Jak zmienić strój do pracy w The Sims 4?

Chociaż Sims 4 jest pełen dobrze przemyślanych funkcji, odzież robocza nie jest jedną z nich. Wielu użytkowników nie lubi strojów swoich Simów. Często nie prezentują profesji swojej postaci w najlepszym świetle, a nawet jeśli ich postacie dostają awans, czasami ubrania wracają do tych z poprzedniej pozycji.

Jak zmienić strój do pracy w The Sims 4?

Chcesz zmienić ich strój, aby rozwiązać ten problem, ale jak to zrobić?

W tym wpisie podamy Ci krok po kroku, jak zmienić stroje robocze w grze Sims 4. Dowiesz się również, jak zmienić ubrania robocze NPC, aby uzyskać jednolity wygląd.

Jak zmienić ubranie robocze w Sims 4?

Zmiana odzieży roboczej w Sims 4 może być trudna, ponieważ sama gra nie pozwala na tę funkcję. Na szczęście możesz użyć kodu, aby pokonać tę przeszkodę o nazwie „Zmień strój kariery”. Umożliwia realizację wszystkich pomysłów na stroje, aby uatrakcyjnić karierę Simów.

Zanim będziesz mógł użyć tego kodu, musisz najpierw włączyć kody w swojej grze. Jeśli nie włączyłeś jeszcze kodów, oto jak to zrobić:

 1. Wprowadź kombinację klawiszy „Ctrl, Shift i C”.

 2. Zobaczysz teraz okno w lewej górnej części ekranu. Przejdź do paska wyszukiwania.

 3. Wpisz następujący wiersz:

  testingCheats [true] lub testingCheats [on]

 4. Naciśnij przycisk Enter, a teraz możesz wprowadzić swoje kody. Jeśli to nie zadziała, spróbuj wpisać „testowanieCheats [prawda]” linia bez nawiasów.

Po aktywacji konsoli oszustów możesz włączyć kod „Zmień strój kariery”. Wykonaj następujące kroki:

 1. Uruchom konsolę kodów.

 2. Wpisz następujący wiersz:

  sims.modify_career_outfit_in_cas

 3. Naciśnij „Enter”, a tryb CAS (Create a Sim) powinien zostać uruchomiony.

 4. Stwórz pożądany strój, korzystając ze swojej kolekcji ubrań.

Za każdym razem, gdy projektujesz nowy strój do pracy, ta zmiana nie wpłynie na karierę Twoich Simów. Będą nadal działać tak samo jak wcześniej, ale ich strój będzie inny. Wszystko inne również pozostanie nietknięte, w tym interakcje społeczne. Dlatego kod jest bardzo wygodny.

Pamiętaj jednak, że niektóre mundury robocze nie są przeznaczone do noszenia poza określonymi budynkami lub miejscami pracy. Nie możesz ich nawet znaleźć w trybie CAS. W związku z tym, jeśli zamienisz te mundury na własne, możesz nie być w stanie cofnąć zmiany. Aby uniknąć takiego scenariusza, sprawdź, czy Twoje obecne ubrania robocze mogą być swobodnie używane.

Innym sposobem na zmianę stroju roboczego Simów jest użycie modu o nazwie „Planuj strój kariery”. Mod dodaje interakcje do wszystkich komód, szafek i luster. Można go również włączyć do dowolnego obiektu, który już zawiera interakcje w trybie Zmiana Sima, co oznacza, że ​​będzie automatycznie działał z kreacjami zawartości niestandardowej.

Jedynym minusem jest to, że mod jest kompatybilny tylko z Simami, którzy mają pracę, która zapewnia im mundury. Muszą też być przynajmniej nastolatkami.

Oto, co musisz zrobić, aby użyć moda:

 1. Otwórz przeglądarkę i pobierz mod z tej strony.

 2. Rozpakuj pobrane pliki i zainstaluj mod.

 3. Otwórz Sims 4 i przejdź do komody.

 4. Powinieneś zostać przeniesiony do trybu CAS, pozwalającego na zaplanowanie stroju zawodowego. Nie zmieniaj kategorii ubrań, aby uniknąć wprowadzania zmian do swoich codziennych ubrań.

 5. Zaprojektuj swój mundur i naciśnij symbol kleszcza, aby wyjść z trybu.

Następnym razem, gdy Twoi Simowie wyjdą do pracy, założą nowy strój.

Jeśli użyjesz tej interakcji na Simach z kilkoma pracami, umożliwi ci to jedynie zmianę stroju w ostatniej pracy. Ponadto mod nie obsługuje strojów roboczych dla dzieci Simów.

Pamiętaj, że użycie tego modu będzie wymagało wstrzykiwacza XML Scumbumbo. Jest to biblioteka modów, która umożliwia modom używanie niestandardowych fragmentów zamiast skryptów do prostych zmian. Pozwala także modderom wypuszczać swoje mody bez martwienia się o pisanie, kompilowanie lub utrzymywanie skryptu.

Wykonaj następujące kroki, aby pobrać i zainstalować wstrzykiwacz, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś:

 1. Przejdź do tej strony i pobierz pliki.

 2. Wypakuj je z pliku zip do folderu Sims 4 Mods. Zainstaluj go bezpośrednio w tym folderze zamiast w podfolderze. W przeciwnym razie możesz nie być w stanie szybko go zlokalizować podczas aktualizacji skryptu do nowszych wersji.

 3. Po zainstalowaniu plików upewnij się, że modyfikacje skryptów są aktywowane w opcjach gry.

 4. Przetestuj wstrzykiwacz XML, aby upewnić się, że działa poprawnie. Aby to zrobić, użyj dołączonego pakietu testowego, który dodaje różne interakcje testowe do obiektów gry. W swoich Simach 4: możesz użyć dowolnej z następujących sześciu lokalizacji:
  • Domowa skrzynka pocztowa
  • Obiekty komputerowe
  • Kliknięcie swojego Sima
  • Klikanie na innego Sima poprzez opcję przyjaznego czatu
  • Kategoria telefonu domowego
  • Poprzez panel relacji Twojego Sima
 5. Wybranie tych interakcji testowych powinno spowodować wysłanie powiadomienia, że ​​wstrzykiwacz działa poprawnie. Jeśli nie widzisz interakcji, być może trzeba będzie ponownie zainstalować wtryskiwacz, w przeciwnym razie nie zadziała to z modą „Plan Career Outfit”.

 6. Po sprawdzeniu, czy wstrzykiwacz działa poprawnie, możesz usunąć następujący plik: XmlInjector_Test_v2.pakiet

W ten sposób testy nie będą się już pojawiać w menu kołowym. Pamiętaj jednak, aby zachować plik skryptu w folderze Mods. Jeśli go usuniesz, inne mody w zależności od tego mogą nie działać.

Po zainstalowaniu i przetestowaniu wtryskiwacza możesz w pełni wykorzystać swój mod stroju. Wtryskiwacz zapewni, że nie będzie kolidował z żadnymi innymi modami, dzięki czemu Twoja gra będzie nienaruszona i stabilna.

Jak zmienić strój roboczy NPC w Sims 4?

Zmiana stroju roboczego NPC jest podobna do zmiany stroju twoich postaci. Ponownie będziesz musiał wywołać konsolę kodów i wprowadzić kod:

 1. Wpisz „Ctrl + Shift + C”.

 2. Przejdź do okna w lewym górnym rogu ekranu i przejdź do paska wyszukiwania.

 3. Wpisz "testowanieCheats [prawda]" lub "kody testowe [on]”. Jeśli linie nie działają, wpisz je bez nawiasów kwadratowych.

 4. Naciśnij przycisk „Enter”.

 5. Wpisz następujący wiersz:

tryb pełnej edycji

 • Naciśnij „Enter” i znajdź NPC, którego strój roboczy chcesz edytować.

 • Naciśnij kombinację klawiszy „Shift and Click” na NPC i wybierz opcję „Edytuj w CAS”.

 • Możesz teraz zmienić ich strój do pracy.

Dodatkowe często zadawane pytania

Jak włączyć kody Sims 4 na komputerze Mac?

Omówiliśmy, co musisz zrobić, aby włączyć kody na komputerze. Proces jest taki sam, jeśli jesteś użytkownikiem komputera Mac. Oto jak to wygląda:

1. Wprowadź następującą kombinację klawiszy: „Ctrl + Shift + C”.

2. Zobaczysz teraz okno wprowadzania kodów. Wpisz "testowanieCheats [prawda]" lub "kody testowe [on]”. Jeśli linie nie działają, wpisz je bez nawiasów kwadratowych.

3. Naciśnij „Enter” i gotowe.

Jak włączyć kody Sims 4 na konsoli Xbox?

Kody w Sims 4 są również dostępne za pośrednictwem konsoli. Aby włączyć je na konsoli Xbox, wykonaj następujące czynności:

1. W grze naciśnij kombinację „LT, LB, RT, RB” na kontrolerze, aby wyświetlić pole wprowadzania.

2. Wpisz „testowanieCheats [prawda]" lub "kody testowe [on]” z nawiasami lub bez, w zależności od tego, co Ci odpowiada.

3. Ponownie otwórz pole wprowadzania, aby wprowadzić swoje kody.

Jak włączyć kody Sims 4 na PS4?

Aktywacja kodów do gry Sims 4 na PS4 przebiega w następujący sposób:

1. Uruchom grę i wprowadź następującą kombinację klawiszy: L1, L2, R1, R2. Spowoduje to wyświetlenie pola wprowadzania.

2. Wpisz „testowanieCheats [prawda]" lub "kody testowe [on]”.

3. Otwórz ponownie okno kodów, aby wprowadzić swoje kody. Jeśli się nie pojawi, spróbuj wpisać dowolny wiersz powyżej bez nawiasów kwadratowych.

Kody w Sims 4 przydadzą się, ale mogą wyłączyć trofea i osiągnięcia, jeśli są używane na PS4 lub Xbox. Dlatego dobrze zastanów się nad swoją decyzją przed aktywacją kodów.

Jak edytować NPC w Sims 4?

Jeśli nie podoba ci się wygląd twoich postaci niezależnych w grze Sims 4, możesz zmienić ich wygląd. Możesz zmienić cały ich wygląd, a nie tylko strój do pracy. Oto jak:

1. Otwórz wcześniej aktywowaną konsolę kodów, naciskając „Ctrl + Shift + C”.

2. Wpisz następujący wiersz: „ca. tryb pełnej edycji”.

3. Naciśnij przycisk „Enter”.

4. Przejdź do NPC, którego chcesz edytować, i naciśnij „Shift i kliknij”.

5. Wybierz opcję „Edytuj w CAS” i wprowadź zmiany.

Czas na wyrafinowany wygląd

Ubrania robocze mogą stanowić ogromny problem w grze Sims 4, ale używanie kodów i modów to świetny sposób na rozwiązanie tego problemu. Pozwalają ci w ciągu kilku minut zmienić strój swoich Simów i NPC, aby lepiej pasował do ich zawodów. W ten sposób możesz stworzyć doskonale ubraną siłę roboczą niezależnie od platformy.

Czy jesteś fanem ubrań roboczych Sims 4? Czy znasz inny sposób na ich zmianę? Czy rozważałeś edytowanie postaci niezależnych w grze Sims 4? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.