Jak zdobyć Sharingana w życiu Shindo?

Roblox ma grę dla prawie każdego. Niezależnie od tego, czy chcesz mieć oryginalną misję w epickim świecie, czy spędzać czas z ulubionymi mechanikami i postaciami online, znajdziesz je na Roblox. Shindo Life zostało przerobione jako bezpośrednia kontynuacja Shinobi Life 2, gry inspirowanej Naruto, która przyciągnęła setki tysięcy graczy ze względu na popularność mangi i anime w świecie zachodnim. Po zakończeniu ruchu rebrandingu niektórzy gracze zostali z nieznaną mechaniką i nie mieli możliwości uzyskania dostępu do niegdyś znanych umiejętności.

Jak zdobyć Sharingana w życiu Shindo?

Jednak nie wszystko jest stracone dla graczy Shindo Life. Umiejętności Sharingana mogą nie istnieć z nazwy, ale ich odpowiedniki nadal istnieją w nowej grze. Oto jak je zdobyć.

Jak zdobyć Sharingana w Shinobi Life 2 w Robloxie?

Podobnie jak większość umiejętności Shindo Life, Sharingan został przemianowany, aby mniej kojarzył się z nazwą chronioną prawem autorskim. Jednak jego efekty są nadal podobne, a w niektórych przypadkach dokładnie takie same, jak w poprzednich wersjach, które widziałeś.

Odpowiednie umiejętności w Shindo Life nazywają się Akuma i są dość rzadkimi liniami krwi oczu, które możesz otrzymać dla swojej postaci. Jedynym sposobem, aby obecnie otrzymać Akuma jako grywalne umiejętności, jest system rzutów umiejętności Shindo Life. Oto, co musisz zrobić:

 1. Przejdź do głównego menu Shindo Life.

 2. Naciśnij strzałkę w górę, aby zobaczyć wyskakujący przycisk „Edytuj” na ekranie. Zabierze cię do twojej postaci w grze.

 3. Kliknij przycisk „Edytuj”.

 4. Kliknij „Genkai” na ciele swojej postaci.

 5. Kliknij przycisk „Kliknij, aby zakręcić” na dowolnym slocie Genkai, aby zastąpić go losowym i uzyskać szansę na otrzymanie Akuma.

 6. Wszystkie Genkai typu Akuma są rzadkie, jak powyżej, z mniejszą niż 1/75 szansą na otrzymanie jednego w danym spinie. Jeśli jednak nie otrzymasz rzadkiego w ciągu 80 obrotów, masz gwarancję rzadkiego Genkai (który może, ale nie musi być Akuma).

Akuma Genkai ma pięć odmian charakterystycznych dla postaci o różnej rzadkości:

 • Bankai-Akuma
 • satori-akuma
 • Kute-Akuma
 • Raion-Akuma
 • Riser-Akuma

Jak zdobyć Mangekyou Sharingan w Shinobi Life 2?

Jak zauważyliśmy wcześniej w przypadku rebrandingu Shindo Life, zmieniono nazwy wszystkich umiejętności, aby miały mniej konotacji z postaciami Naruto. Umiejętności Sharingana nie były wyjątkiem. Jednak nadal istnieją w grze pod inną nazwą i mogą mieć nieco inną mechanikę.

Mangekyou Sharingan został przerobiony na Akuma Genkai jako całość, przy czym generał Akuma jest najbliższy oryginalnym umiejętnościom.

Sharingan życia Shinobi

Jedynym sposobem na zdobycie Akuma Genkai (lub dowolnego Genkai) jest obrócenie go na ekranie edycji postaci. Jeśli chcesz wpłynąć na szanse otrzymania linii krwi Akuma na swoją korzyść, najlepszym rozwiązaniem byłoby umieszczenie dwóch elementów Ziemi i dwóch Ognia jako podstawowych elementów:

 1. Przejdź do menu „Edytuj” z menu głównego (użyj strzałki w górę, aby uzyskać do niego dostęp).

 2. Kliknij „Elementy”.

 3. Wybierz elementy „Ogień” i „Ziemia” i umieść je w dwóch miejscach.

Chociaż nie jest to pewna metoda, aby otrzymać Akuma jako spin Genkai, niektórzy użytkownicy spekulują, że daje to nieco większe szanse na pociągnięcie Akuma i Kekkei Genkai.

Jeśli chodzi o Akuma Genkai specyficzną dla postaci, nie masz wpływu na to, którą otrzymasz, bez względu na obecne wybory postaci i elementy wyposażenia.

Jak zdobyć Itachiego Sharingana w Shinobi Life 2?

Itachi Sharingan był jedną z najpopularniejszych umiejętności linii krwi w Shinobi Life 2, dzięki swojej popularności dzięki swojej mocy i powiązaniu z oryginalną postacią. W Shindo Life umiejętność pozostaje w nieco zmienionym stanie.

Nowy Bankai-Akuma Genkai to odnowiona wersja Itachiego Sharingana o podobnych zdolnościach i mocy.

Sharingan

Podobnie jak w przypadku wszystkich Genkai, jedynym sposobem na zdobycie Bankai-Akumy jest zdobycie go z losowego zakręcenia kołem na ekranie edycji postaci. Jego rzadkość wynosi 1/100, co oznacza, że ​​istnieje dokładnie 1% szansy, że spin zakończy się Bankai-Akumą.

Bankai-Akuma daje dostęp do trzech potężnych umiejętności, które pomagają zarówno w ataku, jak i obronie:

 1. Iluzja jastrzębia daje ci możliwość unikania nadchodzących ataków i umieszcza klona, ​​do którego teleportujesz się po 4 sekundach. Pozwala ładować umiejętności będąc praktycznie niewrażliwym.
 2. Ból ogłusza cel i całkowicie zmienia jego widok na grę, skutecznie oślepiając go i czyniąc bezradnym wobec zewnętrznych ataków.
 3. Blask ognia to potężna umiejętność obszarowa, która zadaje obrażenia i podpala wrogów, pozwalając na jednoczesne zniszczenie wielu wrogów.

Użycie postawy Genkai Bloodline wymaga wciśnięcia „C” i wybrania odpowiedniego etapu, który chcesz odblokować. Każdy etap ma określone wymagania:

 • Etap 1 wymaga poziomu 50
 • Etap 2 wymaga poziomu 450
 • Etap 3 wymaga poziomu 800
 • Etap 4 wymaga posiadania Ducha Bankai i poziomu 800

Każdy etap zwiększa twoje statystyki i daje dostęp do potężniejszych ataków. W drugim i wyższym etapie uzyskujesz dostęp do trybu „Susano” zwanego „Duch samuraja”, w którym twoje ataki są zastępowane potężnym duchowym cięciem, skutecznie zwiększając zasięg i obrażenia.

Shinobi Life Get Sharingan

Dodatkowe często zadawane pytania

Jakie są zalety Sharingana?

W Shindo Life umiejętności Akuma-Genkai (lub Sharingan) należą do najbardziej wszechstronnych linii krwi, jakie może mieć gracz. Ponieważ wszystkie ich moce są prawie równie dobre zarówno w ataku, jak i obronie, poświęcasz niewiele, przechodząc na Akuma-Genkai z innych linii krwi.

Jak zdobywasz obroty w życiu Shinobi?

W Shindo Life możesz otrzymać więcej spinów i więcej szans na zdobycie pożądanej linii krwi, wprowadzając specjalne kody promocyjne na ekranie edycji postaci lub kończąc misje na mapie. Najszybszym sposobem na awans jest połączenie się z trzema lub więcej osobami i ukończenie zadań jako grupa. Ponieważ osoba w grupie nie musi być tą, która wykonuje zadanie, jedna osoba może pozostać w wiosce i zbierać zadania, podczas gdy reszta oddziału rozprasza się po mapie, aby je ukończyć. Eliminuje to potrzebę podróżowania na duże odległości w celu wykonania zadań.

Jak używać Sharingana w Shinobi Life 2?

Po zdobyciu i wyposażeniu Akuma-Genkai, który dostałeś podczas spinu, automatycznie uzyskasz dostęp do jego trzech podzdolności przypisanych do klawiszy na ekranie.u003cbru003eu003cbru003eJeśli chcesz wejść w tryb Akuma, musisz naciśnij „C + x” (liczba odpowiadająca etapowi, do którego chcesz wejść, na przykład C + 1). Aby wejść do trybu, musisz mieć wymagania dotyczące poziomu. Po wejściu do trybu odblokowuje zdolność powiązaną z przyciskiem „Q” (w zależności od aktualnej konfiguracji i wyboru Genkai).

Jak uzyskać Sharingan w prawdziwym życiu?

Niestety, Naruto to fikcja i nie ma sposobu na uzyskanie zdolności oka w prawdziwym życiu. Proszę, nie próbuj wyłuskiwać ludziom oczu. Nie docenią sentymentu.

Życie Shinobi

Zakręć, aby wygrać w Shindo Life

Dzięki ruchowi rebrandingu Shindo Life odzyskało liczną bazę użytkowników, którą miał jako Shinobi Life 2. Podczas gdy niektóre umiejętności zniknęły, większość żyje pod różnymi nazwami, a wszystko, co musisz zrobić, to zakręcić, aby je zdobyć.

Jaka jest twoja ulubiona Akuma Genkai w Shindo Life? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.