Jak usunąć wiele kont ryb?

Istnieje wiele powodów, dla których możesz chcieć usunąć swoje konto Plenty of Fish (POF). Niezależnie od tego, czy w końcu znalazłeś idealny haczyk, chcesz odpocząć od randkowania, czy też zdecydowałeś się skorzystać z jednej z innych witryn randkowych lub aplikacji, rozumiemy, dlaczego możesz chcieć zamknąć swoje konto.

Jak usunąć wiele kont ryb?

W przeciwieństwie do Tindera, Plenty of Fish skupia się bardziej na kompatybilności niż na prostym przesunięciu w lewo, w prawo, aby znaleźć towarzysza. Musisz wypełnić kilka stron pytań o siebie (hobby, aspiracje i, co dziwne, nawet o rodzinę), zanim będziesz mógł ruszyć do przodu.

W tym artykule pokażemy, jak usunąć konto Plenty of Fish, a także damy kilka innych wskazówek!

Podobnie jak większość platform, możesz trwale usunąć cały swój profil lub po prostu ukryć go. Dzięki temu drugiemu ludzie nie będą w stanie znaleźć Cię na stronie, co może być idealnym rozwiązaniem, jeśli masz dwa umysły co do całkowitego wywoływania czasu na stronie. Pokażemy Ci, jak zrobić jedno i drugie.

Po pierwsze, oto jak trwale usunąć swoje konto POF.

Jak na dobre usunąć swoje konto Plenty of Fish?

Usunięcie konta Plenty of Fish oznacza, że ​​możesz pozwolić, aby wszystko w Twoim profilu przeszło na zawsze. Oznacza to, że wszystkie Twoje poprzednie połączenia, rozmowy, a nawet zdjęcia zostaną usunięte z serwisu randkowego.

Kiedy będziesz gotowy pożegnać się z Plenty of Fish i wszystkim, co ma do zaoferowania, wykonaj następujące kroki:

Odwiedź tę stronę. Zaloguj się na stronie Plenty of Fish, jeśli zostaniesz o to poproszony.

Wypełnij zaznaczenia, a następnie kliknij „Usuń konto.’

Niestety, wersja aplikacji Plenty of Fish nie daje możliwości usunięcia konta. Aby to zrobić na urządzeniu mobilnym, musisz użyć mobilnej przeglądarki internetowej, takiej jak Chrome, Safari lub Mozilla. Ale kroki są bardzo podobne.

Jak ukryć swój profil Plenty of Fish?

Jeśli chcesz po prostu odpocząć na chwilę od randek, ale myślisz, że chcesz wrócić do Plenty of Fish w późniejszym terminie, ukrycie swojego profilu jest prawdopodobnie najlepszą opcją.

Jest to idealna opcja dla każdego, kto nie jest gotowy na trwałe usunięcie wszystkiego ze swojego konta Plenty of Fish. Może masz jakieś wspomnienia lub po prostu chcesz zrobić sobie przerwę, tak czy inaczej, wykonaj następujące kroki, aby ukryć swój profil:

Przejdź do //www.pof.com. Zaloguj się do swojego konta Plenty of Fish. Kliknij 'Edytuj profil” u góry strony.

Przewiń w dół do „Widoczność profilu‘ i kliknij dymek obok ‘Ukryj profil.’

Twój profil nie będzie już wyświetlany w żadnych sugestiach ani w wynikach wyszukiwania. Jeśli chcesz odkryć swój profil w dowolnym momencie, po prostu wykonaj te same kroki, aby ponownie wejść na rynek.

Należy wspomnieć, że kilku użytkowników skarżyło się, że brakuje tej opcji, a na podstawie naszych testów również przysporzyło nam to kłopotów. Naszym obejściem było użycie trybu incognito w celu uzyskania dostępu do strony internetowej Plenty of Fish.

Jeśli z jakiegoś powodu Plenty of Fish nie współpracuje, otwórz prywatną sesję przeglądania, a problem powinien rozwiązać się sam. W przeciwnym razie może być konieczne skontaktowanie się z zespołem pomocy technicznej w celu uzyskania dalszej pomocy.

Edytuj swój profil

Jeśli chcesz usunąć swoje konto POF, ponieważ po prostu nie spotykasz nikogo, rozważ najpierw aktualizację swojego profilu. Świetny profil może przyciągnąć więcej kontaktów, a tym samym więcej randek.

Ze względu na charakter skupienia się na kompatybilności Plenty of Fish, dobrym pomysłem jest okresowe aktualizowanie swojego profilu, aby pozostać aktualnym i stać się atrakcyjnym dla nowej grupy ludzi.

Oczywiście jest kilka rzeczy, których nie chcesz zmieniać, na przykład wiek lub to, czego szukasz (małżeństwo, codzienność itp.). Ale możesz zmienić swoje hobby, zainteresowania, zdjęcia i inne szczegóły. Plenty of Fish daje również dużo miejsca na napisanie biografii, która jest intrygująca i pouczająca.

Aby zaktualizować swój profil, wykonaj następujące czynności:

  1. Zaloguj się do Plenty of Fish i dotknij „Profil” w prawym górnym rogu. Następnie dotknij „Edytuj profil”.
  2. Przewiń listę opcji aktualizujących się według własnego uznania.
  3. Po zakończeniu kliknij „Zapisz zmiany” na dole.

Jak widać, nie poświęciliśmy wiele uwagi naszym przystawkom do konwersacji, ale to nie znaczy, że nie powinieneś. Bądź kreatywny i autentyczny podczas pisania swojego profilu i innych szczegółów. Na Plenty of Fish są tysiące ludzi, więc zechcesz się wyróżnić. Pamiętaj też, aby pozostać wiernym sobie (na przykład podczas wypełniania tego, czego szukasz w partnerze i przyszłości). W przeciwnym razie możesz znaleźć dopasowanie, które nie zadziała na dłuższą metę.

Często Zadawane Pytania

Plenty of Fish, podobnie jak inne serwisy randkowe, mogą być skomplikowane (jakby randki nie były wystarczająco skomplikowane), dlatego dodaliśmy tutaj więcej odpowiedzi na Twoje pytania!

Jak anulować płatną subskrypcję?

Podobnie jak w przypadku wielu witryn, możesz zdecydować się na uaktualnienie swojego konta ze standardowego profilu do takiego, który zapewnia więcej korzyści i zwiększa prawdopodobieństwo znalezienia idealnego dopasowania. Ale jeśli czujesz, że po prostu nie otrzymujesz żadnych korzyści, anulowanie jest łatwe.

Podoba nam się ta opcja, ponieważ nie musisz trwale usuwać swojego konta. Po prostu zmieniasz swoją subskrypcję na taką, która nie kosztuje Cię pieniędzy.

Aby anulować subskrypcję, wykonaj następujące czynności:

1. Udaj się na tę stronę i zaloguj się.

2. W telefonie kliknij stronę swojego konta po lewej stronie. Jeśli korzystasz z komputera, kliknij stronę „Premium” u góry.

3. Wybierz hiperłącze „Kliknij tutaj, aby Twoja aktualizacja wygasła”.

4. Potwierdź, że chcesz zakończyć subskrypcję.

Po odnowieniu cyklu rozliczeniowego nie będziesz już płacić za usługę.

Czy mogę ponownie aktywować usunięte konto?

Niestety nie. Po wykonaniu powyższych kroków w celu usunięcia konta nie ma możliwości jego ponownej aktywacji. Jeśli jednak zespół POF usunie Twoje konto z powodu spamu lub naruszeń Wytycznych dla społeczności, możesz wysłać e-maila, aby sprawdzić, czy ponownie aktywują Twoje konto.

Jak mogę anulować swoje konto, jeśli nie mogę się zalogować?

To dość częste pytanie. Ludzie często otwierają konta, a potem przez długi czas je zaniedbują. Kiedy ostatecznie zdecydujesz się anulować konto, być może zapomniałeś danych logowania. Oczywiście, jeśli pamiętasz swój adres e-mail lub nazwę użytkownika, możesz wybrać link „Nie pamiętam hasła” na stronie logowania.

Pamiętaj, że możesz otworzyć swojego klienta poczty e-mail i wyszukać „Plenty of Fish” za pomocą paska wyszukiwania. Kiedy po raz pierwszy zarejestrujesz się w usłudze, otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem. Sprawdź, na jaki adres został wysłany i użyj tego adresu e-mail, aby odzyskać swoje konto, aby móc je anulować.

Ale jeśli zapomniałeś tych dwóch szczegółów, być może będziesz musiał skontaktować się z pomocą techniczną POF.

Czy ktoś może mnie znaleźć, wyszukując moją nazwę użytkownika?

Wbrew powszechnemu przekonaniu tak. Inny użytkownik może znaleźć Twoje konto, wyszukując Twoją nazwę użytkownika. Ale jest to dostępne tylko dla płatnych kont. Jeśli masz aktywną płatną subskrypcję z POF, pojawi się pasek wyszukiwania. Stąd możesz wyszukać dowolnego innego użytkownika na platformie.