Jak odzyskać smugę Snapchata?

Jedną z wielu funkcji rozrywkowych Snapchata jest „Snapstreak”. Dzięki Snapstreak zobowiązujesz się do wysłania komuś co najmniej jednego zdjęcia lub ujęcia wideo w ciągu 24 godzin każdego dnia. Celem jest osiągnięcie najwyższego wyniku passy poprzez utrzymanie codziennej wymiany.

Jak odzyskać smugę Snapchata?

Chociaż Snapchat przypomina ci, że twoja passa wkrótce wygaśnie (gdy nie wysłano żadnych snapów w ciągu 24 godzin), nie zawsze można pomóc w zepsutej passie. Jeśli tak się stało, czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak przywrócić swoją passę.

Oprócz odzyskania Snapstreak, nasze często zadawane pytania zawierają informacje o tym, jak utrzymać dobrą passę i jaki jest jej wynik dla najdłuższej dotychczasowej passy.

Jak odzyskać dobrą passę w Snapchacie?

Czasami przyczyna zakończenia Snapstreak jest poza kontrolą.

Jeśli uważasz, że postępowałeś zgodnie z regułami Snapstreak i Twoja passa wygasła przez pomyłkę, wykonaj następujące czynności ze swojego konta Snap, aby rozpocząć proces odzyskiwania:

 1. Otwórz Snapchata i zaloguj się na swoje konto.

 2. Dotknij "Ustawienia".

 3. Na dole przejdź do sekcji „Wsparcie”.

 4. Dotknij „Potrzebuję pomocy”, a następnie „Snapstreaks”.

 5. Z sekcji „A co, jeśli zniknął mój Snapstreak?” wybierz opcję „Powiadom nas”.

 6. Wybierz „Moje Snapstreaks zniknęły”.

 7. Wypełnij formularz, podając jak najwięcej informacji.

 8. Kliknij „Wyślij”, aby przesłać formularz.

Jeśli emoji klepsydry zostało wyświetlone przed zakończeniem Twojej passy, ​​prawdopodobnie Snapchat nie będzie w stanie pomóc. Możesz jednak wzmocnić swoją sprawę, aby ją odzyskać w sekcji „Jakie informacje powinniśmy wiedzieć” formularza.

Lub ze strony wsparcia Snapchata:

 1. Przejdź do wsparcia Snapchata.
 2. Wybierz „Skontaktuj się z nami”.

 3. Pod sekcją „Jak możemy pomóc” wybierz „Moje migawki zniknęły”.

 4. Wypełnij formularz, podając jak najwięcej szczegółów.

 5. Dotknij „Wyślij”, aby przesłać.

Jeśli emoji klepsydry pojawiło się przed zakończeniem Twojej passy, ​​Snapchat może nie być w stanie pomóc. Możesz wesprzeć swoją sprawę o odzyskanie pomocy w sekcji „Jakie informacje powinniśmy wiedzieć” formularza.

Jak działają smugi?

Snapstreak powstaje, gdy ty i twój przyjaciel wymieniacie się bezpośrednimi snapami (nie czatem) w ciągu 24 godzin przez ponad trzy kolejne dni. Po przekroczeniu określonych progów serii otrzymasz te wyjątkowe emotikony:

 • Emotikona ognia: ten znak pojawi się po trzydniowym znaku, aby potwierdzić, że korzystasz z Snapstreak.
 • Emotikona 100: Ten znak pojawia się, gdy przez 100 kolejnych dni korzystasz z Snapstreak.
 • Emotikona gór: Ta nagroda jest tajemnicą, ponieważ Snapchat nie potwierdził progu jej otrzymania. Snapchaterzy twierdzili, że widzieli to w pewnym momencie podczas wyjątkowo długiej passy.

Wszystkie emotikony są wyświetlane obok nazwy Twojego partnera Snapstreak, wraz z łączną liczbą dni w serii. Jeśli przegapisz dzień, zostanie zresetowany do zera.

Będziesz nadal widzieć różne emotikony w swojej Snapstreak. Należy zwrócić uwagę na emoji z klepsydrą, wskazujące, że twoja Snapstreak wkrótce wygaśnie. Jeśli chcesz kontynuować, wyślij przystawkę do znajomego lub poproś go, aby wysłał ją do Ciebie.

Co nie będzie się liczyło do Twojej serii Snapsreak

Następujące pięć rodzajów interakcji nie będzie liczyć się do twojej serii Snapsreak:

 • Czatowanie: Czat tekstowy między tobą a twoim partnerem Snapstreak nie będzie się liczył do twojej passy.
 • Czaty grupowe: Snapchat nie będzie zawierał snapów ustawionych na czat grupowy w kierunku Snapstreak. Snapy należy wysyłać indywidualnie.
 • Historie: codzienne nagrania historii nie będą wliczane do Twojej serii zdjęć, nawet jeśli znajomy obejrzy tę historię.
 • Spectacles: jeśli użyjesz Snapchat Spectacles do wysłania treści do znajomego z pasją, nie zwiększy to Snapstreak.
 • Wspomnienia: Dzielenie się wspomnieniami ze znajomym z serii nie będzie traktowane jako interakcja z serii Snapstreak.

Aby Twoja Snapstreak działała, zachowaj prostotę. Wysyłaj zdjęcia lub materiały wideo tylko do siebie.

Czy istnieje numer wsparcia Snapchat, pod który mogę zadzwonić?

Niestety Snapchat nie ma numeru telefonu wsparcia. Aby uzyskać odpowiedzi na pytania i rozwiązywanie problemów, musisz skontaktować się z nimi za pośrednictwem ich strony internetowej „Skontaktuj się z nami”.

Utrzymuj swoje serie snapów

Funkcja Snapstreaking nie tylko utrzymuje zaangażowanie na platformie, ale może również wydobyć Twoją konkurencyjną stronę. Platforma pomaga w wyświetlaniu numerowanych pasm i przypomnieniu, gdy snap nie zostanie wysłany w ciągu 24 godzin. Jeśli zastanawiasz się, jak się układasz, sprawdź, kto obecnie posiada rekord najdłuższej passy Snapchata.

Chociaż ty i twój partner możecie być w grze typu A, problemy, na które nie masz kontroli, takie jak problemy z łącznością, mogą się pojawić i mogą spowodować, że Snapchat zakończy twoją passę.

Na szczęście w nieudanym scenariuszu snap, w którym żadna ze stron nie była winna, możesz poprosić Snapchata o przywrócenie Twojej passy i kontynuowanie tam, gdzie przerwałeś.