Czy Snapchat ma numer telefonu pomocy technicznej, pod który mogę zadzwonić?

„Mój Snapchat ciągle się zawiesza i nie mogę go naprawić. Czy Snapchat ma numer telefonu pomocy technicznej, pod który mogę zadzwonić, aby mogli pomóc?”. To była prośba, którą otrzymaliśmy dziś rano w skrzynce TechJunkie i po prostu musiałem odpowiedzieć. Awarie Snapchata to powszechny temat wśród użytkowników, ale jest wiele rzeczy, które możesz zrobić, aby to naprawić samodzielnie. Podam dane kontaktowe Snapchata na wypadek, gdybyś naprawdę ich potrzebował.

Czy Snapchat ma numer telefonu pomocy technicznej, pod który mogę zadzwonić?

Przepraszam, że się rozczarowałem, ale Snapchat nie ma numeru telefonu wsparcia. I tak nie mogę znaleźć. Ich witryna pomocy technicznej zawiera formularz internetowy, który można wypełnić, gdy odpowiesz na kilka pytań, ale nie ma możliwości bezpośredniego skontaktowania się z firmą.

Z jednej strony nie jest to świetny sposób na prowadzenie biznesu. Brak bezpośredniej linii do Twojej bazy klientów jest ogromnym problemem, gdy chcą się z Tobą skontaktować lub potrzebują pomocy. Z drugiej strony, biorąc pod uwagę ogromną bazę użytkowników Snapchata, prawie niemożliwe byłoby zapewnienie wsparcia na żywo dla każdego terytorium i języka użytkownika. Nawet przy ogromnych zasobach tej firmy jest to po prostu niewykonalne.

Więc jeśli masz problemy z aplikacją, to od Ciebie zależy, czy to naprawisz. Nie martw się jednak, będę z tobą przez cały czas.

Naprawianie typowych błędów Snapchata

W przypadku włamań na konto lub problemów związanych z prywatnością lub bezpieczeństwem, powyższa witryna pomocy technicznej jest miejscem, do którego należy się udać. Możesz zgłaszać problemy bezpośrednio i miejmy nadzieję, że otrzymasz odpowiedź, zanim skończysz 105 lat. Jeśli to tylko aplikacja nie działa poprawnie, prawdopodobnie mogę pomóc.

Oto niektóre z najczęstszych błędów Snapchata i ich rozwiązania.

Czy Snapchat nie działa?

Częstym powodem kontaktowania się ze Snapchatem jest sprawdzenie, czy platforma działa poprawnie lub czy nie działa. Możesz to zrobić samodzielnie z Down Detectorem. Jest to bardzo przydatna strona internetowa, która sprawdza dowolną witrynę lub domenę, którą chcesz sprawdzić, czy działa poprawnie, czy nie. Przeprowadza podstawowe kontrole, aby sprawdzić, czy można się skontaktować z serwerami i czy są znane awarie.

Aplikacja nie działa tak, jak powinna

Istnieje wiele przyczyn nieprawidłowego działania Snapchata i wiele rozwiązań. Tu jest kilka.

Zresetuj Snapchata – Zamknij aplikację i uruchom ją ponownie. Użyj Force Close w Androidzie, aby upewnić się, że proces został całkowicie zamknięty. Uruchom aplikację ponownie i sprawdź, czy działa poprawnie. Ponowne uruchomienie może rozwiązać 95% problemów z aplikacjami.

Uruchom ponownie telefon – Jeśli ponowne uruchomienie aplikacji nie zadziałało, ponowne uruchomienie telefonu może. Wszelkie problemy z systemem operacyjnym, pamięcią RAM, plikami tymczasowymi lub czymś zupełnie innym mogą uniemożliwić prawidłowe działanie Snapchata. Okazjonalne ponowne uruchomienie i tak jest dobre dla twojego telefonu.

Wyczyść pamięć podręczną aplikacji Snapchat – Pamięć podręczna aplikacji to miejsce, w którym Snapchat przechowuje pliki tymczasowe. Nawet ponowne uruchomienie lub ponowne uruchomienie nie usuwa tego, więc musisz to zrobić ręcznie w Androidzie.

  1. Wybierz Ustawienia i aplikacje.
  2. Wybierz Snapchat i pamięć.
  3. Wybierz Wyczyść pamięć podręczną i Wyczyść dane aplikacji.

Różne marki telefonów i wersje Androida nazywają to nieco innymi rzeczami, ale powinieneś być w stanie to znaleźć.

Uaktualnić aplikację – Niezależnie od tego, czy używasz Androida, czy iPhone'a, ważne jest, aby wszystkie aplikacje były aktualne. Otwórz Apple App Store lub Google Play Store i poszukaj aktualizacji dla swoich aplikacji. Jeśli są jakieś, aplikacja sklepu powinna Cię o tym poinformować i umożliwić aktualizację wszystkiego na raz. W przeciwnym razie wybierz Snapchat, a następnie Aktualizuj.

Zaktualizuj system operacyjny telefonu – Jest to mniej powszechny problem i zwykle dzieje się tak dlatego, że została wydana nowa wersja Snapchata, aby rozwiązać zmiany w systemie operacyjnym i zaktualizowałeś aplikację, ale nie system operacyjny. Włącz Wi-Fi i pozwól telefonowi wykryć wszelkie aktualizacje systemu operacyjnego lub poszukaj jednej. Tak czy inaczej, upewnij się, że iOS lub Android jest aktualny.

Zainstaluj ponownie aplikację – Jest to ostatnia deska ratunku, ale może rozwiązać wszystkie problemy ze Snapchatem. Każde uszkodzenie pliku, błędna konfiguracja lub problem z ustawieniem lub plikiem można zastąpić nową kopią. Odinstaluj Snapchata, wyczyść wszystkie pliki tymczasowe i ponownie zainstaluj aplikację. Powinieneś tylko skonfigurować określone dostosowania, ponieważ wszystko inne zostanie połączone z Twoim kontem.

Szkoda, że ​​Snapchat nie ma numeru telefonu pomocy technicznej, ale kiedy firma ma miliony użytkowników na całym świecie, możesz zrozumieć, dlaczego nie mają. Samopomoc jest najlepszym rodzajem pomocy i mam nadzieję, że po przeczytaniu tego masz znacznie lepszy pomysł na samodzielne rozwiązywanie problemów z aplikacją.