Najlepsze legalne dodatki Kodi do filmów, muzyki i wideo

 • Co to jest Kodi? Wszystko, co MUSISZ wiedzieć o aplikacji do strumieniowego przesyłania telewizji
 • 9 najlepszych dodatków Kodi
 • 7 najlepszych skórek Kodi
 • Jak zainstalować Kodi na Fire TV Stick?
 • Jak korzystać z Kodi
 • 5 najlepszych VPN dla Kodi
 • 5 najlepszych pudełek Kodi
 • Jak zainstalować Kodi na Chromecaście?
 • Jak zainstalować Kodi na telewizorze z systemem Android
 • Jak zainstalować Kodi na Androidzie
 • Jak zaktualizować Kodi
 • Jak zatrzymać buforowanie Kodi?
 • Jak usunąć kompilację Kodi
 • Czy Kodi jest legalne?
 • Jak korzystać z Konfiguratora Kodi

Kodi to całkowicie darmowe oprogramowanie typu open source przeznaczone do domowej rozrywki.

Najlepsze legalne dodatki Kodi do filmów, muzyki i wideo

Jego otwarty i lekki charakter sprawia, że ​​doskonale nadaje się do wielu urządzeń, od Amazon Fire Sticks po telewizory z systemem Android. Chociaż pierwotnie został przedstawiony światu jako Microsoft Xbox Media Center (XBMC), oprogramowanie ostatecznie ewoluowało i zrodziło własną społeczność.

Sposób, w jaki ludzie korzystają z Kodi, polega na instalowaniu dodatków do różnych zastosowań rozrywkowych.

Co to jest dodatek Kodi?

Aby w pełni wykorzystać Kodi, możesz zainstalować dodatki lub rozszerzenia, a do wyboru jest mnóstwo.

Dodatki to fragmenty kodu, które modyfikują Kodi. Jednak w ostatnich miesiącach wiele dodatków zostało wyłączonych. Aby sprawdzić, czy Twój ulubiony dodatek Kodi jest nadal obsługiwany, najlepszym źródłem jest sprawdzenie oficjalnej witryny Kodi, na której znajduje się katalog wszystkich dostępnych i legalnych dodatków Kodi.

CZYTAJ DALEJ: Jak korzystać z Kodi

Pamiętaj, że wiele dodatków zawiera treści, które nie są oficjalnie licencjonowane, a dostęp do takich treści może być nielegalny. Krótko mówiąc, jeśli treść jest bezpłatna, ale wygląda zbyt dobrze, aby była prawdziwa, prawdopodobnie tak jest.

Najlepsze dodatki prawne Kodi do wideo

1. YouTube

best_addons_kodi_youtube

Jak można się spodziewać, największa usługa wideo na świecie oferuje również dodatek do Kodi. Obsługujący ponad miliard użytkowników, prawie jedną trzecią osób w internecie, YouTube jest nadal numerem jeden wśród bezmyślnych filmów, wnikliwych filmów dokumentalnych i wszystkiego pomiędzy.

2. TwitchTV

kodi-install-twitch

Twitch wystartował w 2011 roku i jest tak zwaną platformą i społecznością gier społecznościowych. Skierowany do graczy, Twitch pozwala graczom na strumieniowanie rozgrywki i obserwowanie, jak inni robią to samo. Ten dodatek Kodi pozwala zaangażować się w Twitch za pomocą telewizora lub innych urządzeń z Kodi.

Najlepsze legalne dodatki Kodi do audio

1. Podcasty Apple iTunesbest_kodi_addons_apple_itunes_podcasts

Jeśli masz najlepsze głośniki podłączone do telewizora, czasami możesz użyć systemu do słuchania podcastów. Jeśli tak, dodatek Apple iTunes Podcast Kodi jest dla Ciebie idealny. Jest to całkowicie nieoficjalne, ale ponieważ podcasty są bezpłatne, wszystko jest koszerne.

Instalacja dodatku nie może być prostsza. Przejdź do filmów | Dodatki | Pobierz Więcej… i przewiń w dół, aż zobaczysz Podcasty Apple iTunes, a następnie kliknij Zainstaluj.

Wskazówka:Amazon Fire TV Sticks (2. gen. lub 3. gen. 4K) to dwa z najlepszych urządzeń do przesyłania strumieniowego Kodi. Są bezprzewodowe, niedrogie i zapewniają solidny strumień. Jeśli masz już urządzenie Fire, oto jak zainstalować Kodi na karcie Amazon Fire TV Stick.

2. SoundCloud

soundcloud_logo

SoundCloud to zasadniczo „YouTube” twórców muzyki. Jest to platforma dystrybucji dźwięku, która umożliwia początkującym artystom łatwe przesyłanie, hostowanie i udostępnianie swojej pracy. Dodatek Kodi pozwala to robić w salonie, dzięki czemu możesz przeglądać muzykę od znajomych lub nieznajomych i odtwarzać je z całą mocą, jaką zapewnia telewizor lub urządzenie Kodi.

Najlepsze dodatki Kodi do filmów

1. Trzask

Crackle to legalny dodatek, który zapewnia bezpłatne filmy i programy z reklamami. Możesz przeglądać kategorie „TV” i „Filmy”, takie jak Akcja, Przygoda, Kryminał, Dramat i wiele innych. Wybór obejmuje różne programy i filmy, które obejmują kilka dziesięcioleci, w tym hity z lat 80., 90., a nawet ostatnie odcinki i filmy. Dla każdego jest mnóstwo rozrywki strumieniowej.

2. Netflix

Chociaż nie ma jeszcze oficjalnego dodatku Netflix do Kodi, niektóre repozytoria oferują usługę przesyłania strumieniowego. Wiele dodatków jest podejrzanych lub bezstronnych, ale inne, takie jak repozytorium CastagnaIT Netflix, oferują legalny sposób korzystania z Netflix w Kodi. Nadal będziesz potrzebować konta Netflix, które będzie wymagało zalogowania się.

Jak zainstalować dodatki Kodi

Większość dodatków w Kodi można łatwo zainstalować za pomocą repozytorium.

CZYTAJ DALEJ: Czy Kodi jest legalne?

Przejdź do Ustawienia | Dodatki | Zainstaluj z repozytorium (w wersji 15 i nowszych) lub Pobierz dodatki (v14) i otwórz repozytorium dodatków Kodi. Dodatki tutaj są oddzielone według typu. Przejrzyj dodatki i wybierz swoje ulubione.

Pamiętaj, że wiele dodatków zawiera treści, które nie są oficjalnie licencjonowane, a dostęp do takich treści może być nielegalny. Obowiązkiem użytkownika jest przestrzeganie wszystkich obowiązujących przepisów prawa w swoim kraju dotyczących użytkowania. Dennis Publishing Ltd wyklucza wszelką odpowiedzialność za takie treści. Nie akceptujemy i nie ponosimy odpowiedzialności za naruszenie jakiejkolwiek własności intelektualnej lub innych praw osób trzecich i nie ponosimy odpowiedzialności wobec żadnej strony w wyniku udostępnienia takich treści. Krótko mówiąc, jeśli treść jest bezpłatna, ale wygląda zbyt dobrze, aby była prawdziwa, prawdopodobnie tak jest.