Jak pobrać Kodi na tablet lub smartfon z Androidem w łatwy sposób?

 • Co to jest Kodi? Wszystko, co MUSISZ wiedzieć o aplikacji do strumieniowego przesyłania telewizji
 • 9 najlepszych dodatków Kodi
 • 7 najlepszych skórek Kodi
 • Jak zainstalować Kodi na Fire TV Stick?
 • Jak korzystać z Kodi
 • 5 najlepszych VPN dla Kodi
 • 5 najlepszych pudełek Kodi
 • Jak zainstalować Kodi na Chromecaście?
 • Jak zainstalować Kodi na telewizorze z systemem Android
 • Jak zainstalować Kodi na Androidzie
 • Jak zaktualizować Kodi
 • Jak zatrzymać buforowanie Kodi?
 • Jak usunąć kompilację Kodi
 • Czy Kodi jest legalne?
 • Jak korzystać z Konfiguratora Kodi

Kodi jest jednym z najbardziej wszechstronnych – choć notorycznie – programów do przesyłania strumieniowego, które można pobrać, i jest dostępny na wszystkim, od MacBooków i komputerów PC po Chromecasty i Firesticks. Ale co ze smartfonem lub tabletem? Jeśli masz urządzenie z Androidem, masz szczęście.

Jak pobrać Kodi na tablet lub smartfon z Androidem w łatwy sposób?

Zanim przejdziesz dalej, pamiętaj, że wiele dodatków zawiera treści, które nie są oficjalnie licencjonowane, a dostęp do takich treści może być nielegalny. Krótko mówiąc, jeśli treść jest bezpłatna, ale wygląda zbyt dobrze, aby była prawdziwa, prawdopodobnie tak jest. Zalecamy korzystanie z VPN, takiej jak ExpressVPN, aby być bezpiecznym podczas oglądania treści za pomocą Kodi.

Jak zainstalować Kodi na tablecie lub telefonie z Androidem

Kodi jest dostępny w sklepie Google Play, dzięki czemu instalacja go na telefonie lub tablecie z Androidem jest stosunkowo łatwa. Wcześniej, jeśli miałeś urządzenie z Androidem i chciałeś Kodi, musiałbyś użyć procesu zwanego „sideloading” – ale już nie. Dlatego postanowiliśmy pokazać Ci najbardziej niezawodny i prosty sposób na uzyskanie Kodi na Androida

Oferta limitowana: 3 miesiące ZA DARMO! Zdobądź ExpressVPN. Bezpieczny i przyjazny dla przesyłania strumieniowego.

30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy

 1. Otwórz Sklep Google Play na swoim urządzeniu z Androidem. – Można to znaleźć w szufladzie aplikacji lub korzystając z paska wyszukiwania urządzeń i wpisując w Google Play.

 2. Użyj paska wyszukiwania u góry Sklepu Google Play, aby wpisać „Kodi”.
 3. Kliknij niebieską ikonę wyszukiwania na klawiaturze lub naciśnij „Enter” w zależności od używanego urządzenia z Androidem.

 4. Kliknij „Zainstaluj” w Kodi.

Poczekaj chwilę, aż aplikacja się zainstaluje. Po zakończeniu możesz kliknąć „Otwórz” lub znaleźć aplikację w szufladzie aplikacji i dotknąć jej.

Jak skonfigurować Kodi na swoim Androidzie

Teraz, gdy pomyślnie zainstalowałeś Kodi na swoim urządzeniu z Androidem, przeprowadzimy Cię przez proces konfiguracji.

Zezwól na uprawnienia

 1. Kodi będzie potrzebować dostępu do pewnych uprawnień, takich jak pamięć urządzenia. Więc najpierw musisz na to pozwolić. Kliknij „Kontynuuj”.

 2. Następnie dotknij „Zezwól”.

Zainstaluj dodatki

Kodi otworzy się teraz na ekranie głównym. Stąd możesz dotknąć koła zębatego Ustawienia w lewym górnym rogu, aby zainstalować dodatki.

Oferta limitowana: 3 miesiące ZA DARMO! Zdobądź ExpressVPN. Bezpieczny i przyjazny dla przesyłania strumieniowego.

30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy

 1. Stuknij „Dodatki” na stronie Ustawienia.

 2. Stuknij jedną z opcji w następnym oknie, która dotyczy twoich konkretnych dodatków.

 3. Wybierz dodatki, które chcesz dodać do Kodi. Jest zbyt wiele do wyboru, aby przejrzeć je wszystkie w każdym artykule. W zależności od tego, czego szukasz, wybór „Moje dodatki” zawiera listę według gatunku.

Po zainstalowaniu dodatków, które lubisz, pojawią się one na stronie głównej Kodi.

Kodi nie działa na moim Androidzie

Wielu użytkowników skarżyło się na problemy z Kodi na swoich urządzeniach z Androidem. Niestety, może istnieć wiele powodów, dla których Kodi nie działa poprawnie. Przeprowadzimy Cię przez kilka podstawowych kroków rozwiązywania problemów, aby Kodi działał.

Upewnij się, że używasz właściwej wersji

Kodi, jak każda aplikacja, ma różne wersje oprogramowania. Jeśli pobrałeś aplikację ze sklepu Google Play, powinna być zainstalowana wersja zgodna z Twoim obecnym systemem operacyjnym Android.

Oferta limitowana: 3 miesiące ZA DARMO! Zdobądź ExpressVPN. Bezpieczny i przyjazny dla przesyłania strumieniowego.

30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy

Ale dla pewności upewnij się, że Twój system operacyjny Android i Kodi są aktualne.

Wyczyść pamięć podręczną

Inny powszechny problem z aplikacją Kodi występuje, gdy w pamięci podręcznej aplikacji znajdują się uszkodzone dane. Przejdź do Ustawień na swoim urządzeniu z Androidem i dotknij „Aplikacje”.

 1. Następnie dotknij „Kodi”, a następnie „Pamięć”.

 2. Stąd możesz kliknąć „Wyczyść pamięć podręczną”.

Wykonanie tego kroku nie wpłynie na Twoje dane, dodatki ani żadne ważne informacje. Ponownie otwórz Kodi i sprawdź, czy działa poprawnie.

Poprawka – ekran Kodi jest czarny

Innym częstym problemem (zwłaszcza w nowszych wersjach Androida) jest pusty lub czarny ekran. Po otwarciu Kodi przejdzie przez ekran ładowania, a następnie stanie się czarny. Jeśli tak się dzieje, jest prosta poprawka. Po prostu zrób to:

 1. Otwórz Ustawienia na swoim urządzeniu z Androidem i przejdź do „Wyświetlacz”.
 2. Następnie dotknij „Gładkość ruchu”.

 3. Wybierz „Standardowy”, a następnie „Zastosuj”.

 4. Ponownie otwórz Kodi i pozwól mu się załadować. Po wykonaniu tych czynności powinien pojawić się ekran.

Zmiana tego ustawienia nie tylko oszczędza baterię, ale także zmienia rozdzielczość ze 120 FPS na 60 FPS. Niestety, Kodi czasami ma trudności z wyższą liczbą klatek na sekundę, więc zrobienie tego sprawi, że będzie działać.

Często Zadawane Pytania

Jeśli jesteś nowy w Kodi, nadal możesz mieć pytania. Nie martw się jednak, zamieściliśmy tę sekcję specjalnie dla Ciebie.

Czy Kodi jest legalne?

Absolutnie! W samej aplikacji nie ma nic nielegalnego. Ale są użytkownicy, którzy wymyślili sposoby na pirackie treści, a ponieważ Kodi jest platformą typu open source, która pozwala instalować dodatki z dowolnego miejsca, to, co robisz z Kodi, może być nielegalne. Aby być bezpiecznym, zainstaluj coś takiego jak ExpressVPN, aby zabezpieczyć przeglądanie

Nie tylko możesz wpaść w kłopoty prawne związane z piractwem treści chronionych prawami autorskimi, ale Twój dostawca usług internetowych może również monitorować, co robisz z Kodi. Z tego powodu wielu użytkowników wybiera VPN podczas korzystania z dodatków, które nie są do końca zgodne z prawem.

Czy mogę pobrać Kodi na iOS?

Tak, ale w żaden sposób nie jest bezbłędny. Użytkownicy iPhone'a często mają trudności z aplikacjami takimi jak Kodi, ponieważ Apple zajmuje bardzo „Wielki Brat” w stosunku do swoich produktów.

Na szczęście aplikację można pobrać z App Store lub ze strony Kodi.