnością jednym z najpopularniejszych wśród społeczności Kodi – głównie ze względu na ilość swobody, jaką daje użytkownikom. Spośród usług VPN z naszej listy, IPVanish jest jedną z bardziej wątpliwych pod względem prawnym, ponieważ umożliwia dostęp do usług torrentowych i oferuje ścisłą politykę braku dzienników aktywności – co oznacza, że ​​szczegóły Twoich połączeń nie będą przechowywane. Jest również łatwy w użyciu zarówno na komputerze stacjonarnym, jak i mobilnym, a jeśli coś pójdzie nie tak, IPVanish oferuje imponującą obsługę klienta.

Obecnie IPVanish kosztuje około 3,75 USD miesięcznie, ale musisz zarejestrować się na roczną subskrypcję. Następnie płacisz 89,99 USD miesięcznie.

VPN na Kodi

Istnieje wiele VPN do wyboru podczas korzystania z Kodi, daliśmy Ci nasze najlepsze opcje, wszystko, co pozostało, to decyzja.

Do czego używasz Kodi? Czy napotkałeś jakiekolwiek problemy z uruchomieniem i uruchomieniem sieci VPN? Podziel się swoimi przemyśleniami poniżej.

Należy pamiętać, że wiele dodatków zawiera treści, które nie są oficjalnie licencjonowane, a dostęp do takich treści może być nielegalny. Obowiązkiem użytkownika jest przestrzeganie wszystkich obowiązujących przepisów w swoim kraju w odniesieniu do użytkowania. Dennis Publishing Ltd wyklucza wszelką odpowiedzialność za takie treści. Nie akceptujemy i nie ponosimy odpowiedzialności za naruszenie jakiejkolwiek własności intelektualnej lub innych praw osób trzecich i nie ponosimy odpowiedzialności wobec żadnej strony w wyniku udostępnienia takich treści. Krótko mówiąc, jeśli treść jest bezpłatna, ale wygląda zbyt dobrze, aby była prawdziwa, prawdopodobnie tak jest.