Jak zdobyć i utrzymać przycisk subskrypcji w Snapchacie?

Gdy zostaniesz oficjalnym twórcą Snapchata, obok swojego imienia i nazwiska otrzymasz przycisk Subskrybuj. Co musisz zrobić, aby uzyskać ten pożądany przycisk i zwiększyć liczbę obserwowanych na Snapchacie, i czy to to samo, co zweryfikowanie przez Snapchat?

Zostań twórcą Snapchata, aby uzyskać przycisk subskrypcji

Nie ma wielu profili z przyciskiem Subskrybuj, a to dlatego, że Snapchat ma dla nich określone zasady i standardy. Aby uzyskać ten przycisk Subskrybuj, musisz zostać Twórcą Snapchata.

Snapchatter może przejść ze zwykłego profilu do profilu twórcy i zdobyć przycisk Subskrybuj na dwa sposoby.

Jak uzyskać przycisk subskrypcji

1. Stwórz oryginalne soczewki Snapchata

Pierwszym z nich jest stworzenie oryginalnych Soczewek. Jest to jedna z funkcji, z których najbardziej słynie Snapchat, a oni zawsze szukają więcej Soczewek. Możesz przejść do Lens Studio i tam rozpocząć podróż do przycisku Subskrybuj.

2. Konsekwentnie twórz i udostępniaj wiele treści

Innym sposobem na uzyskanie profilu twórcy i odznaki Subskrybuj jest tworzenie dużej ilości treści i udostępnianie jej jak największej liczbie osób. Kiedy starasz się tworzyć świeże i wciągające treści, Snapchat cię zauważa i nagradza.

Proces ten jest jednak stopniowy. Musisz publikować stosunkowo często i zapewniać stałą jakość. Twórcy odnoszący sukcesy zazwyczaj mają swoją niszę i się jej trzymają. Pomogłoby też, gdybyś używał jak największej liczby narzędzi Snapchata. Wykorzystaj wszystkie filtry i soczewki w Snapchacie, które możesz, a co najważniejsze, udostępniać treści znajomym.

Uzyskaj weryfikację Snapchata, aby pomóc w uzyskaniu statusu subskrypcji

Proces weryfikacji w dowolnej aplikacji społecznościowej to wielka sprawa, zwłaszcza jeśli próbujesz założyć markę lub zrobić karierę na platformie. Snapchat, podobnie jak YouTube i Instagram, zweryfikował profile. Przyzwyczaja się również do potwierdzania celebrytów tylko poprzez udowodnienie ich tożsamości. Dla innych jest to ostatni krok w budowaniu profilu twórcy, dzięki któremu możesz zdobyć przycisk Subskrybuj!

Gdy Twoje posty osiągną ponad 50 000 wyświetleń, prawdopodobnie otrzymasz wiadomość e-mail od Snapchata z zaproszeniem do oficjalnego i zweryfikowania konta.

I pamiętaj, nie chodzi tylko o liczbę wyświetleń; chodzi również o to, jak szybko Twoja strona się rozwija. Czasami jednak, nawet gdy Twoja strona rośnie wykładniczo, możesz nie otrzymać zaproszenia pocztą.

Rozwijający się profil, który nie otrzymuje zaproszenia weryfikacyjnego, czasami zdarza się, gdy ludzie zaczynają się pod Ciebie podszywać. Snapchat może wahać się przed promocją Cię na oficjalne konto, jeśli nie ma pewności co do Twojej tożsamości. Jest jednak coś, co możesz zrobić z tym problemem.

Snapchat

Ochrona statusu subskrypcji na Instagramie

1. Monitoruj stan subskrypcji za pomocą strony Discover

Przycisk Subskrybuj może przychodzić i odchodzić. Jeśli mniej angażujesz się w kontakt z odbiorcami lub zwalniasz posty, możesz tymczasowo stracić przycisk Subskrybuj. Jeśli jednak utrzymasz status swojej strony, następnym krokiem jest przejście do strony Discover.

Ikona Odkryj znajduje się w prawym dolnym rogu ekranu aparatu. Tam pojawiają się wszystkie popularne profile. Możesz użyć tej techniki, aby zobaczyć, jak Twój profil zachowuje status przycisku Subskrybuj.

Aby przejść do strony Discover, Twoje Stories muszą być publiczne i popularne oraz zawierać odpowiednią treść.

Snapchat Uzyskaj przycisk subskrypcji

Snapchat nie podaje dokładnej liczby udostępnień, jakich wymagają Twoje historie, aby zdobyć przycisk Subskrybuj.

2. Chroń swój status subskrypcji Snapchata, kontaktując się ze Snapchat

Najszybszym sposobem rozwiązania profili naśladowania/podszywania się, które uniemożliwiają zaproszenia do tożsamości i uzyskanie przycisku Subskrybuj Snapchata, jest bezpośredni kontakt ze Snapchat. Oto kroki, które należy wykonać:

  1. Otwórz Snapchata na swoim urządzeniu mobilnym.

  2. Iść do „Ustawienia” a potem do "Wsparcie."

  3. Kliknij lub dotknij "Skontaktuj się z nami" opcja.

  4. Następnie dotknij „Mój Snapchat nie działa” opcja.

  5. Przewiń w dół i wybierz "Inny."

  6. W sekcji „Potrzebujesz pomocy z czymś innym?” wybierać "Tak."

  7. Na koniec wybierz „Mój problem nie jest wymienioną opcją”.

  8. Wypełnij i prześlij formularz.

Powyższe kroki pozwalają szczegółowo wyjaśnić problem Snapchatowi. Możesz również dołączyć dowód swojej tożsamości i wszystko, co możesz wymyślić, aby przekonać Snapchata, że ​​jesteś tym, za kogo się podajesz. Jeśli Snapchat odrzuci Twoją prośbę, zawsze możesz przesłać ponownie później.

Pamiętaj jednak, że posiadanie zduplikowanych kont nie może być jedynym powodem weryfikacji prośby. Warunkiem numer jeden jest posiadanie konta wirusowego, które ma już przycisk Subskrybuj.

Przycisk Subskrybuj

Niektórzy ludzie kochają Instagram, podczas gdy inni gromadzą się na Twitterze i Facebooku. Jednak Snapchat ma swój urok i może być doskonałą platformą dla kreatywnych ludzi. Jeśli jesteś projektantem, tworzenie filtrów i soczewek może być świetnym sposobem na wyrobienie sobie marki w branży. Jeśli lubisz publikować zabawne historie i angażować się w różnego rodzaju kreatywne pomysły, możesz zdobyć przycisk Subskrybuj, a nawet przejść weryfikację.