Jak odblokować wszystkie obiekty w Sims 4

Głównym celem Sims 4 jest życie jak najlepiej, co obejmuje zbudowanie wymarzonego domu. Jeśli chcesz podążać realistyczną ścieżką gry, musisz zarabiać pieniądze na każdy przedmiot do swojego domu. Ale jedną z rzeczy, które sprawiają, że gry są nieco lepsze od rzeczywistości, jest umiejętność oszukiwania. Gra pozwala pominąć proces szlifowania i od razu przejść do realizacji swoich pomysłów.

Jak odblokować wszystkie obiekty w Sims 4

Jeśli zastanawiasz się, jak natychmiast odblokować wszystkie przedmioty w Sims 4, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. W tym przewodniku udostępnimy kody do odblokowywania wszystkich obiektów w grze. Dodatkowo podamy instrukcje dotyczące odblokowywania wszystkich posiadłości i zdobywania większej liczby simoleonów. Na koniec wyjaśnimy zasady EA Games dotyczące oszukiwania.

Jak odblokować wszystkie obiekty w Sims 4 na PC?

Kody do gry są główną częścią gry Sims 4 i jedynym sposobem na odblokowanie wszystkich obiektów w grze. Jeśli grasz w tę grę przez jakiś czas, są szanse, że masz już aktywowaną konsolę do oszukiwania. Ale jeśli jesteś nowy w świecie Sims 4 i oszustach online, wykonaj poniższe czynności, aby włączyć konsolę oszustów:

 1. Naciśnij jednocześnie klawisze „Ctrl”, „Shift” i „C”, aby wyświetlić pole wprowadzania kodów.

 2. Wpisz „testingcheats true” i naciśnij klawisz „Enter”.

Gratulacje, kody są teraz włączone. Oto jak odblokować wszystkie przedmioty w grze:

 1. W grze użyj skrótu „Ctrl + Shift + C”, aby otworzyć konsolę do oszukiwania.

 2. Wpisz "bb.ignoregameplayunlocksentytuł” i naciśnij klawisz „Enter”.

 3. Możesz też wpisać „bb.showliveeditobjects”, aby odblokować wszystkie obiekty w trybie budowania.

Jak odblokować wszystkie obiekty w Sims 4 na konsoli Xbox?

Podobnie jak wersja Sims 4 na PC, Sims 4 na Xbox pozwala graczom używać kodów do budowy wymarzonego domu. Wykonaj poniższe czynności, aby włączyć kody i odblokować wszystkie obiekty w grze:

 1. Naciśnij jednocześnie przyciski R1, R2, L1 i L2 na kontrolerze, aby otworzyć konsolę kodów. To są cztery przyciski u góry kontrolera.

 2. Wpisz "kody testowe są prawdziwe”, aby włączyć cheaty.

 3. Wpisz "bb.ignoregameplayunlocksentytuł”, aby odblokować wszystkie obiekty w grze.

Jak odblokować wszystkie obiekty w Sims 4 na PS4?

Odblokowanie wszystkich obiektów w Sims 4 na PlayStation 4 za pomocą kodów jest proste. Ale najpierw musisz włączyć konsolę do oszukiwania. Oto jak to zrobić na PS4:

 1. Naciśnij jednocześnie przyciski RB, RT, LB i LT (cztery przyciski na górze kontrolera), aby wyświetlić okno wprowadzania kodów.

 2. Wpisz "kody testowe są prawdziwe”, aby umożliwić korzystanie z kodów w grze.

 3. Wejdz do "bb.ignoregameplayunlocksentytuł” oszukuje w polu wprowadzania czatu, aby odblokować wszystkie obiekty w Sims 4.

Sims 4 Jak odblokować wszystkie obiekty w kompilacji

Obiekty w trybie budowania muszą być odblokowane oddzielnie od innych obiektów w grze. Na szczęście można to zrobić w trzech prostych krokach. Aby rozpocząć, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:

 1. Wejdź w tryb budowania i naciśnij jednocześnie klawisze „Ctrl”, „Shift” i „C”, aby wyświetlić konsolę oszustów. Na Xbox lub PS4 naciśnij jednocześnie wszystkie cztery przyciski zderzaka/ramienia i spustu na kontrolerze.

 2. Wpisz "kody testowe są prawdziwe”, aby aktywować kody.

 3. Wpisz "bb.showliveeditobjects”, aby odblokować wszystkie obiekty w trybie budowania.

Oprócz natychmiastowego dostępu do wszystkich obiektów w katalogu Build, kody umożliwiają umieszczanie ich według własnego uznania. Z „bb.moveobjects włączony”, możesz umieszczać obiekty w najdziwniejszych miejscach, na przykład sprawić, by sofa się unosiła. Nic dziwnego, że jest to jeden z najczęściej używanych kodów w trybie budowania, ponieważ jest zabawny.

Dodatkowe często zadawane pytania

Czy mogę zostać zbanowany w Sims 4 za oszustwo?

Gracze nowi w świecie The Sims 4 często martwią się, że mogą zostać zbanowani za używanie kodów. To uzasadniona obawa, ponieważ zasady wielu gier dotyczące oszustów są surowe. Dotyczy to jednak głównie gier online, w których twoje oszustwo może wpłynąć na wydajność innych graczy.

Sims 4 nie jest grą online. Co więcej, jego głównym celem jest budowanie wymarzonego życia, a to nie jest takie proste, jeśli używasz tylko uczciwych sposobów. Z tego powodu twórcy gier nie mają nic przeciwko oszustwom i wbudowali tę funkcję w grę. Nawet oficjalna strona EA Games wyraźnie stwierdza, że ​​jest to duża część gry, więc oszukuj tyle, ile chcesz!

Jak odblokować wszystkie domy w Sims 4?

Kupowanie domu w Sims 4 jest o wiele łatwiejsze niż w prawdziwym życiu, ale zarobienie wystarczającej liczby simoleonów nadal wymaga czasu i poświęcenia. Zamiast ciężko pracować, możesz uwolnić wszystkie posiadłości w świecie Simów za pomocą jednego kodu. Wykonaj poniższe czynności, aby rozpocząć poszukiwania domu:

1. Użyj skrótu „Ctrl” + „Shift” + „C”, aby otworzyć okno wprowadzania kodów. Jeśli grasz kontrolerem, naciśnij jednocześnie górne przyciski i spusty.

2. Wpisz „FreeRealEstate wł.”, aby odblokować wszystkie posiadłości na świecie. Alternatywnie użyj kodu „FreeRealEstate true”. Teraz możesz dostać dowolny dom, o jakim marzysz, całkowicie za darmo.

3. Jeśli darmowy majątek nie daje Ci szczęścia i wolisz pracować dla swoich marzeń, użyj „FreeRealEstate wyłączone” oszukiwać, aby ponownie wyłączyć tę funkcję.

To darmowa nieruchomość

Teraz, gdy miejmy nadzieję, że masz dostęp do wszystkich obiektów w grze, możesz spełnić wszystkie swoje marzenia. Każdy z nas chciałby, żeby oszustwo było możliwe w prawdziwym życiu. Ale ponieważ tak nie jest, Sims 4 to świetny sposób na ucieczkę od rzeczywistości i dobrą zabawę.

Jaka jest najbardziej imponująca rzecz, jaką zrobiłeś w Sims 4 za pomocą cheatów? Podziel się swoimi doświadczeniami w sekcji komentarzy poniżej.