Co oznacza gwiazdka SnapChat

Było wiele nieporozumień dotyczących ikony złotej gwiazdy Snapchata i tego, co może oznaczać dla użytkowników i ich znajomych. Kiedy w 2015 r. wyszło na jaw, że gwiazda ma do czynienia z powtarzaniem snapów, wielu błędnie założyło, że jest to przerażający sposób na powiedzenie innym, jak często powtarzasz ich zdjęcia. Innymi słowy, jeśli zobaczyłeś gwiazdkę obok ikony znajomego, ten znajomy odtworzył Twój snap.

Co oznacza gwiazdka SnapChat

Inni wyszli na kończynę i domyślili się, że złota gwiazda oznacza nie tylko, że dana osoba powtórzyła swoje pstryknięcie, ale że powtórzyła je wiele razy, zwiększając w ten sposób czynnik pełzania. Teraz ludzie mogli stwierdzić, czy ktoś ma obsesję na punkcie ich zdjęć.

Jednak żadna z tych rzeczy nie jest prawdziwa. Jeśli zobaczysz złotą gwiazdkę obok nazwy użytkownika na liście znajomych, nie mówi ona nic o tym, jak ten użytkownik ogląda twoje snapy. Oznacza to tylko tyle, że ktoś inny odtworzył zdjęcia tej osoby w ciągu ostatnich 24 godzin. Zasadniczo jest to sposób, w jaki Snapchat informuje Cię, że jeden z Twoich znajomych niedawno zrobił coś interesującego.

Cóż, przynajmniej ktoś pomyślał, że to interesujące.

Jeśli chcesz mieć własną złotą gwiazdę, poczekaj chwilę. Zrób coś, co warto zrobić ponownie, a Twoje imię i nazwisko pojawi się obok złotej gwiazdki na czyimś koncie. Ale możesz nawet nie wiedzieć.