Jak usunąć swoje konto Tinder w trzech prostych krokach

Zobacz powiązaną lukę w zabezpieczeniach Tindera, która mogła umożliwić hakerom dostęp do kont przy użyciu tylko numeru telefonu Tinder Gold pozwala płacić, aby zobaczyć, kto cię lubi, oto porównanie z Tinder Plus w Wielkiej Brytanii Umawiaj się z kumplami: Tinder Social przybył do Tinder biznes? Nie naprawdę

Przyznaj to, w głębi duszy masz już dość powierzchownych aplikacji randkowych. Bezcelowo przesuwałeś w lewo i w prawo na tak wielu profilach, że doznajesz powtarzających się kontuzji przeciążeniowych, a teraz chcesz uchwycić miejsce, w którym wszystko się zaczęło: Tinder.

Jak usunąć swoje konto Tinder w trzech prostych krokach

Ale jak ty to robisz? Wbrew powszechnemu przekonaniu, przytrzymanie aplikacji, aż zacznie się poruszać, i kliknięcie małej ikony „x” tak naprawdę nie pozbędzie się Tindera. Całkowite usunięcie konta i pożegnanie aplikacji na dobre to to, co powinieneś zrobić.

Niezależnie od tego, czy masz dość grywalizacji randek, poczuj, że Tinder po prostu nie jest najlepszym miejscem na znalezienie The One – biorąc pod uwagę, że prawie dało to hakerom dostęp do wszystkich twoich zuchwałych czatów – lub jesteś kochany i już nie masz jest to konieczne, oto jak usunąć swoje konto Tinder w trzech prostych krokach.

Jak usunąć swoje konto Tinder

 1. Otwórz Tinder i dotknij „Ustawienia”.

 2. Wybierz „Ustawienia aplikacji” i przewiń w dół do samego dołu.
 3. Dotknij „Usuń konto”.

Gratulacje, jesteś teraz wolny od Tindera. Chociaż dobrze jest pamiętać, że usunięcie konta Tinder nie anuluje subskrypcji Tinder Plus lub Tinder Gold, więc nadal zostaniesz obciążony.

CZYTAJ DALEJ: Tinder Gold pozwala płacić, aby zobaczyć, kto cię lubi, oto jak wypada w porównaniu z Tinder Plus w Wielkiej Brytanii

Jak anulować Tinder Plus lub Tinder Gold

Do wszystkich tych, którzy mieli obsesję na punkcie Tindera – tak, zakładamy, że już się go pozbyli – wykonaj następujące kroki, aby anulować Tinder Plus lub Tinder Gold, ponieważ usunięcie konta nie spowoduje automatycznego anulowania subskrypcji usług premium Tindera.

Jak anulować Tinder Plus lub Tinder Gold na iOS

 1. Otwórz aplikację App Store i przewiń w dół.
 2. Stuknij w swój identyfikator Apple ID i wybierz „Wyświetl Apple ID”.
 3. Zaloguj się na swoje konto Apple ID.
 4. Przewiń w dół i dotknij „Subskrypcje”.
 5. Wybierz swoją subskrypcję Tinder i wybierz „Anuluj subskrypcję”.

Jak anulować Tinder Plus lub Tinder Gold na Androidzie?

 1. Otwórz aplikację Sklep Google Play.
 2. Wybierz Menu > Moje aplikacje > Subskrypcje.
 3. Stuknij w Tinder, aby anulować subskrypcję Tinder Plus.