Jak zmienić rodzaj parceli w Sims 4?

The Sims 4 to prawdopodobnie najbardziej uzależniająca wersja w całej serii Sims. Możesz stworzyć swój własny wirtualny świat i dostosować wszystko w najdrobniejszych szczegółach. To jedna z niewielu gier wideo, która nie zmusza Cię do trzymania się pomysłów dewelopera, ale pozwala wyrazić siebie. Możesz projektować wyjątkowe ubrania, kształtować atrakcyjne sylwetki, a nawet wprowadzać nowe palety kolorów do swojej okolicy. Ale to wszystko nie byłoby możliwe bez wielu.

Jak zmienić rodzaj parceli w Sims 4?

Chociaż podstawowa wersja gry zawiera wiele działek przeznaczonych na obszary mieszkalne, wynajem, specjalne miejsca i inne udogodnienia, nadal możesz dostosować swój świat i zmienić rodzaje parceli, aby pasowały do ​​preferowanego projektu. Możesz nawet edytować daną parcelę, aby wprowadzić coś, co sprawi, że życie Twoich Simów będzie wygodniejsze.

W tym artykule dowiesz się, jak się do tego zabrać.

Jak zmienić rodzaj parceli w Sims 4 za pomocą oszustwa?

Jak każda inna gra wideo, The Sims 4 zawiera kody, które mogą pomóc Ci niemal natychmiast ulepszyć różne aspekty Twojej gry. Możesz edytować budynki i reorganizować swój dom, biuro lub obszary mieszkalne według własnych upodobań.

Kody The Sims 4 są tak dobre, że możesz edytować partie, których tradycyjnie nie można edytować. Obejmuje to aktywne budynki akademików, takie jak The Sims 4: Odkryj uniwersytet i aktywne parcele kariery, takie jak The Sims 4: Witaj w Pracy. Ponieważ Twoi Simowie spędzają tak dużo czasu na tych parcelach, warto wprowadzić pewne poprawki, które poprawią ich ogólne wrażenia i sprawią, że gra będzie bardziej ekscytująca.

Free Build to jeden z najskuteczniejszych kodów, których entuzjaści Sims 4 używają do edycji wielu różnych typów. Oto jak to zrobić:

Część 1: Aktywacja oszustwa

 1. Uruchom grę i naciśnij „Ctrl + Shift + C” na klawiaturze komputera, aby otworzyć okno dialogowe oszukiwania. Jeśli używasz komputera Mac, naciśnij „Command + Shift + C”.

 2. Rodzaj "kody testowe są prawdziwe” na klawiaturze, aby upewnić się, że kody są aktywowane.

 3. Rodzaj "bb.enablefreebuild”, a następnie naciśnij „Enter”.

 4. Naciśnij „Escape”, aby zamknąć okno dialogowe.

Część 2: Edycja partii

Po aktywacji kodu nadszedł czas, aby zmienić typ parceli. Aby to zrobić,

 1. Kliknij parcelę, którą chcesz zmienić.
 2. Wybierz „Tryb budowania”.

 3. Kliknij „i” w lewym górnym rogu.

 4. Kliknij typ partii, a następnie wybierz zamiennik.

Otóż ​​to. Powinno to pozwolić na zmianę parceli i wprowadzenie pożądanego elementu w wybranej lokalizacji. Możesz nawet edytować ukryte parcele, takie jak Sylvan Glades w Willow Creek i Forgotten Grotto w Oasis Springs.

Jak zmienić rodzaj parceli w Sims 4 w specjalnych miejscach?

W podstawowej wersji The Sims 4 niektóre parcele to specjalne miejsca, których nie można edytować. Należą do nich:

 • Mt.Komorebi: Onsen
 • San Myshuno: Łąki Myshuno
 • Windenburg: urwiska, ruiny i posiadłość Von Haunt.

Aby edytować specjalne miejsca, potrzebujesz modów lub kodów. Mod Change Venue Zerbu jest jednym z najbardziej niezawodnych modów do tego celu. Umożliwia także dodawanie zmodyfikowanych miejsc do selektora w trybie budowania. Ponadto może pomóc w wprowadzeniu miejsc charakterystycznych dla danego świata we wszystkich światach. Wszystko, co musisz zrobić, to pobrać i zainstalować.

Aby edytować specjalne miejsca za pomocą kodu, wykonaj następujące czynności:

 1. Uruchom grę, a następnie aktywuj kod Free Build, naciskając „Ctrl + Shift + C” na komputerze PC lub „Command + Shift + C” na komputerze Mac.
 2. Aktywuj kod, wpisując „bb.enablefreebuild” w oknie dialogowym, a następnie naciśnij „Enter”.
 3. Naciśnij „Escape”, aby zamknąć okno dialogowe.
 4. Kliknij parcelę, którą chcesz zmienić.
 5. Wybierz „Tryb budowania”.
 6. Kliknij „i” w lewym górnym rogu.
 7. Kliknij typ partii, a następnie wybierz zamiennik.

Jak zmienić rodzaj parceli w Sims 4 na szpital?

Szpital to jedna placówka, której nie powinno zabraknąć w twojej społeczności Sims 4. Chociaż podstawowa wersja gry zawiera przypisanie działki szpitalnej, możesz stworzyć dostosowaną placówkę medyczną, która prawdopodobnie znajduje się bliżej twojego domu lub aktywnych działek zawodowych.

Kody to szybki sposób na zmianę dowolnej działki w szpitalu. Ulubiony przez fanów – Free Build – może pomóc Ci stworzyć supernowoczesny obiekt, który będzie punktem kompleksowej obsługi wszystkich medycznych potrzeb Twoich Simów.

Jednak Twój szpital musi mieć co najmniej jedną jednostkę z następujących elementów, aby była kompletna:

 • Bieżnia
 • Analizator chemiczny
 • Stół chirurgiczny
 • Łóżko do badań lekarskich
 • Maszyna rentgenowska

Potrzebne będą również:

 • Automat z przekąskami
 • Dodatkowe komputery (do umieszczenia z dala od recepcji)
 • Toaleta
 • Tonąć
 • Lada
 • kuchenka mikrofalowa

Możesz też edytować szpital w podstawowej wersji gry za pomocą moda.

Jak zmienić rodzaj parceli w Sims 4 na wynajem?

Wynajem nieruchomości może być najlepszym źródłem komfortu dla graczy i ich Simów. Możesz na przykład zamienić parcele na wynajem, a następnie wynająć je jako miejsca na wakacje, które przyciągną Simów z całego Twojego świata. Twoi Simowie mogą cieszyć się idealnymi wakacjami, od odwiedzania dzieci z Windenberg po spędzenie weekendu w Newcrest.

Oto, jak wiele zmienić na Wypożyczony w The Sims 4:

 1. Otwórz „Zarządzaj światami”, a następnie wybierz świat, w którym chcesz gościć wynajmowaną nieruchomość.

 2. Kliknij parcelę, którą chcesz zmienić.

 3. Wybierz „Tryb Kup/Buduj”.

 4. Kliknij ikonę domu w lewym górnym rogu. Spowoduje to otwarcie panelu Informacje o miejscu, w którym będziesz mógł określić rodzaj nieruchomości, którą chcesz wytworzyć.

 5. Przewiń w dół menu Rodzaj obiektu, a następnie wybierz opcję „Wypożycz”. Spowoduje to natychmiastowe przekształcenie parceli w nieruchomość do wynajęcia.

Dodatkowe często zadawane pytania

Co można zrobić ze specjalnymi parcelami w Sims 4?

· Posiadłość Von Haunt w Windenburgu doskonale sprawdza się jako weekendowy wypad dla graczy zainteresowanych historią i starożytnymi atrakcjami. Jest zaśmiecony charakterystycznymi zabytkami, takimi jak ładnie przycięty żywopłot i muzeum. Może być również idealnym miejscem dla graczy, którzy chcą spotkać niebiańskie istoty. To wszystko dzięki dawnym mieszkańcom – Panu i Pani – którzy zginęli ponad 100 lat temu, ale czasami pojawiają się, by zabawiać gości.

· Blefy może być idealną wyspą dla graczy, którzy chcą zafundować swoim Simom niezapomniane wakacje z dala od zgiełku dzielnic mieszkalnych i komercyjnych. Słynie z tętniącego życiem ogniska, które przyciąga tancerzy z całego świata. Wizyta jest również okazją do podziwiania obserwacji nieuchwytnego i tajemniczego potwora morskiego.

· Starożytne ruiny może być idealny do ekscytującego życia nocnego. Masywne ściany działki stanowią idealne tło dla lamp teatralnych i lamp estradowych. Możesz zbudować bar lub restaurację, w której Twoi Simowie będą mogli się przytulić, delektując się ulubionymi drinkami.

· Łąki Myshuno może gościć wesela dzięki pięknemu łukowi ślubnemu i fortepianowi. Jest też miejsce do łowienia ryb, więc możesz wprowadzić restaurację, w której Simowie mogą delektować się rybami obok innych przysmaków.

· tenŁaźnia Onsen byłby idealny dla graczy zainteresowanych japońską architekturą. Działka jest mocno przesiąknięta kulturą japońską.

Czy możesz zmienić wielkość parceli w Sims 4?

Nie, nie możesz. Wielkość partii jest stała. Aby stworzyć większe budynki, musisz znaleźć większe parcele.

Niech Twoi Simowie zobaczą świat Twoimi oczami

The Sims 4 to gra o kreatywności. Nie miał to być kompletny pakiet, w którym jest mało miejsca na wyobraźnię. Możesz tworzyć własne, unikalne parcele, środowiska i narzędzia społecznościowe, aby dzielić się nimi z innymi graczami z całego świata. Pozwala wyzwolić swoje umiejętności architektoniczne jak żadne inne. Nic nie powinno powstrzymywać Cię przed wprowadzaniem własnych poprawek do partii i pozwolić Twoim Simom na widzenie niemal idealnego życia.

Czy jesteś nerdem Sims 4? Czy próbowałeś zmieniać rodzaje parceli w swoim świecie? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.