Jak mieć bliźniaki w Sims 4?

Seria The Sims to symulacja prawdziwego życia, w której możesz tworzyć postacie i budować ich życie, jak chcesz. Celem gry jest jak najbliższa rzeczywistemu życiu, w tym posiadanie rodziny. Jednak jeśli chodzi o tworzenie rodziny, nie ma gwarancji, czy Twój Sim ma szczęście począć, a jeśli tak, to ile dzieci będzie miał.

Jak mieć bliźniaki w Sims 4?

Aby zwiększyć szanse na posiadanie bliźniaków, dołączyliśmy kody, które zapewnią, że Twój Sim urodzi wiele dzieci. Ponadto nasze często zadawane pytania zawierają informacje na temat adopcji, opieki nad dzieckiem oraz ogólne porady dotyczące sukcesu „Woohoo”.

Jak mieć bliźniaki bez kodów w Sims 4?

W Sims 4 istnieją cztery sposoby na zwiększenie szans Twojego Sima na posiadanie bliźniaków. Tutaj nie są one w określonej kolejności:

1. Kup płodną nagrodę

„Płodny” to cecha nagrody za spełnienie. Zwiększa prawdopodobieństwo pomyślnego „Postarania się o dziecko” dla Sima posiadającego cechę (niezależnie od tego, czy jest rodzicem biologicznym, czy nie). To również znacznie zwiększa prawdopodobieństwo bliźniąt lub trojaczków.

To jedyny sposób na zwiększenie szansy na wielokrotne narodziny w grze podstawowej. Możesz kupić „Fertile Rewards” w „Satisfaction Rewards Store” za 3000 punktów satysfakcji.

2. Uzyskaj masaż płodności

Simowie z „Dziewiątym poziomem” umiejętności Wellness mogą wykonać „Masaż płodności” w spa. To powoduje, że przyjmujący Sim wprowadza nastrój „Wzrost płodności”. Musisz posiadać stół do masażu, aby móc wykonywać masaże płodności.

Aby zwiększyć szanse na ciąże mnogie, musisz zaangażować się w „Spróbuj dziecka”, gdy nastrój jest aktywny. Wymaga to pakietu gry Dzień w Spa.

3. O cesze Ley Line Lot

Jeśli Twoi Simowie dużo zachodzą w ciążę z tą cechą, chociaż pojedyncze porody są nadal nikłą możliwością, w większości przypadków należy się spodziewać porodów mnogich. W tym scenariuszu wymagany jest dodatek „The City Living”.

4. Eliksir płodności

Kiedy Twoi Simowie osiągną poziom 10 w „Umiejętności Zielarstwa”, mogą uwarzyć ten przepis na eliksir. Sim, który ją spożyje, zwiększy swoje szanse na poczęcie bliźniąt lub trojaczków. Ten scenariusz wymaga pakietu gry „Ucieczka w plener”.

Jak mieć bliźniaki z oszustwem w Sims 4?

Aby zagwarantować, że Twój Sim ma bliźnięta przy jak najmniejszym wysiłku, musisz włączyć kody i mieć identyfikator Sima, którego chcesz zaimpregnować. Możesz przeczytać nasz artykuł na temat włączania kodów w Sims 4 tutaj lub śledzić poniżej

Najpierw włącz kody

  1. Na komputerze z systemem Windows lub macOS przytrzymaj klawisze „Shift” + „Ctrl” lub „CMD” + „C”, aby otworzyć okno poleceń.
  2. Wpisz "testowanie oszukuje prawdziwe.” To aktywuje użycie wszystkich kodów dla Sims 4.

  3. Naciśnij enter." Otrzymasz wiadomość z informacją, że w Twojej grze zostały włączone kody.

Aby dodać swoje bliźniaki

Po włączeniu kodów musisz znaleźć numer identyfikacyjny Sima, którego chcesz mieć bliźniaków. Możesz użyć kodu, aby ujawnić numer identyfikacyjny swojego Sima. Aby uzyskać identyfikator Sima, wpisz w wierszu poleceń następującą linijkę kodu:

  • „sims.get_sim_id_by_name imię nazwisko”.

W polach „imię” i „nazwisko” wpisz imię Sima. Na przykład:

  • „sims.get_sim_id_by_name Jane Doe”.

Numer Sim ID powinien wyglądać mniej więcej tak:

  • 174354347556802333

Linia kodów do żądania bliźniaków to:

  • „pregnancy.force_offspring_count ID SIM LICZBA DZIECI.”

Hasło, dzięki któremu Sim ma dwoje dzieci w tym samym czasie, to:

  • „ciąża.force_offspring_count 1341302010235 2.”

Dodatkowe często zadawane pytania

Jak prosić o dziecko w Sims 4?

Woohoo jest podstawową reprezentacją miłości. Interakcja Woohoo połączona z „Spróbuj dla dziecka” to przyjemny wzmacniacz relacji, który pokazuje, kiedy para ma wystarczająco rozwinięty „Romantyczny związek”.

Woohoo uszczęśliwia Simów. Zapewnia czterogodzinny nastrój i zwiększa ich potrzeby towarzyskie i rozrywkowe, choć ich higiena nieznacznie się obniża.

Wymagania Woohoo

Wszyscy młodzi dorośli Simowie i starsi mają możliwość Woohoo. Nastoletni Simowie nie mają wyboru, ale mogą „zadzierać”. Sim może nawet zakochać się w duchach i zdobyć osiągnięcie.

Zwiększanie sukcesu Woohoo

Jeśli Twój Sim ma wysoką „umiejętność charyzmy”, jest bardziej prawdopodobne, że zaproszenie Woohoo zostanie zaakceptowane przez innego Sima. Co więcej, Simowie z „Powabną cechą” mają o 20% większe szanse na sukces i mają +2 efektywny poziom „Umiejętności charyzmy”. Cechę tę zdobywasz, wybierając „Aspirację miłosną” podczas tworzenia Sima.

Nastrój Twojego Sima również wpływa na sukces Woohoo. Największy wpływ ma zalotność, a następnie bycie szczęśliwym i zabawnym. Jeśli Sim jest znudzony, zestresowany, zły, smutny lub zakłopotany, jest mniej prawdopodobne, że zaakceptuje Woohoo. Jeśli Twój Sim jest w nastroju, spróbuj go poprawić, spełniając jego potrzeby i rozweselając go aktywnością, a następnie spróbuj ponownie Woohoo.

„Spróbuj o dziecko”

W Sims 4 nie ma gwarancji, że zwykłe Woohoo spowoduje ciążę, chociaż nie jest to niemożliwe. Simowie powinni wyrażać zgodę na „Wypróbuj dla dziecka” tak często, jak przyjmą zaproszenie Woohoo.

Podstawowa możliwość zajścia w ciążę z relacji „Wypróbuj dziecko” wynosi 80%. To samo we wszystkich lokalizacjach. Dzięki „Nagrodzie płodnej” wzrasta ona do 150%, co również znacznie zwiększa szansę na bliźnięta lub trojaczki.

Miejsca do Woohoo

To, gdzie Twoi Simowie mogą Woohoo, zależy od posiadanych przez Ciebie dodatków. Jeśli na bieżącej parceli nie ma następujących elementów, opcja Woohoo nie będzie dostępna. Woohoo może odbywać się w lub na następujących obiektach:

· Podwójne łóżko.

· Statek rakietowy – gdy będzie gotowy, po prostu kliknij go, a wyświetli się „Woohoo z…”, zakładając, że drugi Sim nie ma nic przeciwko próbowaniu.

· Obserwatorium – Nie jest to wspaniała lokalizacja, ale Simowie wydają się nią lubić.

Jak adoptować dziecko w Sims 4?

Aby stworzyć dziecko w Sims 4, możesz albo „Postarać się o dziecko”, aby zajść w ciążę w sposób naturalny, albo wybrać „Gospodarstwo domowe”, a następnie „Adoptuj”. Możesz zdecydować się na adopcję niemowlęcia, niemowlaka lub dziecka kosztującego 1000 USD. Zobaczysz zdjęcia i imiona dostępnych maluchów, a następnie kliknij to, które chcesz.

Gratulacje, masz bliźniaki!

Gra symulacyjna The Sims w prawdziwym życiu to świetny sposób na tworzenie świata ze swoimi postaciami. Jak w prawdziwym życiu, poczęcie dzieci nie daje żadnej gwarancji. Ale w świecie Simów mogą mieć wszystko, czego chce Twój Sim.

Jeśli pragniesz bliźniaków lub trojaczków dla swojego Sima, nie ma problemu. Istnieją sposoby na zwiększenie ich szans na wielokrotne narodziny, na przykład dzięki „Nagrodzie płodnej”. Są też kody, które to gwarantują.

Od jak dawna jesteś fanem The Sims? Jak założyłeś swoją rodzinę? Czy stworzyłeś swoje życie na podstawie swojego rzeczywistego życia, czy też zmieniłeś je? Daj nam znać o swoich dotychczasowych doświadczeniach z Sims 4 w sekcji komentarzy poniżej.