Snapchat: jak wydłużyć czas

Niewiele rzeczy jest bardziej frustrujących niż wtedy, gdy otrzymasz migawkę i znika, zanim masz szansę ją w pełni docenić. Niestety nie możesz zmienić czasu, jaki masz na oglądanie zdjęć innych osób. Możesz jednak stać się częścią rozwiązania i zmienić ilość czasu, jaki mają na wyświetlenie Twojego.

Snapchat: jak wydłużyć czas

Jak ustawić czas na Snap

Edytowanie czasu, jaki Twoi znajomi mają na przeglądanie Twoich zdjęć, jest łatwe. Możesz edytować czas, przez który przyciąganie jest widoczne zaraz po utworzeniu przyciągania.

  1. otwarty Snapchat.

  2. Zrób zdjęcie.
  3. Stuknij w Regulator czasowy Ikona.

  4. Wybierz czas trwania.

  5. Kliknij strzałkę wstecz.

  6. Stuknij w Wysłać do przycisk.

Możesz wybrać od jednej do dziesięciu sekund na przystawkę. Następnym razem, gdy zrobisz przystawkę, zmiany wprowadzone w czasie pozostaną takie same.

Czy możesz edytować czas na wideo?

Filmy są po prostu tak długie, jak są. Odbiorca przystawki zobaczy całą długość filmu.

Kiedyś filmy musiały trwać dziesięć sekund lub mniej. Jednak ostatnie aktualizacje aplikacji Snapchat umożliwiają stworzenie filmu, który faktycznie trwa minutę. W rzeczywistości Twój telefon nagrywa sześć dziesięciosekundowych filmów i łączy je ze sobą. Ale wszystko sprowadza się do tego samego. Aby to zrobić, po prostu zrób i zapisz sześć przystawek wideo i prześlij je wszystkie jednocześnie ze swojej biblioteki. Pamiętaj, że nie będą one wyświetlane bezproblemowo przez twoich znajomych Snapchata. Nadal będą się czuć jak sześć krótkich filmów.

Zapętlanie przyciągniętych filmów

Innym sposobem na przedłużenie życia wideo jest zapętlenie przechwyconego wideo. Po nagraniu filmu spójrz na ikony po prawej stronie. Na dole, gdzie normalnie widać opcję ustawienia długości do oglądania przyciągania, znajduje się ikona pętli. Dotknij tej ikony, aby zamienić przystawkę wideo w nieskończoną pętlę.

Ustawianie znaczników czasu na snapach

Może nie jesteś zainteresowany przedłużeniem życia swoich zatrzasków. Może trafiłeś tutaj, ponieważ zastanawiasz się, jak dodać znacznik czasu do swojego filmu lub obrazu. Jest to tak proste, jak zrobienie zdjęcia.

  1. otwarty Snapchat.

  2. Zrób zdjęcie.
  3. Przesuń palcami w lewo. To prowadzi przez filtry.

  4. Przestań przesuwać, gdy dojdziesz do zegara.

Pamiętaj, że nie możesz zmienić godziny ani daty na sygnaturze czasowej. Utkniesz w jakimkolwiek dniu i czasie, który faktycznie jest.

Powtarzanie Snapów

W międzyczasie, jeśli nadal chcesz mieć trochę więcej czasu na obejrzenie zdjęć innych osób, zawsze możesz je odtworzyć. Gdy zobaczysz ujęcie, które Ci się podoba, dotknij go i przytrzymaj, aby odtworzyć go od początku. Upewnij się jednak, że szybko się tym zajmiesz. Snapy można odtwarzać tylko zaraz po ich obejrzeniu. Jak tylko je zamkniesz, znikną na dobre.