Jak uzyskać weryfikację na Snapchacie

Weryfikacja na Snapchacie oznacza, że ​​jesteś wielką sprawą na platformie. Po weryfikacji obok Twojego imienia pojawi się złota gwiazdka. Możesz użyć tego niesamowitego dodatku do reklamowania swojej firmy lub marki. Ale jak można zweryfikować się na Snapchacie? Czy musisz być celebrytą? Dowiedz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o weryfikacji na Snapchacie w poniższym przewodniku.

Jak uzyskać weryfikację na Snapchacie

Jak zdobyć zweryfikowaną gwiazdkę Snapchata?

Otrzymanie gwiazdki Snapchata oznacza, że ​​Snapchat zweryfikował Twoje konto. Tak więc zamiast być zwykłym użytkownikiem Snapchata, stajesz się niezbędnym twórcą treści.

Ale jest kilka kryteriów, które musisz spełnić, aby uzyskać zweryfikowaną gwiazdę. Na przykład Twoje historie na Snapchacie muszą być wciągające i niepowtarzalne. Treści, które tworzysz, muszą być wystarczająco interesujące, aby wielu użytkowników Snapchata mogło je zobaczyć i potwierdzić. Aby przyciągnąć tę uwagę, musisz użyć wyobraźni i zastosować różne filtry oraz dodać tekst i emotikony, aby Twoje treści były bardziej ekscytujące.

Pamiętaj, że materiał musi być odpowiedni. Publikowanie obraźliwych treści w celu przyciągnięcia uwagi nie zapewni Ci zweryfikowanej gwiazdy. W zamian, ryzykujesz, że Twoje konto Snapchat zostanie zbanowane.

Możesz także skorzystać z Lens Studio. Jest dostępny dla użytkowników macOS 10.13+ i Windows 10 (64-bitowy). Dzięki niemu możesz dodać ekscytujące efekty 3D. Na YouTube dostępne są różne samouczki, więc koniecznie sprawdź je. Możesz także tworzyć niestandardowe soczewki w Lens Studio, które mogą pomóc w zdobyciu zweryfikowanej gwiazdy.

Inną rzeczą, którą możesz zrobić, to skorzystać z opcji „Shoutout for Shoutout”. Możesz go użyć, aby poprosić innych użytkowników Snapchata, aby wspomnieli o Tobie w swoich historiach i zachęcić swoich obserwujących, aby Cię śledzili.

Ponadto, pamiętaj o interakcji z obserwującymi. W końcu będą odpowiedzialni za Twoją weryfikację. Na przykład, tworzyć ankiety, nagrywać filmy na żywo, aby Twoi obserwatorzy mogli mieć wgląd w Twoje życie w czasie rzeczywistym itp.

Kiedy Snapchat zauważy, że zwracasz na siebie uwagę, skontaktuje się z Tobą i automatycznie Cię zweryfikuje.

Jak uzyskać weryfikację na Snapchacie bez bycia sławnym?

Weryfikacja na Snapchacie jest stosunkowo łatwa, gdy jesteś celebrytą. Ale co możesz zrobić, jeśli spełniasz powyższe wymagania, a nadal nie otrzymujesz zweryfikowanej gwiazdki? Niektórzy użytkownicy skontaktowali się bezpośrednio ze Snapchat i skarżyli się, że inne osoby powielają ich treści. Co zaskakujące, ta informacja dostarczyła im zweryfikowanej gwiazdy. Oto, co musisz zrobić:

 1. otwarty "Snapchat" na Twoim telefonie.

 2. Zaloguj się na swoje konto.

 3. Kliknij na swój "profil" w lewym górnym rogu ekranu. Spowoduje to otwarcie strony „Ustawienia”.

 4. Następnie naciśnij „Ustawienia” w prawej górnej części ekranu. Wygląda jak ikona koła zębatego.

 5. Przewiń w dół do „Wsparcie”, a zobaczysz "Potrzebuję pomocy."

 6. Stuknij w "Skontaktuj się z nami."

 7. Teraz w różnych opcjach wybierz „Mój Snapchat nie działa”.

 8. Następnie musisz wybrać "Inny."

 9. Przewiń w dół strony i naciśnij "Tak."

 10. Zobaczysz pytanie z prośbą o opisanie problemu. Kliknij „Mój problem nie jest wymieniony”.

 11. Pamiętaj, że konto, z którego korzystasz, musi mieć kilka widoków. W przeciwnym razie nie zweryfikują Cię, nawet jeśli złożyłeś skargę na inne osoby, które duplikują konto. Po wykonaniu wszystkich kroków zobaczysz nową stronę otwartą.
 12. Podaj dane swojego konta. Zawierać "Nazwa Użytkownika,""e-mail,""urządzenie przenośne," i opisz, kiedy zacząłeś mieć problem.
 13. Będziesz także musiał udostępnić dodatkowe informacje. W tej sekcji wyjaśnij, że inne osoby próbują podszywać się pod Twoje konto i wyjaśnij, w jaki sposób uzyskanie zweryfikowanej gwiazdki pomoże chronić Twoje konto i uzyskać należne mu poglądy i uwagę.
 14. W sekcji „Załącznik” dodaj swoje "ID." Pomoże to Snapchatowi rozpoznać Cię jako prawdziwą osobę. Snapchat musi wiedzieć, że nie ma do czynienia z fałszywymi kontami ani podszywaczem próbującym usunąć konkurencję, zdobywając więcej obserwujących.
 15. Może minąć kilka dni, zanim Snapchat do Ciebie wróci. Kiedy to zrobią, miejmy nadzieję, że wyślą Ci wiadomość e-mail, w której przekażą dobrą wiadomość, że Twoje konto zostało zweryfikowane.

Kiedy zostaniesz zweryfikowany, zyskasz wiele korzyści. Na przykład będziesz mógł dodać dostosowaną ikonę Snapchata. Sekcja bio pozwoli ci użyć do 150 znaków. Użyj go, aby podzielić się tym, kim jesteś i co robisz. Może to potencjalnie przyciągnąć nowych obserwujących.

Wreszcie, uzyskanie weryfikacji oznacza, że ​​będziesz mógł zalogować się do Snapchata za pomocą różnych urządzeń. Możesz publikować historię z komputera podczas udostępniania obrazu z telefonu.

Snapchat Zweryfikuj się

Ile wyświetleń zajmuje Snapchat, aby się zweryfikować?

Możliwe jest również zweryfikowanie, jeśli Twoje historie osiągną 50 000 wyświetleń. Jednakże, Użytkownicy Snapchata muszą obejrzeć całą Twoją historię, aby liczyła się jako jedno wyświetlenie. Na razie nie jest jasne, ile Twoich historii będzie musiało uzyskać 50 000 wyświetleń, aby zostać zweryfikowanym przez Snapchat.

Podsumowując, można zweryfikować się na Snapchacie, nawet jeśli nie jesteś celebrytą. Jednak Twoje historie muszą mieć określoną liczbę wyświetleń, a treści, które publikujesz, muszą być wciągające. Możesz także poprosić Snapchata o zweryfikowanie konta, informując personel pomocniczy, że inne profile zduplikowały Twoje treści.