Najlepsze skórki Kodi 2018: Zainstaluj te 8 motywów, aby Jarvis był jeszcze lepszy

xp1080zrzut ekranu02-2screen_shot_2016-11-21_at_16zrzut ekranu004-3screen_shot_2016-11-21_at_16refocus_gallerytytan_skinjak_używać_kodi_0
 • Co to jest Kodi? Wszystko, co MUSISZ wiedzieć o aplikacji do strumieniowego przesyłania telewizji
 • 9 najlepszych dodatków Kodi
 • 7 najlepszych skórek Kodi
 • Jak zainstalować Kodi na Fire TV Stick?
 • Jak korzystać z Kodi
 • 5 najlepszych VPN dla Kodi
 • 5 najlepszych pudełek Kodi
 • Jak zainstalować Kodi na Chromecaście?
 • Jak zainstalować Kodi na telewizorze z systemem Android
 • Jak zainstalować Kodi na Androidzie
 • Jak zaktualizować Kodi
 • Jak zatrzymać buforowanie Kodi?
 • Jak usunąć kompilację Kodi
 • Czy Kodi jest legalne?
 • Jak korzystać z Konfiguratora Kodi

Kodi oferuje tanie i łatwe sposoby oglądania filmów, filmów i programów telewizyjnych, a ponieważ jest darmowy i typu open source, można go zainstalować na prawie wszystkim – i bardzo łatwo go dostosować. zbyt.

Zebraliśmy już listę najlepszych kompilacji Kodi i dodatków Kodi, aby Kodi było jeszcze lepsze, ale skórki mogą również radykalnie zmienić Twoje wrażenia z Kodi. Mówiąc najprościej, skórki Kodi zmieniają cały wygląd oprogramowania, a także są stosunkowo proste do pobrania. Chcesz więc odświeżyć instalację Kodi? Oto 8 najlepszych skórek Kodi do zainstalowania w 2018 roku.

CZYTAJ DALEJ: Co to jest Kodi?

Jeśli jeszcze tego nie wiesz, Kodi to oprogramowanie typu open source zaprojektowane specjalnie z myślą o domowej rozrywce. Chociaż pierwotnie został stworzony dla Microsoft Xbox i nazwany Xbox Media Center (XBMC), oprogramowanie nadal ewoluowało – tworząc własną społeczność.

W przeciwieństwie do usług takich jak Chromecast czy Plex, Kodi jest zarządzany przez organizację non-profit XBMC Foundation, ale jest stale modyfikowany i aktualizowany przez setki programistów na całym świecie. Od momentu powstania w 2003 roku, Kodi zostało ukształtowane przez ponad 500 programistów i ponad 200 tłumaczy. Możesz dowiedzieć się więcej o Kodi tutaj.

Należy pamiętać, że wieledodatki zawierają treści, które nie są oficjalnie licencjonowane, a dostęp do takich treści może być nielegalny. Krótko mówiąc, jeśli treść jest bezpłatna, ale wygląda zbyt dobrze, aby była prawdziwa, prawdopodobnie tak jest.

Najlepsze skórki Kodi w 2018 roku

1. Doświadczenia1080

xp1080zrzut ekranu02

Kodi jest świetny w swojej oryginalnej formie, ale Xperience1080 oferuje nieco lepsze wrażenia użytkownika. Xperience1080 jest oparty na panelach, więc jest bardzo łatwy do zrozumienia i nawigacji, a jeśli masz Xbox One, przekonasz się, że wygląda bardzo znajomo. Korzystanie z ekranu głównego jest niezwykle intuicyjne, a sprytny projekt jest kontynuowany w całym motywie.

2. Naśladuj

Naśladowca, zaprojektowany przez bryanbrazil, jest dostępny w różnych kolorach i pozwala dostosować wygląd ekranu głównego. Działa na wielu urządzeniach, w tym telefonach i tabletach, dzięki obsłudze ekranów dotykowych i ma dodatkową premię w postaci dodatkowej grafiki fanów. Jest to również jedna z czystszych skórek Kodi na liście.

3. Eon Nox 5

Jeśli podoba Ci się Confluence – domyślna skórka Kodi – to prawdopodobnie polubisz Aeon Flux. Chociaż wygląda stylowo, nie stanowi dużego obciążenia dla twojego systemu. Wynik? Wygląda dobrze, ale działa też płynnie nawet na najmniejszych urządzeniach, takich jak Amazon Fire TV Stick.

4. Bursztyn

Kodi_amber_skin

Amber może nie wyglądać jak najbardziej ekscytująca skórka Kodi, ale oferuje lekki, łatwy do odczytania interfejs, który nie ugrzęźnie Twojego urządzenia. Tekst jest ostry i wyraźny, a poruszanie się po menu jest szybkie – nawet na wolniejszych urządzeniach. Nie jest to najbardziej wyrafinowana skóra, jaką widzieliśmy, ale doskonale spełnia swoje zadanie.

Wskazówka: 40 funtów Amazon Fire TV Stick jest jednym z najlepszych urządzeń do przesyłania strumieniowego Kodi. Jest bezprzewodowy, tani i zapewnia solidny strumień – oto nasz samouczek, jak zainstalować Kodi na Amazon Fire TV Stick.

5. Tylny rząd

Skeuomorficzny projekt mógł zostać wyrwany z iOS i OS X, ale nadal jest dostępny dla Kodi. Back Row to jedna z najbardziej unikalnych skórek Kodi, zaprojektowana tak, aby przenieść atmosferę kina bezpośrednio do Twojego salonu, aż do czerwonych zasłon. Niezbędny dla entuzjastów kina domowego, oddaje atmosferę kina – ale bez irytujących ludzi rozmawiających obok ciebie.

6. Ponowne skupienie

Jeśli wolisz „proste i skuteczne” niż „sci-fi”, warto sprawdzić ReFocus. Może nie wygląda interesująco, ale zawiera wyraźne, przejrzyste menu i ostry tekst, co oznacza, że ​​jest szybki i łatwy w użyciu. Utylitarny projekt ReFocus ma również dodatkowy efekt uboczny: nie obciąża procesora i będzie działał płynnie na większości urządzeń.

7. Tytan

Kolejna skórka zaprojektowana tak, aby była prosta i skuteczna, Titan robi dokładnie to, co powinien. Jest ładny, ale ułatwia wybór następnego filmu lub programu telewizyjnego. Ale najlepsza rzecz w Tytanie? Jego prosty interfejs użytkownika jest idealny dla mniejszych urządzeń.

8. Zbieg

Jest to domyślna skórka dla Kodi, ale nie bez powodu. Jest przejrzysty, intuicyjny i stylowy i jest prawdopodobnie jedną z najlepszych dostępnych skórek Kodi. Pobieranie skórek jest łatwe, ale jeśli wolisz oglądać filmy i programy telewizyjne, nie zaszkodzi pozostać przy oryginalnej skórze Kodi.

Należy pamiętać, że wiele dodatków zawiera treści, które nie są oficjalnie licencjonowane, a dostęp do takich treści może być nielegalny. Obowiązkiem użytkownika jest przestrzeganie wszystkich obowiązujących przepisów w swoim kraju w odniesieniu do użytkowania. Dennis Publishing Ltd wyklucza wszelką odpowiedzialność za takie treści. Nie akceptujemy i nie ponosimy odpowiedzialności za naruszenie jakiejkolwiek własności intelektualnej lub innych praw osób trzecich i nie ponosimy odpowiedzialności wobec żadnej strony w wyniku udostępnienia takich treści. Krótko mówiąc, jeśli treść jest bezpłatna, ale wygląda zbyt dobrze, aby była prawdziwa, prawdopodobnie tak jest.