Jak wyświetlić wysłane zaproszenie do znajomych w Snapchacie?

Jeśli jesteś zagorzałym użytkownikiem Snapchata, prawdopodobnie codziennie publikujesz historie i wysyłasz Snapy. Im dłużej będziesz aktywny, tym więcej będziesz mieć przyjaciół. Tak to działa.

Czasami dodają Cię najpierw, a czasami wysyłasz innym zaproszenie do znajomych. Ale co, jeśli wyślesz zaproszenie do nieodpowiedniej osoby? Albo wysłałeś go do właściwej osoby, ale zmieniłeś zdanie. Jak znaleźć tę prośbę przyjaciela i być może ją cofnąć?

Przeglądanie wysłanej prośby o dodanie do znajomych

Snapchat różni się od innych aplikacji społecznościowych tym, że istnieje wiele różnych sposobów dodawania znajomych. Dobra, ale co z tymi wysłanymi zaproszeniami do znajomych?

Gdy wyślesz komuś zaproszenie do znajomych na Snapchacie, otrzyma on powiadomienie. Twoje imię i nazwisko pojawi się w sekcji „Dodano mnie”, a stamtąd mogą zaakceptować lub zignorować Twoją prośbę.

Ale co zrobić, jeśli chcesz cofnąć zaproszenie do znajomych? Snapchat nie ma wyznaczonej sekcji na zaproszenia do znajomych, które wysyłasz, tak jak na te, które otrzymujesz.

Ale usunięcie wysłanej prośby o dodanie do znajomych nadal nie jest skomplikowane. Wszystko, co musisz zrobić, to przejść do ich profilu i ponownie nacisnąć przycisk „Dodaj”. To wszystko, co musisz zrobić, aby usunąć zaproszenie do znajomych.

Snapchat

Jak dodawać znajomych na Snapchacie

Snapchat może być tym, czym chcesz. Możesz po prostu wysłać Snapy do najbliższych znajomych i opublikować Stories dla wybranych. Ale możesz też zrobić to bardzo publicznie i przyciągnąć wielu przyjaciół z całego świata. Snapchat pozwala dodawać znajomych na kilka sposobów.

Tworząc profil, możesz od razu dodać osoby z listy kontaktów telefonu. Oczywiście, jeśli mają też konto Snapchat. Jeśli nie, możesz ich zaprosić do przyłączenia się.

Innym sposobem dodawania znajomych jest wyszukiwanie według nazwy użytkownika. Może spotkałeś kogoś offline i rozmawiałeś o tym, jak bardzo oboje kochacie Snapchata. Możesz poprosić ich o nazwę użytkownika i zaprzyjaźnić się z nimi. Oto jak to robisz:

  1. Uruchom Snapchata na swoim urządzeniu.

  2. Stuknij ikonę lupy.

  3. Wpisz nazwę użytkownika lub imię znajomego.

  4. Wybierz „+Dodaj” i wyślij zaproszenie do znajomych.

Natychmiast otrzymają powiadomienie o Twojej prośbie. A kiedy podążą za Tobą, możesz zacząć wymieniać śmieszne Snapy i wypróbowywać filtry i soczewki.

Snapchat Zobacz wysłane zaproszenie do znajomych

Szybkie dodawanie i wzmianki

Kiedy korzystasz ze Snapchata przez jakiś czas, możesz mieć wrażenie, że dodałeś wszystkie możliwe osoby. Rozpoczęcie dodawania przypadkowych nieznajomych może wydawać się niezręczne, nie wspominając o tym, że może to być niebezpieczne.

Funkcja „Szybkie dodawanie” to lista osób, które Snapchat poleca Ci dodać jako znajomych na podstawie Twoich wspólnych znajomych. Zobaczysz listę w sekcji Szukaj lub po dotknięciu opcji "Dodaj znajomych".

Możesz przewinąć listę i wybrać „Dodaj” obok osób, z którymi chcesz się zaprzyjaźnić. Lub wybierz „x”, jeśli nie chcesz widzieć konkretnej rekomendacji.

Dodawanie znajomych za pośrednictwem wzmianek to doskonały sposób na zdobycie większej liczby znajomych na Snapchacie. Możesz zobaczyć kogoś wspomnianego w Story i zdecydować, że chcesz wysłać mu zaproszenie do znajomych. Przesuń palcem w górę po historii, a następnie dotknij „+ Dodaj”.

Snapcode

Czy słyszałeś o Snapcodes? To bardzo wygodny sposób na dodawanie znajomych, odblokowywanie soczewek i znajdowanie bardziej ekscytujących treści na Snapchacie. Kiedy tworzysz konto, automatycznie otrzymujesz swój Snapcode.

Możesz zapisać swój Snapcode, dotykając swojego profilu, a następnie wybierając "Zapisz Snapcode", który wyśle ​​go do rolki aparatu lub galerii. Ale w ten sposób możesz także dodać znajomego na Snapchacie. Oto jak to robisz:

  1. Twoi znajomi powinni otworzyć swoje aplikacje Snapchat i dotknąć ikony profilu.

  2. Użyj swojego Snapchata, aby zeskanować jego Snapcode, dotykając i przytrzymując ekran.

  3. Wybierz „Dodaj znajomego”.

Na początku może to wydawać się nieco skomplikowane, ale nie ma w tym zbyt wiele. Kiedy spotykasz się z kimś i chcesz zostać przyjaciółmi na Snapchacie, skanowanie kodu Snapcode to najszybszy sposób, aby to zrobić.

Zobacz wysłane zaproszenie do znajomych

Snapchat i przyjaciele

Gdy wyślesz zaproszenie do znajomych do niewłaściwej osoby, możesz na szczęście je cofnąć. To nie jest coś, co zdarza się często, to na pewno, ale się zdarza. Najlepiej być przygotowanym na każdą możliwą sytuację.

Czy kiedykolwiek musiałeś cofnąć zaproszenie do znajomych? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.