Czy raporty Snapchata są anonimowe?

Snapchat podkreśla spontaniczność chwili obecnej. Wszystko sprowadza się do dzielenia się tym, co robisz, tworzenia zabawnych soczewek i używania głupich filtrów.

Czy raporty Snapchata są anonimowe?

Ale podobnie jak w przypadku wszystkich aplikacji mediów społecznościowych, Snapchat radzi sobie ze spamem, nieodpowiednimi i obraźliwymi treściami oraz nękaniem online. Na szczęście możesz zgłosić historię Snapchata lub użytkownika. Ale czy raporty są anonimowe, czy nie?

Snapchat utrzymuje anonimowość raportów

Snapchat powinien być zabawnym i szczęśliwym miejscem. To oryginalny pomysł i nadal obowiązuje. Ale jeśli nie bawisz się dobrze z powodu czyichś działań, możesz zgłosić je do Snapchata.

Czujesz, że to właściwa rzecz, ale wciąż się wahasz. Czy będą wiedzieć, że to ty ich zgłosiłeś? Nie martw się, bo tak się nie stanie. Wszystkie raporty Snapchata są całkowicie anonimowe. To samo dzieje się, gdy ktoś cię zgłosi. Nie będziesz wiedział, kto to zrobił.

Każdy raport, który dociera do Snapchata, otrzymuje korektę. Zwykle nie trwa to dłużej niż 24 godziny. A jeśli Snapchat stwierdzi, że konto lub Snap były niezgodne z wytycznymi firmy, usunie zawartość lub zawiesi konto.

Anonimowe raporty Snapchata

Jak zgłosić konto Snapchat

Proces zgłaszania konta do Snapchata jest niewygodny. Po pierwsze, upewnij się, że jest to konieczne. Nie chcesz zgłaszać kogoś, kto być może opublikował coś, co Ci się nie podoba, ale ostatecznie nie było sprzeczne z zasadami.

Z drugiej strony nie zawsze możesz być pewien i lepiej sprawdzić. Tylko dlatego, że kogoś zgłosiłeś, nie oznacza to, że Snapchat zawiesi jego konto lub usunie kwestionowaną zawartość. Decyzja należy do Snapchata. Jednak większość ludzi przechodzi przez raport, ponieważ czują, że mają ku temu dobry powód.

Zastraszanie w Internecie jest prawdziwym i palącym problemem, a Snapchat traktuje to poważnie. Równie ważne jest położenie kresu wszelkiego rodzaju nękaniu w Internecie. Tak więc, jeśli jesteś odbiorcą lub wiesz, że ktoś inny jest, ważne jest, aby działać. Oto jak zgłosić konto Snapchat na urządzeniu mobilnym:

 1. Uruchom Snapchat na swoim telefonie lub tablecie.
 2. Stuknij nazwę użytkownika konta, które chcesz zgłosić.
 3. Gdy pojawi się ekran, wybierz „Zgłoś”.
 4. Będziesz musiał podać powód, dla którego wysyłasz zgłoszenie. Oto twoje opcje:
  1. Są denerwujące.
  2. Zostały zhakowane.
  3. Wredne lub nieodpowiednie Snapy.
  4. Udają mnie.
  5. Konto spamowe.
 5. Dotknij „Prześlij”.

To wszystko. Upewnij się, że wybrałeś właściwy powód zgłoszenia konta. Zwiększy to szansę, że Snapchat poważnie potraktuje Twój raport.

Snapchat zgłasza anonimowość

Raporty internetowe Snapchata

Przesłanie raportu Snapchata na urządzeniu mobilnym wymaga kilku kliknięć. Ale możesz też skorzystać z portalu internetowego Snapchat, aby to zrobić i wiele więcej. Odwiedź ich stronę pomocy, na której możesz zgłosić problem dotyczący bezpieczeństwa.

Obawy dotyczące bezpieczeństwa dotyczą głównie problemów z Twoim kontem Snapchat, ale także jeśli martwisz się o kogoś innego. Możesz także zgłaszać konkretne historie, a nawet jeśli coś Cię niepokoi na stronie Odkrywaj.

Oto przykład tego, co powinieneś zrobić, jeśli podejrzewasz, że ktoś włamał się na Twoje konto Snapchat:

 1. Przejdź do strony wsparcia Snapchata.
 2. Wybierz „Zgłoś problem dotyczący bezpieczeństwa”.
 3. Następnie wybierz „Moje konto Snapchat”.
 4. Wreszcie „Moje konto zostało zhakowane”.

Snapchat doradzi natychmiastową zmianę hasła i zweryfikowanie adresu e-mail oraz numeru. Jeśli nadal martwisz się, że coś jest nie tak, wróć do strony pomocy. Następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami, co zrobić, jeśli nie możesz zweryfikować swoich informacji.

Wytyczne społeczności Snapchata

W przeciwieństwie do niektórych innych platform mediów społecznościowych, Snapchat bardzo poważnie traktuje bezpieczeństwo swoich użytkowników. Chodzi o wyrażanie siebie i kreatywność każdego użytkownika.

Ale jednocześnie bezpieczeństwo w Internecie jest teraz ważniejsze niż kiedykolwiek. Właśnie dlatego gigant mediów społecznościowych ma dość surowe wytyczne dla społeczności. Nic dziwnego, że wszelkie treści niezgodne z prawem są surowo zabronione.

Ponadto Snapchat zakazuje wszelkiego rodzaju mowy nienawiści i rozpowszechniania fałszywych informacji. Bardzo poważnie traktują wszelkie formy gróźb przemocy, znęcania się, nękania i zastraszania. Jeśli chodzi o treści o charakterze jednoznacznie seksualnym, sprawy są nieco bardziej skomplikowane, ale ogólnie Snapchat tego zabrania.

Raporty Snapchata

Bezpieczeństwo na Snapchacie

Na platformie jest kilka niesamowicie kreatywnych kont. A kto wie, może będziesz kolejną gwiazdą Snapchata. Ale przeciętny użytkownik, zwłaszcza młody i wrażliwy, może natknąć się na nieprzyjemne rzeczy. Dlatego dobrze jest mieć przystępny i łatwy sposób zgłaszania tych kont.

Czy kiedykolwiek musiałeś zgłosić konto Snapchat? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.