Jak korzystać z Susanoo w Shindo Life?

Jak wielu fanów Naruto pamięta z serii, Susanoo to gigantyczny humanoidalny awatar walczący w imieniu ninja. Jest to również jeden z najbardziej użytecznych i potężnych dodatków w Shindo Life. Jednak jest to również rzadkie i gracze nie otrzymują jasnych instrukcji dotyczących jego uzyskania.

Jak korzystać z Susanoo w Shindo Life?

W tym przewodniku wyjaśnimy, jak uzyskać Susanoo w Shindo Life. Zdefiniujemy również, jakie korzyści i techniki oferuje każdy rodzaj Susanoo oraz jakie są ich słabości. Na koniec udostępnimy instrukcje dotyczące dostosowywania wyglądu twojego awatara Susanoo.

Jak korzystać z Susanoo

Zanurzmy się od razu – w tej sekcji omówimy wszystko, co musisz wiedzieć o uzyskaniu i korzystaniu z Susanoo w Shindo Life.

Jak zdobyć Susanoo

Susanoos w Shindo Life można zdobyć tylko przez kręcenie Kekkei Genkai. W świecie Naruto jest to anomalia w twoim DNA, która pozwala ci używać unikalnych technik walki. W grze jest przedstawiany jako kołowrotek znajdujący się w menu dostosowywania. Pełne Susanoos Sasuke i Itachiego można zdobyć wyłącznie dzięki rzadkiej przepustce do gry Kekkei Genkai. Z drugiej strony Susanoos Madary, Shisuia i Kakashiego mogą zostać zdobyte przez każdego gracza, chociaż przedmioty te są rzadkie. Mówiąc najprościej, wszystko, co musisz zrobić, aby uzyskać Susanoo, to otworzyć menu dostosowywania, zakręcić kołem i mieć nadzieję na trochę szczęścia.

Techniki

Każdy rodzaj Susanoo ma swoje unikalne zalety i techniki. Przyjrzyjmy się szczegółowo każdemu z nich.

Susanoo Kakashiego, które można zdobyć bez przepustki do gry, ma wysokie obrażenia i automatyczną regenerację czakry. Technika zastosowana w tym Susanoo to Kamui Shuriken. Kakashi lub, w tym przypadku, każdy gracz, który zdobył Susanoo, wyświetla duże obiekty w kształcie Mangekyo Sharingana Obito Uchihy, napełniając je Kamui. Obiekty te są uruchamiane za pomocą Susanoo. Obracają się energicznie w kierunku celu, a następnie przecinają go i wypaczają do wymiaru Kamui.

Susanoo Itachiego wymaga Game Passa i pozwala na użycie dwóch technik. Kiedy blokujesz atak wroga, Susanoo dzierży przed tobą lustro Yata. Możesz bezpiecznie się poruszać, a lustro automatycznie podąży za Tobą. Bądź jednak świadomy, ponieważ lustro nie chroni cię przed atakami z góry. Susanoo Itachiego można również wykorzystać do ataku, chociaż ta technika odblokowuje się dopiero na poziomie 2000. Susanoo w połączeniu z Totsuka Blade wykonuje cięcie, jednocześnie przenosząc cię do przodu. Wrogowi trudno jest uciec przed tym atakiem.

Pełne Susanoo Madary może zostać zdobyte przez każdego gracza bez przepustki do gry. Ma kilka zalet w porównaniu z innymi rodzajami Susanoo. Po pierwsze, ma dodatkową obronę, która traci tylko na skuteczności w stosunku do Susanoo Sasuke. Aby go aktywować, naciśnij klawisz „E”. Po drugie, w przeciwieństwie do niektórych innych Susanoos, pozwala trafić wroga, gdy blokujesz jego atak. Wreszcie, gdy dodatkowa obrona zostanie połączona z pierwszą techniką i aktywowana we właściwym czasie, może spowodować większe obrażenia.

Za pomocą pierwszej techniki możesz wykonać sześć cięć podczas skakania w powietrzu. Druga technika Full Susanoo Madary, Shattered Heaven, przywołuje meteory wokół ciebie wycelowane we wroga.

Sasuke's Full Susanoo to drugi rodzaj, który wymaga rzadkiej przepustki do gry, aby z niej skorzystać. Najlepsze w tym jest to, że możesz celować swoimi atakami nawet podczas skoku. Dzięki pierwszej technice możesz pokroić dowolnego wroga za jednym zamachem. Jest idealny do ataków z ukrycia. Druga technika, tarcza Amaterasu, jest jedną z najpotężniejszych obrony w grze. Eliminuje większość ataków czakr i meteorów.

Ostatnie Susanoo w grze należy do Shisui. Umożliwia korzystanie z karabinu maszynowego Susanoo, zwanego także Tsukumo, i działa tak samo fajnie, jak się wydaje. Twoje ramię trzymające Susanoo staje się swego rodzaju karabinem maszynowym, strzelającym wieloma strzałami na raz.

Słabość

Susanoos w grze różnią się także słabościami, w zależności od użytej techniki.

Atak Susanoo shuriken Kakashiego jest łatwy do zablokowania. Ponadto Susanoo ma długi czas odnowienia. Musisz połączyć Susanoo z innym rodzajem ataku, w przeciwnym razie będziesz wrażliwy na czas odnowienia. To Susanoo również nie oferuje żadnych technik obronnych.

Podobnie jak większość rzadkich przedmiotów w każdej grze, Susanoo Itachiego ma lepsze cechy niż bardziej powszechne przedmioty, takie jak Susanoo Kakashiego. Jednak lustrzana osłona nie pozwala na prawidłowe celowanie. Atakowanie zza tarczy nie jest niemożliwe, ale celowanie trzeba opanować.

Techniki Susanoo Madary mają również wady. Podobnie jak Susanoo Kakashiego, ma długi czas odnowienia, jeśli użyjesz tej samej techniki dwa razy. Ale co najważniejsze, jest to niezwykle rzadkie. Możesz zdobyć około pięciu Rinneganów Madary, zanim otrzymasz jedno Pełne Susanoo.

Susanoo Sasuke ma długi czas odnowienia, który wpływa na obie techniki. W przypadku innych Susanoos czas odnowienia ma zastosowanie tylko wtedy, gdy próbujesz użyć tej samej techniki dwa razy. Został zaimplementowany, aby uniemożliwić graczom z Susanoo Sasuke stanie się zbyt potężny. Powinieneś także celować precyzyjnie, ponieważ pierwsza technika jest powolna do uruchomienia.

Wreszcie, główną wadą Susanoo Shisui jest to, że zajmuje dużo czakry.

FAQ

Przeczytaj ten rozdział, aby dowiedzieć się więcej o Susanoo w grze.

Jak mogę dostosować Susanoo?

Susanoo każdego gracza wygląda inaczej. Ponieważ opcje dostosowywania są ograniczone, niektóre mogą mieć bardzo podobne Susanoos, chociaż napotkanie dokładnie tego samego jest rzadkie. Aby spersonalizować wygląd swojego Susanoo, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:

1. Udaj się na posterunek policji z więzieniem.

2. Znajdź wiszący w powietrzu czerwony znak ostrzegawczy i idź prosto do niego. A „Czy chcesz dostosować swoje Susanoo?” pojawi się opcja.

3. Zaakceptuj ofertę. Po lewej stronie pojawi się menu dostosowywania.

4. Wybierz preferowany hełm, zbroję, akcesoria, broń, aurę oczu i aurę główną.

5. Wyjdź z trybu dostosowywania. Zmiany zostaną zapisane automatycznie.

Uwaga: możesz dostosować tylko wygląd swojego Susanoo, a nie sposób, w jaki działa. Ten wygląd zostanie zastosowany niezależnie od typu Susanoo.

Potężny awatar

Mamy nadzieję, że nasz przewodnik pomógł ci zrozumieć, jak zdobyć i używać Susanoo w Shindo Life. Rzadkość tego profitu sprawia, że ​​jest jeszcze bardziej pożądany, więc gracze cieszą się za każdym razem, gdy pojawia się na kołowrotku. Dostosowując wygląd awatara, możesz sprawić, że będzie on bardziej osobisty i wywołać strach u wrogów.

Jaki jest twój ulubiony typ Susanoo w Shinobi Life 2 i dlaczego? Podziel się swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy poniżej.