Czy Snapchat powiadamia, kiedy opuszczasz grupę?

Jeśli chodzi o interakcje społeczne, czy to w prawdziwym życiu, czy za pośrednictwem mediów społecznościowych, po prostu opuszczenie grupy osób, z którą rozmawiałeś przed chwilą, może być uznane za niegrzeczne, a nawet obraźliwe dla czyichś wysiłków, aby przyczynić się do całego spotkania!

Czy Snapchat powiadamia, kiedy opuszczasz grupę?

Biorąc to pod uwagę, są sytuacje, w których po prostu musisz iść gdzie indziej. Czy to rzucenie się do łazienki w nadziei, że zdążysz tam na czas, czy wyjście z obecnej sytuacji, ponieważ masz ważne zadanie do załatwienia, czasami przeproszenie się z tłumu może być jedynym sposobem.

Nie zalecamy tutaj, abyś zawsze był świadomy swojego wkładu w rozmowę lub czat, dlatego nigdy nie powinieneś opuszczać grupy ludzi, nawet jeśli możesz robić lepsze rzeczy.

Mówimy, że jeśli zależy Ci na jakimś czacie w mediach społecznościowych, sesji udostępniania zdjęć lub łańcuchu e-maili udostępniających ważne poufne dane rządowe, ale nadal musisz odejść, możesz być zainteresowany konsekwencjami takiego ruchu, że tak powiem.

W dzisiejszym artykule będziemy mówić o Snapchacie – platformie mediów społecznościowych, która od pierwszego wprowadzenia przyciąga użytkowników. Dokładniej, naszym tematem jest – Czy Snapchat powiadamia innych użytkowników, gdy opuszczasz grupę? (co oznacza użytkowników, którzy są w tej samej grupie, oczywiście nie wszystkie z 188 milionów.)

W tej chwili, bez zbędnych ceregieli, zobaczmy, co się tutaj dzieje, dobrze?

Czym jest grupa Snapchata?

Podobnie jak większość innych platform mediów społecznościowych, Snapchat również dostrzegł szansę w fakcie, że my, ludzie, mamy tendencję do organizowania się w stada, a tym samym wymyślił funkcję grupową dla swojej aplikacji.

Tak więc grupa Snapchat może składać się z maksymalnie 32 osób, a po jej utworzeniu automatycznie oznacza to, że zostanie z nią połączona historia grupowa. W ten sposób charakter tego spotkania jest płynny, a użytkownicy mogą szybko i łatwo wchodzić ze sobą w interakcje - każda osoba przyczynia się do całej sagi!

Ponadto dodawanie osób to bułka z masłem, a gdy już się włączysz, zawsze będziesz otrzymywać powiadomienia o wszystkich działaniach związanych z trwającą historią grupową. Rzeczywiście, całkiem schludnie!

Kilka ważnych faktów na temat grup Snapchat

Podobnie jak w przypadku spotkań, imprez sportowych, imprez dziecięcych, czy wręcz bitew, każde miejsce, w którym znajduje się duża liczba osób próbujących osiągnąć cel, musi być w jakiś sposób uregulowane, w przeciwnym razie może nastąpić odpowiedni chaos, gdy tylko wydarzenie się rozpoczyna! (Dotyczy to zwłaszcza imprezy dla dzieci. Nie zorganizuj jednego z nich dobrze i niech dobry Bóg zlituje się nad twoją duszą!)

W każdym razie ta sama zasada niezbędnej organizacji i regulacji dotyczy również grup mediów społecznościowych, a historia grupy Snapchata nie jest inna. Oto kilka zasad, o których możesz chcieć wiedzieć, zanim przejdziesz do wspólnej historii:

Wiadomości mają datę ważności

Jak sama nazwa wskazuje, Snapchat to dynamiczna platforma, na której szybko pojawiają się ciekawe posty i aktualizacje. Aby przesycenie informacji i dyskusji nie stało się zbyt nudne, ludzie ze Snapchata postanowili nadać wszystkim wiadomościom maksymalny czas życia wynoszący 24 godziny. Następnie wszystkie wiadomości w grupie zostaną usunięte, więc pamiętaj, aby zapisać te, które Twoim zdaniem są interesujące!

Bańka czatu

Jeśli ktoś otworzy nowe okno czatu grupowego i zaprosi swoich znajomych Snapchata z tej samej grupy, utworzy się bąbelek czatu. Wszystkie osoby dodane do czatu grupowego będą mogły zobaczyć dymek wyskakujący nad ich klawiaturami, dzięki czemu będą mogły od razu dołączyć do dyskusji!

Wejście do bańki

Jak na ironię, „bańka” Snapchata faktycznie zawiera link do profilu osób w nim zawartych, więc jeśli chcesz odwiedzić ich profile, możesz to zrobić, klikając nazwę ich profilu znajdującą się w bańce. Nie chowaj się w twoja bańka na Snapchacie! („W swojej własnej bańce” – rozumiesz? Na przykład bycie aspołecznym i takie tam… to tak, że nie chcesz spędzać czasu z ludźmi, ale potem…. W porządku, idź dalej.)

Jak usunąć się z grupy?

Jeśli znalazłeś się w grupie, w której nie chcesz już być osobno, oto jak możesz ją opuścić:

Znajdź zdjęcie grupy i kliknij je.

Kliknij trzy pionowe kropki w prawym górnym rogu.

Na koniec kliknij „Opuść grupę” na samej górze.

Czy inni ludzie zobaczą, czy opuścisz grupę?

Mówiąc najprościej – tak, będą. Mechanika historii grupowej Snapchata działa w taki sposób, że każdy, kto opuści grupę, wszystkie jego wiadomości zostaną z niej automatycznie usunięte, więc oczywiście inni członkowie mogą natychmiast zauważyć, że nie jesteś w stanie ocenić według tego prostego kryterium.

Podsumowując, funkcja historii grupowej Snapchata wydaje się promować żywe i ekscytujące dyskusje, dzielenie się doświadczeniami i wkład wszystkich członków. Wygląda całkiem interesująco, szczerze mówiąc. Mamy nadzieję, że ten artykuł okazał się pomocny i życzymy wielu radosnych i wesołych historii grupowych na Snapchacie w przyszłości!