Jak sprawdzić, czy ktoś pisze na Snapchacie?

Pamiętasz dni, kiedy wysyłałeś wiadomość, nie wiedząc, czy została dostarczona lub czy odbiorca ją przeczytał, czy nie? W zależności od wieku odpowiedź może brzmieć „nie”, ponieważ prawie każde inteligentne urządzenie i aplikacja mają obecnie potwierdzenia odczytu. Jednak większość z nas wie, jakie to uczucie wysłać wiadomość i nigdy nie wie, co się z nią stało. Jedynym sposobem, aby dowiedzieć się, że został przeczytany, było otrzymanie odpowiedzi.

Jak sprawdzić, czy ktoś pisze na Snapchacie

Facebook był jedną z pierwszych platform, które umożliwiły sprawdzenie, czy ktoś przeczytał Twoją wiadomość. Ta funkcja oznaczała początek nowej ery w przesyłaniu wiadomości, dając nowe możliwości w ręce nadawcy wiadomości i, cóż, także odbiorcy wiadomości. Czy ci się to podoba, czy nie, żyjemy teraz w erze „widzianej”, w której wszyscy dokładnie wiedzą, kiedy ktoś widział ich wiadomości. Istnieją nawet pakiety oprogramowania, które pozwalają nadawcom wiadomości e-mail zobaczyć, kiedy ktoś otworzył wiadomość e-mail, ale także gdzie byli, kiedy ją otwierali.

Dzisiaj możemy nawet zobaczyć, kto odpowiada na nasze wiadomości Snapchata w czasie rzeczywistym. Snapchat włączył tę funkcję wraz z przydatnymi powiadomieniami.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, w tym artykule omówimy wszystko, co musisz wiedzieć o włączaniu funkcji Snapchata, która powiadomi Cię, gdy ktoś napisze do Ciebie wiadomość.

Jak sprawdzić, czy ktoś pisze na Snapchacie?

Istnieją dwa główne sposoby sprawdzenia, czy osoba, do której wysłałeś przystawkę, pisze do Ciebie wiadomość.

Bitmoji

Po pierwsze, w aplikacji Snapchat wszystko, co musisz zrobić, to wejść na czat i spojrzeć. Jeśli dana osoba pisze, zobaczysz jej Bitmoji w lewym dolnym rogu czatu. Będzie wyglądać jak myślenie, co jest wskaźnikiem, że dana osoba pisze. Pamiętaj, że dotyczy to tylko funkcji czatu tekstowego. Jeśli dana osoba wpisuje zdjęcie, które próbuje wysłać, nie będziesz mógł go zobaczyć.

Powiadomienia o pisaniu

Oprócz tego możesz również sprawdzić, czy ktoś pisze, nawet jeśli nie masz otwartej aplikacji Snapchat, korzystając z powiadomień. Po włączeniu powiadomień telefon powiadomi Cię, gdy ktoś zacznie pisać w Snapchacie.

Włączanie powiadomień Snapchata

Jedyne, co musisz zrobić, to zezwolić Snapchatowi na wysyłanie powiadomień, gdy ktoś pisze, i nie będziesz musiał siedzieć, oglądać i czekać, aż zaczną pisać odpowiedź. Możesz po prostu zająć się swoją firmą, wiedząc, że otrzymasz powiadomienie od Snapchata, gdy osoba, do której wysłałeś, napisze do Ciebie odpowiedź.

W ten sposób zobaczysz, czy piszą bez konieczności otwierania aplikacji i wchodzenia na czat. Włączenie powiadomień Snapchata, gdy ktoś pisze, można zrobić w kilku prostych krokach.

Jeśli używasz urządzenia z systemem iOS (iPhone i iPad), oto co zrobić:

Otwórz aplikację „Ustawienia” i przejdź do „Powiadomień”.

Przewiń w dół, aż znajdziesz baner Snapchat, a następnie dotknij go.

Przełącz przełączniki obok „Zezwalaj na powiadomienia” i włącz „Pokaż w centrum powiadomień”.

Spowoduje to wyświetlenie powiadomień ze Snapchata, o ile ekran jest odblokowany. Jeśli chcesz je zobaczyć, gdy jest również zablokowany, włącz opcję „Pokaż na ekranie blokady”.

Jeśli jesteś użytkownikiem Androida, proces jest nieco inny, ale nadal bardzo prosty. Wystarczy wykonać te proste kroki:

Otwórz aplikację „Ustawienia”, a następnie przejdź do „Aplikacje”.

Przeglądaj aplikacje, aż zobaczysz Snapchat, a następnie wybierz go.

Wybierz „Powiadomienia” i włącz „Zezwalaj na powiadomienia”.

Teraz możesz otrzymywać powiadomienia od Snapchata. Wszystko, co musisz teraz zrobić, to włączyć je w aplikacji. Oto, co musisz zrobić:

Otwórz ustawienia

Otwórz Snapchat, a następnie kliknij swój profil w lewym górnym rogu. Stuknij ikonę ustawienia.

Dotknij „Powiadomienia”, a następnie zaznacz „Włącz powiadomienia”.

Z menu możesz także wybrać osoby, którym chcesz otrzymywać powiadomienia o historii.

To wszystko. Wykonując proste kroki opisane powyżej, możesz zobaczyć, kiedy Twoi znajomi piszą do Ciebie wiadomość w Snapchacie.

Masz teraz wszystko, czego potrzebujesz, aby sprawdzić, czy ktoś pisze. Gdy z kimś rozmawiasz, otrzymasz powiadomienie, które pokaże, czy ta osoba pisze.

Z powiadomienia możesz wejść do czatu i sprawdzić, czy dana osoba ma otwarty czat. Jeśli tak, zobaczysz ich awatar Bitmoji nad polem tekstowym.

Pamiętaj, że ta funkcja nie jest idealna, co oznacza, że ​​możesz napotkać na nią pewne problemy. Jednak przez większość czasu działa całkiem dobrze.

Niektórzy użytkownicy Snapchata skarżyli się, że zobaczą powiadomienie, nawet jeśli osoba, z którą rozmawiają, w rzeczywistości nie pisze. To tylko usterka, którą Snapchat prawdopodobnie naprawi w najbliższej przyszłości. Najlepszym sposobem sprawdzenia, czy ktoś rzeczywiście pisze, jest nadal z poziomu aplikacji. Jeśli widzisz stojący awatar osoby, oznacza to, że pisze.

Dlaczego jest napisane, że ktoś pisze, ale nie otrzymuję wiadomości?

Ten rodzaj technologii wykrywania nie jest doskonały, twój znajomy Snapchat mógł otworzyć twoją wiadomość i stuknąć, aby pisać, ale potem się rozproszył. Spowoduje to, że Bitmoji wygląda tak, jakby twój przyjaciel odpowiadał. u003cbru003eu003cbru003eUsterka pisania na Snapchacie jest dość dobrze znana i aby uzyskać więcej informacji, sprawdź ten u003ca href=u0022//social.techjunkie.com/snapchat-notification-someone-typing/u0022u003earticleu003c/au003e.

Czy możesz wyłączyć funkcję pisania?

Niestety nie. Snapchat nie daje swoim użytkownikom możliwości wyłączenia tej funkcji.

Ostatnie słowo

Dawno minęły czasy, kiedy nie byłeś w stanie stwierdzić, czy Twoja wiadomość została rzeczywiście dostarczona. Dzięki potwierdzeniom przeczytania możesz zobaczyć, kiedy ktoś widzi Twoją wiadomość i kiedy odpowiada. I na szczęście włączenie tej funkcji na Snapchacie jest niezwykle łatwe.

Proszę bardzo – to są dwa główne sposoby sprawdzenia, czy niektórzy na Snapchacie piszą. Jeśli wykonasz kroki, które tutaj widziałeś, powinieneś to zobaczyć bez problemów. Jeśli coś pójdzie nie tak, sprawdź, czy masz włączone wszystkie właściwe opcje i spróbuj ponownie.

Wiele osób uważa tę funkcję za bardzo przydatną, więc jeśli jesteś wśród nich, włącz ją na swoim urządzeniu.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, możesz zapoznać się z tymi dwoma artykułami TechJunkie: Jak edytować lub zmienić historię Snapchata po opublikowaniu i Jak edytować tekst Snapchata po opublikowaniu.

Jeśli miałeś już pewne doświadczenie w zezwalaniu na powiadomienia, gdy ktoś pisze na Snapchacie, poinformuj nas o tym w komentarzach poniżej!