Jak zaktualizować instalację Kodi do wersji 17.6 Krypton?

 • Co to jest Kodi? Wszystko, co MUSISZ wiedzieć o aplikacji do strumieniowego przesyłania telewizji
 • 9 najlepszych dodatków Kodi
 • 7 najlepszych skórek Kodi
 • Jak zainstalować Kodi na Fire TV Stick?
 • Jak korzystać z Kodi
 • 5 najlepszych VPN dla Kodi
 • 5 najlepszych pudełek Kodi
 • Jak zainstalować Kodi na Chromecaście?
 • Jak zainstalować Kodi na telewizorze z systemem Android
 • Jak zainstalować Kodi na Androidzie
 • Jak zaktualizować Kodi
 • Jak zatrzymać buforowanie Kodi?
 • Jak usunąć kompilację Kodi
 • Czy Kodi jest legalne?
 • Jak korzystać z Konfiguratora Kodi

Jeśli chcesz zaktualizować Kodi do wersji 17.6 – znanej również jako Krypton, musisz już dokładnie wiedzieć, czym jest Kodi i dlaczego jest to jeden z najlepszych programów do przesyłania strumieniowego.

Jak zaktualizować instalację Kodi do wersji 17.6 Krypton?

Prawdopodobnie wiesz również, że aktualizowanie urządzeń obsługujących Kodi oznacza, że ​​nigdy nie będziesz mieć dostępu do swoich ulubionych aplikacji i kompilacji – ani nie zostaniesz pozostawiony przez miażdżącą lukę w zabezpieczeniach. Bardzo dobrze!

Kodi oficjalnie ogłosił na swoim blogu, że wyda Kodi v17.6, aby wprowadzić poprawki błędów w Krypton. Wraz z tą przyrostową aktualizacją Kodi ogłosił, że 17.6 będzie ostatnią wersją Kryptona przed wydaniem v18 lub Leia, które powinny pojawić się wkrótce. Przed tym, oto jak możesz zaktualizować Kodi do wersji 17.6.

Jak zaktualizować Kodi do wersji 14.6 Krypton?

Niektóre formaty są łatwiejsze do zaktualizowania niż inne, a dla niektórych przejście na Krypton może zająć trochę więcej czasu. Nie martw się jednak, ponieważ siedem minut to więcej niż wystarczająco dużo czasu, aby Twoja instalacja Kodi została zaktualizowana do wersji 17.6 Krypton z wigorem.

Wskazówka: 34,99 GBP (39,99 USD) Amazon Fire TV Stick jest jednym z najlepszych urządzeń do przesyłania strumieniowego Kodi. Jest bezprzewodowy, tani i zapewnia solidny strumień – oto nasz samouczek, jak zainstalować Kodi na Amazon Fire TV Stick.

Należy pamiętać, że wiele dodatków zawiera treści, które nie są oficjalnie licencjonowane, a dostęp do takich treści może być nielegalny. Krótko mówiąc, jeśli treść jest bezpłatna, ale wygląda zbyt dobrze, aby była prawdziwa, prawdopodobnie tak jest.

Jak zaktualizować do Kodi Krypton: Android

Aktualizacja Kodi do najnowszej wersji na urządzeniu z systemem Android to absolutna drobnostka.

Po pierwsze, upewnij się, że Twoje urządzenie może łączyć się z Internetem i ma dostęp do Sklepu Google Play. Jeśli masz włączone automatyczne aktualizacje, Kodi zaktualizuje się do Krypton

Jeśli automatyczne aktualizacje nie są włączone, przejdź do sklepu Google Play i przejdź do panelu Kodi lub "Moje aplikacje". Kliknij „Aktualizuj”, a Kodi rozpocznie aktualizację na wybranym urządzeniu z Androidem.

Pamiętaj, że aby pobrać Kodi na Chromecasta, zaktualizowanie wersji Kodi na Androida spowoduje również aktualizację kompilacji Chromecasta.

Jak zaktualizować Kodi Krypton: Windows 10 i Mac OS X?

Umieszczenie najnowszej wersji Kodi na komputerze z systemem Windows 10 lub Mac jest niezwykle łatwe.

Chociaż nie możesz po prostu zaktualizować Kodi z poziomu Kodi, po prostu pobranie i uruchomienie pliku wykonywalnego Krypton z tego miejsca spowoduje nadpisanie Twojej instalacji Kodi nową. Nie jest zły.Jak zainstalować Kodi na Fire TV Stick: NAJLEPSZY sposób na pobranie aplikacji Kodi na Amazon Firestick

Jak zaktualizować Kodi Krypton: Amazon Fire TV Stick?

Posiadanie najnowszej wersji Kodi na Amazon Fire TV lub Fire TV Stick wymaga najpierw sformatowania Fire TV, a następnie ponownego zainstalowania Kodi na urządzeniu.

To dalekie od ideału, ale mamy prosty przewodnik, który pomoże Ci przejść przez proces nowej instalacji Kodi na Fire TV Stick.

Jak zaktualizować Kodi Krypton: Raspberry Pi

Aktualizacja Kodi na Raspberry Pi nie jest idealna. Podczas gdy możesz po prostu zaktualizować oprogramowanie na Androidzie, Macu lub Windowsie, w przypadku Pi musisz całkowicie wyczyścić kartę SD Pi i zainstalować Jarvis świeże.

Możesz postępować zgodnie z naszym przewodnikiem dotyczącym instalacji Kodi na Raspberry Pi, aby dowiedzieć się, jak zainstalować najnowszą wersję Kodi od podstaw.

Jak zaktualizować Kodi Krypton: Linux

Ze wszystkich formatów, na których można zainstalować Kodi, Linux jest najłatwiejszy do aktualizacji.

Po wydaniu nowej wersji Kodi po prostu wykonaj ogólny system/pakiet lub otwórz terminal i wpisz:

aktualizacja sudo apt-get

sudo apt-get upgrade

Jeśli to nie zadziała, co może mieć miejsce, gdy wymagane są dodatkowe pakiety, otwórz terminal i użyj poniższego polecenia:

Sudo apt-get dist-upgrade

CZYTAJ DALEJ: Czy Kodi jest legalne?

Szukasz sieci VPN do użytku z Kodi? Sprawdź Buffered, wybrany jako najlepszy VPN dla Wielkiej Brytanii przez BestVPN.com.

Należy pamiętać, że wiele dodatków zawiera treści, które nie są oficjalnie licencjonowane, a dostęp do takich treści może być nielegalny. Obowiązkiem użytkownika jest przestrzeganie wszystkich obowiązujących przepisów w swoim kraju w odniesieniu do użytkowania. Dennis Publishing Ltd wyklucza wszelką odpowiedzialność za takie treści. Nie akceptujemy i nie ponosimy odpowiedzialności za naruszenie jakiejkolwiek własności intelektualnej lub innych praw osób trzecich i nie ponosimy odpowiedzialności wobec żadnej strony w wyniku udostępnienia takich treści. Krótko mówiąc, jeśli treść jest bezpłatna, ale wygląda zbyt dobrze, aby była prawdziwa, prawdopodobnie tak jest.