Jak odwrócić kolory w Snapseed

Snapseed to jedna z najlepszych aplikacji do edycji zdjęć, z tak wieloma filtrami i opcjami dostosowywania, które mogą sprawić, że poczujesz się jak profesjonalista. Ta aplikacja jest opracowywana przez nikogo innego jak Google i jest dostępna do pobrania bezpłatnie w oficjalnym sklepie Google Play i Apple App Store.

Jak odwrócić kolory w Snapseed

Ta popularna aplikacja pozwala robić wiele rzeczy ze swoimi zdjęciami. Możesz odwrócić kolory, zrobić zdjęcie czarno-białe i nadać mu wygląd starego zdjęcia. Możesz bawić się tłem, sylwetkami, sprawić, że rzeczy znikną i wiele więcej.

Czytaj dalej i dowiedz się, jak korzystać ze wszystkich tych fajnych funkcji w Snapseed.

Kolorowe obrazy pop w Snapseed

Jedną z najfajniejszych rzeczy, które możesz zrobić w Snapseed, jest tworzenie kolorowych obrazów pop. Obraz z wybijaniem kolorów to obraz z czarno-białym tłem, z pokolorowanym głównym obiektem. Odwrócony kolor jest ściśle powiązany z procesem tworzenia obrazu w kolorze pop.

Ten filtr pozwala wyróżnić się głównemu obiektowi obrazu i jest z tego powodu niesamowity w przypadku zdjęć portretowych. „Pop” w kolorze pop to sprytne sformułowanie, ponieważ temat obrazu wyskakuje i zwraca uwagę wszystkich.

Nie mieszaj wyostrzeń kolorów z rozbryzgami kolorów, ponieważ ta ostatnia skupia się na określonej części obiektu, podczas gdy wyostrzanie kolorów powoduje, że cały obiekt staje się ostry.

Teraz, gdy wiesz więcej o tej fajnej funkcji, możesz dowiedzieć się, jak z niej korzystać. Pamiętaj, aby pobrać i zaktualizować Snapseed do najnowszej wersji

Jak odwrócić kolory w Snapseed

Wykonaj te szczegółowe czynności, aby odwrócić kolory na obrazie Snapseed i wyróżnić obiekt:

 1. Otwórz aplikację Snapseed na telefonie lub tablecie.
 2. Stuknij w Otwórz lub ikonę plusa, która poprowadzi Cię do galerii zdjęć. Wybierz zdjęcie, na którym chcesz odwrócić kolory.

 3. Teraz możesz wybrać pasek Looks i wybrać filtr Accentuate lub Pop, aby jeszcze bardziej nasycić zdjęcie i uczynić je bardziej ekscytującym.

 4. Teraz wybierz pasek Narzędzia i wybierz Czarno-biały z menu rozwijanego. Wybierz neutralny ton i dotknij znacznika wyboru w prawym górnym rogu ekranu, aby potwierdzić.

  czarno-białe nasiona snapseed

 5. W następnym oknie należy dotknąć ustawienia Cofnij u góry ekranu, obok ikony Informacje. Zobaczysz rozwijane menu.

 6. Wybierz Wyświetl zmiany z zaznaczenia.

  zobacz zmiany

 7. Chcesz ręcznie cofnąć użyty filtr czarno-biały. Wybierz Czarno-biały, a następnie narzędzie Pędzel stosu pośrodku.

 8. Upewnij się, że czarno-biały jest ustawiony na 100. Zacznij rysować warstwę maski bardzo blisko krawędzi obiektu. Najlepiej przybliżyć i wykonać kontur. Na koniec wypełnij również wnętrze obiektu, bez żadnych pustych miejsc.
 9. Po zakończeniu maski wybierz opcję Odwróć w lewym dolnym rogu, obok X. Spowoduje to odwrócenie obszaru maski i zastosowanie filtra czarno-białego tylko do wybranego obszaru. Stuknij w znacznik wyboru, aby zapisać zmiany, gdy jesteś zadowolony z wyników.

  odwróć kolor

 10. Voila, twój obiekt będzie kolorowy, a tło pozostanie czarno-białe. W ten sposób odwracasz kolor w Snapseed.
 11. Na koniec możesz wybrać Eksportuj, a następnie Zapisz, aby zapisać obraz w kolorze pop w swojej galerii obrazów.

Alternatywna metoda

Istnieje również odwrotna droga do procesu maskowania. Kiedy dojdziesz do kroku 7, możesz zamaskować tło zamiast obiektu. Jest to przydatne, gdy masz duży temat i małe tło. Zaoszczędzi Ci to dużo czasu i wysiłku.

W tym scenariuszu nie należy wybierać opcji odwróconego koloru. Po prostu zapisz maskę tła bez zmian. Mam nadzieję, że to ma sens. Jest to o wiele łatwiejsze, gdy masz przed sobą zdjęcie, więc spróbuj edytować je w Snapseed i zobacz, która opcja bardziej Ci odpowiada.

W każdym razie w ten sposób można stworzyć kolorowy pop obraz, z czarno-białym tłem i bez odwracania kolorów w Snapseed.

Inwersja zakończona

Snapseed to bardzo przyjemna aplikacja do edycji zdjęć zarówno dla ekspertów, jak i początkujących. Odwracanie kolorów w nim nie jest takie trudne, ale potrzebujesz trochę praktyki. Nie oczekuj doskonałych rezultatów już za pierwszym podejściem, w końcu tam dotrzesz.

Często Zadawane Pytania

Snapseed to bogata w funkcje aplikacja do edycji zdjęć, w której trzeba się wiele nauczyć! W tej sekcji zamieściliśmy więcej odpowiedzi na niektóre z naszych najczęściej zadawanych pytań.

Czy mogę edytować zdjęcie więcej niż raz w Snapseed?

Absolutnie! Jedną z najlepszych rzeczy w Snapseed jest możliwość dokonywania wielu edycji tego samego zdjęcia. Na przykład, jeśli chcesz rozjaśnić zdjęcie, ale natywne funkcje po prostu nie rozjaśniają go wystarczająco, możesz je maksymalnie rozjaśnić. Następnie zapisz zdjęcie, prześlij je ponownie i jeszcze bardziej rozjaśnij zdjęcie.

Czy Snapseed jest bezpłatny?

Tak! Możesz użyć Snapseed do edycji tylu zdjęć, ile chcesz, bez płacenia za usługę. Możesz również pobrać obraz bez znaków wodnych, co jest szczególnie miłe.

Nie poddawaj się, ponieważ Snapseed może pomóc Ci stworzyć niesamowite obrazy. To po prostu wymaga czasu i praktyki. Jakie są twoje przemyślenia na ten temat? Czy dobrze się bawiłeś używając Snapseed? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.